wtorek, 8 marca 2016

Super Duet III - czas na odbiór 140 zł premii!


Dzisiaj ok. 17:00 organizator rozesłał maile informujące o spełnieniu warunków do otrzymania premii. Tym samym przyszedł czas na odebranie 140 zł premii w ramach promocji Super Duet III.

Czas na uzupełnienie danych do przelewu nagrody mamy do 18 marca 2016 r. Natomiast premia zostanie przekazana na aktywny rachunek w Toyota Bank do 31 marca 2016 r.


Uzupełnienie danych do przelewu 140 zł premii w ramach "Super Duet III"


Sprawdźcie dokładnie swoje skrzynki pocztowe. Mail od organizatora często trafia do SPAM-u z powodu masowej wysyłki.

Nie muszę chyba mówić, że moment uzupełnienia danych do przelewu jest niezwykle krytyczny. Bardzo łatwo zapomnieć o tym ostatnim warunku promocji i ... nie otrzymać przysługującej premii.

Dlatego też zachęcam Was do zapisania się na newsletter Jak oszczędzić.pl, w którym średnio raz w tygodniu otrzymasz informacje o najnowszych promocjach, zmianach w ofercie banków czy ważnych momentach promocji takich jak ta.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeJak uzupełnić dane do przelewu nagrody?Sprawa otrzymania premii jest niezwykle prosta. Jeżeli przeczytaliście ten wpis to najtrudniejsze już za Wami ;-)

W celu uzupełnienia danych do 18 marca 2016 r. zaloguj się na stronie promocji (lokata.zpremia.pl/promocja/) i uzupełnij dane do odbioru nagrody.  Na maila powinniście otrzymać właśnie ten link.

UwagaPodajemy numer Konta Jedynego założonego w ramach promocji. Przed zalogowaniem warto przygotować sobie ten numer bez spacji i znaków specjalnych.


Kiedy otrzymam 140 zł premii?

Premia zostanie przekazana na rachunek w Toyota Bank do końca miesiąca, tj. do 31 marca 2016 r.


Masz problem z logowaniem lub nie otrzymałeś/aś maila?

Jeżeli nie otrzymałeś maila od organizatora lub masz problem z logowaniem to możesz opisać swój problem za pomocą formularza kontaktowego.Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:
2 komentarze :

sojer pisze...

Wypłacili 31.03 po północy... to i tak szybciej niż Orange Fin., które nie wypłaciło jeszcze premii za luty.

Anonimowy pisze...

1 lipca tojota zmienia regulamin. Oznacza to że można wyrazić sprzeciw i zamknąć rachunki bez ponoszenia kosztów. Czyli obędzie się bez wysyłania pisma. Pamiętajcie żeby jednocześnie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Prześlij komentarz