czwartek, 31 marca 2016

Ostatni dzień na skorzystanie z sześciu promocji: 2 x Citibank, PKO BP, Millennium, Raiffeisen, mBank


W ostatni dzień marca przypominam o kończących się promocjach. A tych trzeba przyznać, że jest sporo.

Jeżeli czekasz do samego końca z decyzją o skorzystaniu z promocji, to dzisiaj masz naprawdę cieżki orzech do zgryzienia. Trzeba przyznać, że naprawdę jest z czego wybierać ;-)


Oprócz poniżej wymienionych kończących się promocji, można jeszcze zgarnąć:
Polecam wybrać maksymalnie 3 najlepsze promocje na raz. Chyba, że jesteście prawdziwymi wyjadaczami i dacie radę spełnić warunki w większej liczbie promocji na raz.Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Promocje kończące się 31 marca


Telefon / tablet / wideorejestrator za założenie karty Citibank (w tym darmowej!)Citibank na stale zagościł na łamach "Jak oszczędzić.pl". Świetne promocje pojawiają się tutaj regularnie.

Już dzisiaj kończą się dwie takie promocje:


100 zł za wydanie 10 zł do PKO Konta za ZeroJedną z najlepszych promocji jest PKO Konta za Zero z premią 100 zł. Aby otrzymać premię wystarczy wydać 10 zł przez aplikację mobilną IKO.100 zł do Konta 360º w Banku Millennium w ramach promocji "Money Mania 4"Na kolejnym miejscu znajduje się 4. edycja promocji Money Mania, w której do zgarnięcia jest również 100 zł premii.

Warunki są dosyć proste: To m.in. wydanie kartą 360 zł w dwóch następujących po sobie miesiącach.Lokata mobilna 4% + 50 zł premii + voucher 90 zł na Groupon w Raiffeisen PolbankNiezłą propozycją dla oszczędzających jest promocja Agory i Raiffeisen Polbank.

W zamian za założenie Wymarzonego Konta i lokaty mobilnej na 4% otrzymamy 50 zł premii na konto oraz voucher 90 zł do wykorzystania w serwisie zakupów grupowych Groupon.

Dodatkowy warunek promocji to utrzymanie płatnej karty (3 zł / mc) do lipca i wykonanie nią płatności na min. 100 zł w maju, czerwcu i lipcu. Później z karty można zrezygnować.Kończące się promocje dla firm


900 zł do mBiznes Konta w mBankW ramach nowej promocji mBanku, biznesowi klienci mogą otrzymać aż 900 zł premii. 600 zł za samo opłacanie ZUS-u i 300 zł za skorzystanie z mKsięgowości.Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane

2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Szkoda, że tak dużo to płacą tylko osobom prowadzącym działalność gospodarczą. :/

Ja Ten pisze...

Do Promocji zyskuj z kontem można przystąpić w okresie od 01.03.2016 roku do 31.05.2016 roku - w opisie u góry wkleiłeś złą promocje.

Prześlij komentarz