sobota, 7 maja 2016 OSZCZĘDZANIE

Expander: Polisolokata Gwarantomat 3,3% na 2 miesiące


Po długim czasie nieobecności, powróciła oferta polisolokaty Gwarantomat w Expander. W nowej odsłonie otrzymamy 3,3% w skali roku na 2 miesięcznym depozycie.

Ulokować można tutaj od 20 do 25 tys. zł, co jest dosyć wąskim przedziałem. Z oferty skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci Expander.

Polecam też przejrzenie aktualnych rankingów: lokat bankowych oraz kont oszczędnościowych z maja 2016 r.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Polisolokata "Gwarantomat" na 3,3% do 25 tys. zł


Warto na wstępie zaznaczyć, że nie jest to typowa lokata a produkt oszczędnościowy opakowany w polisę ubezpieczeniową na życie i dożycie. Partnerem Expandera jest w tym wypadku towarzystwo ubezpieczeniowe "Warta" S.A.

Bezpieczeństwo depozytu gwarantowane jest w 50% przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) do kwoty będącej równowartością 30 000 euro.

Na polisolokacie Gwarantomat ulokować można od 20 000 zł do 25 000 zł. na okres 2 miesięcy.


Szczegóły polisolokaty Zyskomat:
  • Termin: 2 miesiące
  • Oprocentowanie: 3,30%
  • Odnawialność: brak
  • Minimalna kwota lokaty: 20 000 zł
  • Maksymalna kwota lokaty: 25 000 zł
  • Liczba lokat: można założyć 1 lokatę na osobę
  • Ograniczenia: tylko dla nowych klientów Expander
  • Gwarancja UFG do 30 000 euro

Ze strony Expander:

Prezentacja dotyczy przystąpienia przez klienta (Ubezpieczonego) do 2-miesiecznej umowy ubezpieczenia grupowego w zakresie ubezpieczenia na życie i dożycie "Twój Kapitał" zawartej pomiędzy Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (jako Ubezpieczającym) oraz Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie "WARTA" S.A. z siedzibą w Warszawie (jako Ubezpieczycielem) ze składką jednorazową od 20 tys. PLN do 25 tys. PLN. 
Dochód 3,3% brutto w skali. Skorzystanie z oferty nie jest powiązane z obowiązkiem skorzystania przez Klienta z dodatkowego produktu. 
Wierzytelności wynikające z umów ubezpieczenia są gwarantowane przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny w zakresie określonym przez Ustawę z 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz. U. Nr 124, poz. 1152 ze zm.) (dalej "Ustawa o UFG"). Oznacza to, że w przypadku, gdy Towarzystwo stanie się niewypłacalne w przypadkach określonych przez Ustawę o UFG, Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny zaspokoi roszczenia osób uprawnionych z umów ubezpieczenia na życie w części, w wysokości do 50% wierzytelności, do kwoty nie większej jednak niż równowartość w złotych kwoty 30 000 EUR według średniego kursu ogłaszanego przez NBP obowiązującego w dniu ogłoszenia upadłości, oddalenia wniosku o ogłoszenie upadłości lub umorzenia postępowania upadłościowego albo w dniu zarządzenia likwidacji przymusowej. 
Oferta dostępna wyłącznie w Expander Advisors Sp. z o.o. w okresie od 29.04.2016 r. do 20.05.2016 r. jednakże decyzją Zarządu Expander Advisors Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie istnieje możliwość zakończenia oferty przed upływem wskazanego terminu. Oferta kierowana jest wyłącznie do klientów, którzy nie skorzystali wcześniej z usług spółki Expander Advisors Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. 
Opodatkowanie świadczeń wypłacanych przez Ubezpieczyciela nastąpi zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (tekst jednolity Dz.U. 2012 poz. 361 z późn. zm.) albo ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (tekst jednolity Dz.U. 2014 poz. 851 z późn. zm.). 
Świadczenie wypłacane przez ubezpieczyciela nie podlega przepisom ustawy o podatku od spadków i darowizn, w związku z art. 831 § 3 ustawy kodeks cywilny (tekst jednolity Dz.U. 2014 poz. 121 z późn. zm.).Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl" (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
7 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy ktoś już z tego korzystał?

Anonimowy pisze...

Mam pytanie, jako że (w moim przypadku) ubiegłoroczna promocja banku BPH 3% cashbacku z kontem Lubię to! dobiega końca. Czy możliwe jest zamknięcie karty debetowej do rachunku bez żadnych konsekwencji, aby nie musieć wykonywać 4 transakcji miesięcznie celem zwolnienia z opłaty?

Darek M. pisze...

Osobiście korzystałem z polisolokaty w Aviva Finanse (czyli u nowego właściciela Expandera). W Expander jeszcze korzystałem z lokat oferowanych przez Meritum.

Anonimowy pisze...

Niby jest więcej niż na lokatach, ale ryzyko utraty połowy środków też istnieje. Z drugiej strony tak duża firma na 100% nie upadnie z miesiąca na miesiąc :)

Darek M. pisze...

Odnośnie BPH to można zrezygnować z karty lub ją zgubić i nie wznawiać. Ale nie wiem czy lepiej nie będzie zrobić te 4 płatności na kilka złotych. W każdym bądź razie niedługo będę testował oba te przypadki. Na wyjeździe żonie zginęła karta a za wznowienie chcą 50 zł, więc 2 miesiące przed czasem żona zamyka to konto. A moje jest właśnie w wypowiedzeniu.

Anonimowy pisze...

/BPH/- ja myślę zablokować kartę w ostatnich dniach maja /internet/ i następnie złożyć wypowiedzenie umowy w banku z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Konto Lubię to jest za 0 zł a opłata za kartę za czerwiec nie może być pobrana gdyż będzie jej brak.

Anonimowy pisze...

Tylko czasem nie wystarczy zastrzec karty a trzeba ją zamknąć, żeby opłata nie została pobrana

Prześlij komentarz