poniedziałek, 8 lutego 2016

Płać BLIK-iem i idź do Multikina z BZ WBK + 100 zł dla nowych klientów


Właśnie ruszyła promocja "Płać BLIK-iem i odbieraj nagrody" organizowana przez  Bank Zachodni WBK. Dzięki niej mamy kolejną okazję do zgarnięcia biletów do kina.

Warto wspomnieć, że w PKO BP i Inteligo mamy możliwość łatwego zdobycia podwójnej wejściówki do Cinema City.

Promocja BZ WBK trwa do 6 marca 2016 r.

5% moneyback'u do T-Mobile Konta znów dostępny

Do 25 zł zwrotu miesięcznie za płatności kartą do T-Mobile Konta. Konto będzie darmowe wraz z kartą po wykonaniu płatności na min. 200 zł.


Zapisz się do promocji i zgarnij nawet 300 zł w ciągu roku! (również dla obecnych klientów)Płać BLIK-iem i idź do Multikina z BZ WBK


Do rozdania jest 2000 voucherów w formie kodu, które zostaną wysłane do 5 kwietnia 2016 r. Kod upoważnia do wymiany na bilet 2D lub 3D w kinach sieci Multikino do dnia 30 czerwca 2016 r.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy posiadać konto w Banku Zachodnim WBK, prowadzone w polskich złotych.

Jeżeli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie rachunku w BZ WBK, to możecie zgarnąć 100 zł za założenie  Konta Godnego Polecenia 4%. Dodatkowo zyskujecie darmową kartę wraz bankomatami w kraju do 30 czerwca 2017 r.


Jak odebrać bilet do kina?
  • Wypełnij formularz na stronie podając imię, nazwisko, numer telefonu, adres email oraz PESEL oraz zaakceptuj regulamin promocji i wyraź zgodę na na kontakt telefoniczny w celu realizacji promocji
  • Dokonaj płatności BLIK na łączną kwotę 40 zł. Może to być jedna lub kilka płatności, które mogą być wykonane przez internet lub w sklepie za pomocą aplikacji mobilnej


Jak zapłacić BLIKiem w sklepie?
Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeWięcej informacji:5 komentarze :

Anonimowy pisze...

W promocji PKO BP/Inteligo do zgarnięcia są dwa bilety a tutaj jeden. Dobrze rozumię?

Anonimowy pisze...

Czy ktoś może wie jak w praktyce wygląda wymiana kodu na bilet? Czy na ten kod może iść do kina tylko ta osoba, która go otrzymała(właściciel rachunku), czy ktos komu ona go przekaże?

sojer pisze...

Jakie sklepy/strony na pewno akceptują BLIK? Próbowałem w Biedronce, bez skutku.

Anonimowy pisze...

W Biedronce jest PeoPay od Pekao S.A.

Tutaj masz spis sklepów, gdzie zapłacisz stacjonarnie i w internecie:
http://www.blikmobile.pl/gdzie-zap%C5%82ac%C4%99-blikiem/

Anonimowy pisze...

@up anonim 8 lutego 21:30
Akurat w tym przypadku nie ma to znaczenia! Jesli Ty jako uczestnik promocji otrzymasz kod, to najzwyczajniej w swiecie mozesz go przekazac innej osobie (druga osoba moze go sobie przepisac lub zrobic fotke, printscreena etc). Wazne jest aby kod podany przez bank byl wazna i aktualny bezposrednio przy kasie, reszta ich nie interesuje. W zamian za kod otrzymujesz bilet i finito.
Pzdr (Miki)

Prześlij komentarz