wtorek, 1 marca 2016

500 zł premii w ramach promocji "Zyskuj z eKontem" w mBank (nowi i ... nie tylko!)

Zyskaj 500 zl z eKontem w mBank

Ruszyła kolejna promocji mBanku. Tym razem do zgarnięcia jest aż 500 zł premii. Co więcej, warunki otrzymania pełnego zwrotu są znacznie łatwiejsze do spełnienia!

Moneyback został podwyższony do 4% (płacąc BLIK-iem) lub nadal 2% zwrotu płacąc kartą.

Zwiększeniu uległa też kwota premii dodatkowej (240 zł) za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków promocji przez okres 5 miesięcy.

→ Przejdź do: 500 zł w ramach promocji "Zyskuj z eKontem"


300 zł za otwarcie darmowej karty kredytowej + 300 zł cashback

Aby otrzymać premię wystarczy wykonać 7 płatności na dowolną kwotę! Dodatkowo można korzystać z 5% cashback'u i zgarnąć dodatkowe 300 zł w ciągu roku.


Złóż wniosek o darmową kartę i zgarnij 300 zł na start + 300 zł za płatności (również dla obecnych klientów)Zyskuj z eKontem 500 zł


Chciałoby się powiedzieć, wreszcie zmiana na plus w promocji mBanku :) Promocja nabrała zdecydowanie lepszego kształtu. Trzecia część premii w wysokości 250 zł jest naprawdę łatwa do zdobycia. Dawno nie było tak dobrej promocji mBanku.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu złożenia wniosku konto nie są stroną umowy z mBank (na mocy której bank prowadzi lub prowadził rachunek ROR):
Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym.
Promocja trwa do 31 maja 2016 roku.


10 zł za pobranie i aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej

10 zł to premia na start w zamian za otwarcie eKonta w taryfie standard lub plus wraz z kartą oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku.

W trakcie zakładania konta trzeba zaakceptować regulamin promocji "mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku".

Jest to krytyczny moment promocji, nie spełnienie tego wymogu wyeliminuje nas z możliwości otrzymania 240 zł premii dodatkowej.

Premia zostanie natomiast wypłacona w ciągu 20 dni od spełnienia powyższych warunków.

250 zł za płatności kartą i przelew min. 1000 zł

Największą część premii, 250 zł otrzymamy za wykonywanie płatności kartą. Bank promuje tutaj płatności mobilne BLIK, za które otrzymamy aż 4% cashback. Machając zwykła kartą Visa otrzymamy zaledwie 2% zwrotu.

Maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie przez okres 5 miesięcy, czyli łącznie 250 zł premii.

Warunkiem otrzymania premii jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł (musi być to jeden przelew na kwotę min. 1000 zł) od osoby niebędącej uczestnikiem promocji. Drugi warunek to zalogowanie się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej w każdym miesiącu.

Uwaga: Pierwszy zwrot będzie przyznany za transakcje wykonane w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Dodatkowo:
Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy wydanej do rachunku eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus karty debetowej lub karty kredytowej, powiązanej z tym rachunkiem i rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane. 
Za płatność BLIK uznaje się transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy usługi BLIK powiązanej z rachunkiem eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus i rozliczone w tym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.

Premia zostanie przekazana na rachunek bankowy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

240 zł premii dodatkowej

240 zł jest banalnie proste do otrzymania. Wystarczy spełnić warunki do otrzymania premii 10 zł (tj. zalogować się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h od otwarcia rachunku) oraz warunków do otrzymania 2% zwrotu przez wszystkie 5 miesięcy.

Wymienione warunki to wpływ min. 1000 zł, zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz wykonanie płatności kartą na kwotę co najmniej 250 zł w każdym z 5 miesięcy.

Premia dodatkowa 240 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.


Harmonogram promocji


Okres
Aktywność / Suma płatności kartą
Do 31 maja 2016 r.


Załóż eKonto w jednym z planów taryfowych


W ciągu 24h od otwarcia rachunki


Zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Otrzymasz 10 zł premii


W każdym z 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta


1. Zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł od osoby nie będącej uczestnikiem promocji.
2. Wykonaj płatności kartą debetową, kredytową lub przez BLIK na min. 250 zł
3. Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Otrzymasz 2% zwrotu od łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych (do 50 zł w każdym miesiącu).


Po spełnieniu warunków z dwóch poprzednich kroków


Otrzymasz 240 zł premii dodatkowej

eKonto z taryfą standard i plus


mBank postanowił uprościć ofertę kont. Wycofane zostały eKonto, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus oraz mKonto Multi. W ich miejsce mamy dwa konta: eKonto z taryfą standard oraz eKonto z taryfą plus.

eKonto z taryfą standard to:
 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę po wykonaniu 5 transakcji kartą
  • 4 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z ponad 9000 bankomatów (Euronet, BZ WBK, Planet Cash)
 • 0 zł za BLIK (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za polecenia zapłaty
eKonto z taryfą plus to:
 • 0 zł za prowadzenie rachunku w przypadku zasilenia konta kwotą min. 1000 zł
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę po wykonaniu 5 transakcji kartą
  • 4 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
 • 0 zł za BLIK (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za polecenia zapłaty

Więcej informacji:


221 komentarze :

«Najstarsze   ‹Starsze   201 – 221 z 221   Nowsze›   Najnowsze»
Anonimowy pisze...

