niedziela, 8 maja 2016 ZNIŻKA

50 zł i 30 zł zniżki z MasterPass oraz 20 zł i 15 zł za płatność BLIK


Dostawcy usług płatniczych znów promują swoje najnowsze wynalazki. Bez sensu byłoby o każdej takiej promocji pisać osobno. Dlatego też postanowiłem najciekawsze promocje zebrać w jeden wpis. Jeżeli znacie jeszcze jakieś ciekawe akcje, to proszę dajcie znać w komentarzach.

MasterCard wspólnie ze sklepem OleOle.pl przygotował zniżkę 30 zł na kolejne zakupy w zamian za płatność z portfela MasterPass.

Z kolei polski standard płatności BLIK rozdaje kupony o wartości 20 zł do Empik oraz 15 zł w sklepach Tchibo. Dodatkowo sklep ten rozdaje też bony rabatowe na start o wartości 20 zł przy zakupach za min. 100 zł w sklepie online Tchibo.pl.


Zapłać BLIK-iem w sklepach Tchibo i odbierz bon o wartości 20 zł


Za zakupy w sklepie internetowym Empik.com i płatność BLIKiem otrzymamy bon o wartości 20 zł na kolejne zakupy.

Warunkiem otrzymania kuponu jest dokonanie zakupów w dniach 9 maja - 9 czerwca na kwotę min. 50 zł i zapłacenie za nie BLIKiem.

Voucher zachowuje ważność przez rok czasu.


Zapłać BLIK-iem w sklepach Tchibo i odbierz bon o wartości 15 zł


Kupon rabatowy o wartości 15 zł na kolejne zakupy otrzymamy w zamian za zakupy w sklepach stacjonarnych Tchibo o wartości min. 50 zł i płatność za pomocą BLIK'a.

Zakupy muszą zostać dokonane w sklepach stacjonarnych w dniach 2 - 31 maja 2016 r.

Otrzymany bon zachowuje swoją ważność przez okres 2 miesięcy. Co ważne bon rabatowy może obniżyć wartość zakupów aż do 1 gr.

Promocja trwa od 2 do 31 maja 2016 r. Liczba voucherów jest ograniczona do 2000.

"Kupon promocyjny Tchibo – kupon rabatowy wydawany Uczestnikom po dokonaniu zakupu na warunkach określonych w punkcie 1.2, uprawniający Uczestników do otrzymania jednorazowego rabatu o wartości 15 zł przy realizacji kolejnego zakupu w Sklepach Tchibo w przeciągu 2 miesięcy od daty dokonania zakupu. Kupon promocyjny Tchibo nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Jeśli wartość Produktów nabywanych przez Uczestnika podczas kolejnego zakupu w Sklepie Tchibo, podczas którego zrealizuje Kupon promocyjny Tchibo, będzie niższa niż 15 zł i 1 grosz to Uczestnik uprawniony będzie odpowiednio do niższego rabatu, obniżającego cenę zakupu Produktów do 1 grosza np. w przypadku Produktów o łącznej wartości 12 zł, Uczestnik otrzyma rabat o wartości 11 zł i 99 groszy."


Bon rabatowy 20 zł oraz darmowa dostawa przy zamówieniu za min. 100 zł.


Bony za płatności BLIK nie są jedynymi oferowanymi przez Tchibo. W zamian za zapisanie się na newsletter można otrzymać kupon o wartości 20 zł i darmową dostawę.50 zł zniżki w Euro.com.pl z MasterPassMasterCard przygotował promocję płatności porfelem MasterPass wspólnie ze sklepem Euro.com.pl.

MasterPass jest metodą płatności w internecie, w której rejestruje się swoje karty płatnicze w systemie jeden raz a następnie płaci poprzez zalogowanie wirtualnego porfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej. Do założenia takiego portfela nie ma potrzeby zakładania konta bankowego. Wystarczy rejestracja na stronie.

Niestety w promocji (być może przez pomyłkę, został wprowadzony wymóg płatności z użyciem karty Raiffeisen Polbank).


Jak otrzymać 50 zł zniżki na kolejne zakupy?
  • Od 2 maja do 12 czerwca 2016 roku dokonaj zakupów w sklepie Euro.com.pl na kwotę min. 100 zł i zapłać za nie portfelem MasterPass
  • Kod rabatowy OLE zostanie udostępniony nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania towarów przez klienta
  • Voucher o wartości 50 zł wykorzystać można na kolejne zakupy za min. 51 zł.
    • Zachowuje on swoją ważność do 12 sierpnia 2016 r. 


30 zł zniżki na OleOle z MasterPassKolejną ciekawą akcją jest promocja płatności MasterPass w internetowym sklepie OleOle.

W promocji (być może przez pomyłkę), został wprowadzony wymóg płatności z użyciem karty Raiffeisen Polbank.

Jak otrzymać 30 zł zniżki na kolejne zakupy?
  • Od 2 maja do 12 czerwca 2016 roku dokonaj zakupów w sklepie OleOle na kwotę min. 100 zł i zapłać za nie portfelem MasterPass
  • Kod rabatowy OLE zostanie udostępniony nie później niż w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania towarów przez klienta
  • Voucher o wartości 30 zł wykorzystać można na kolejne zakupy za min. 31 zł.
    • Zachowuje on swoją ważność do 12 sierpnia 2016 r. 


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane6 komentarze :

Anonimowy pisze...

Jeszcze jest 50 zł zniżki w euro.com.pl. Też z MasterPass

Anonimowy pisze...

Uczestnikiem Promocji (Euro AGD) jest Klient, który posiada kartę płatniczą (debetowa lub kredytową) Banku Raiffeisen Polbank

Anonimowy pisze...

Darek o tym przecież napisał i też mi się wydaje, że to błąd regulaminu, bo chodzi raczej o to, że portfel MasterPass ma być zarejestrowany w Raiffeisen.

Anonimowy pisze...

Jest jeszcze 20 zł z BLIKiem do Empiku

x666 pisze...

Tyle, że dzisiaj w Tchibo padł Polcard i nie będzie kuponów.

x666 pisze...

Już działa.

Prześlij komentarz