Było pytanie o sprytnego bila mi za ostatni miesiąc zaliczyło płatność do zwrotów, a pytanie mam o bm.pl czy ktoś testował podpięcie karty i zwrot 2% tą metodą płatności rachunków? Niestety bm.pl wypada ze zwrotów 5% TMUB bo ich kod mcc to 4900 a teraz od sierpnia jest wykluczony...

x666 pisze...

To już powinno być do końca miesiąca 240 zł i to na 3 kontach. Mam nadzieję, że bez reklamacji (*w czasie promocji musiałem po 1 razie na 2 kontach składać reklamacje - oczywiście pozytywnie rozpatrzone).

Anonimowy pisze...

Już ktoś dostał te 240zł nagrody?

Anonimowy pisze...

Witam,czy bank przed przelaniem 240zl nagrody jakos informuje e-mailem?

Darek M. pisze...

Jak rozumiem, premii jeszcze nie masz. Czy zwroty za 5 miesięcy już są na koncie? Bank nie będzie informował, po prostu przeleje te środki na Twoje konto.

Anonimowy pisze...

Gdzie pieniądze????????

Anonimowy pisze...

Maciek pisze....
U mnie od maja do września wypłacali premie miesięczne. 240 zł jeszcze nie ma, ale mają czas do północy.

Anonimowy pisze...

Dostał ktoś kasę? 10 zł za aktywację aplikacji mobilnej dostałem, zwroty co miesiąc wypłacali (przez 5 miesięcy) a 240 zł nie ma.

Anonimowy pisze...

Już po reklamacji i wpływie 240 + odsetki za zwłokę 1,06. Składajcie reklamację i nie czekajcie.

Można zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym ( 20.11.2016 wchodzą liczne zmiany w mbanku, https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/indywidualny/post,7325,zmiany-w-regulaminach-mbanku.html ) po wykonaniu 5 transakcji kartą i wpływie 1001 z innego konta ( ostatni warunek dla tych z ekontem plus, a 1szy dla tych co zostawili sobie kartę ).

Anonimowy pisze...

Już po reklamacji i wpływie 240 + odsetki za zwłokę 1,06. Składajcie reklamację i nie czekajcie.

Można zamknąć konto ze skutkiem natychmiastowym ( 20.11.2016 wchodzą liczne zmiany w mbanku, https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/indywidualny/post,7325,zmiany-w-regulaminach-mbanku.html ) po wykonaniu 5 transakcji kartą i wpływie 1001 z innego konta ( ostatni warunek dla tych z ekontem plus, a 1szy dla tych co zostawili sobie kartę ).

Anonimowy pisze...

Czy dostał już ktoś może zwrot za ostatni miesiąc + premię dodatkową?

Darek M. pisze...

Jak warunki spełniliście w zeszłym miesiącu, to premia powinna być wypłacona do wczoraj.

Anonimowy pisze...

Darek, nie ma jej, ale widzę, że takie same problemy były już w zeszłym miesiącu, więc chyba jestem kolejną osobą, u której konieczne będzie składanie reklamacji.

mBank się nie postarał albo liczy na to, że część osób zapomni o premii i się o nią nie upomni. Tylko, że w moim przypadku nawet 2% zwrot za wydatki nie przyszedł, choć warunki przelewu minimum 1000zł oraz logowania do aplikacji mobilnej zostały spełnione.

Darek M. pisze...

No niestety trzeba pisać. Przydałoby się prawo, że jak nie przyznają sami tylko po upomnieniu to premia wynosi 150%. Wtedy skończyły by się takie problemy.

topmorning pisze...

Mam zwrot za październik :)

topmorning pisze...

tzn. za wrzesień

Anonimowy pisze...

witam!

Czy ktoś już dostał bez reklamacji te dodatkowe premie?

Anonimowy pisze...

Reklamacja tylko pisemnie czy internetowo też można?

Darek M. pisze...

Reklamację można złożyć nawet mailowo:

"2. Reklamacje kierowane za pośrednictwem wiadomości e-mail oraz w formie pisemnej na adres Banku, należy składać z dopiskiem: Promocja „Zyskuj z eKontem"

W regulaminie masz cały punkt na temat reklamacji.

Anonimowy pisze...

Konto założyłem za początku sierpnia, zalogowałem się w ciągu 24h do aplikacji mobilnej(brak premii) Brak zwrotów za transakcje kartą oraz blik(zawsze logowałem się do blik'a poprzez aplikację mobilną i płaciłem w ten sposób od 5 do 9 razy w miesiącu). Brak premii za spełnienie warunków promocji. Po zgłoszeniu sprawy poprzez czat Pani po ponad 15minutach sprawdzania stwierdziła iż wszystkie premie należały mi się i nie wie dlaczego nie były naliczane. Zgłoszona została reklamacja która nie została uznana ponieważ rzekomo nie logowałem się do aplikacji mobilneij mimo iż zawsze płacąc blikiem loguję się poprzez aplikację.... Bank robi wszystko aby nie wypłacić premii!

Darek M. pisze...

Złóż reklamację. Też mnie denerwuja takie sytuacje.

«Najstarsze ‹Starsze   201 – 221 z 221   Nowsze› Najnowsze»

Prześlij komentarz