środa, 15 czerwca 2016

2,7% na koncie oszczędnościowym i 3,5% na lokacie mobilnej do Konta 360° w Banku Millennium


Kontynuując temat oszczędzania chciałbym przypomnieć o najlepszym koncie oszczędnościowym na rynku oprocentowanym 2,7% w skali roku w Banku Millennium.

Tak wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe możemy założyć otwierając Konto 360º, którego prowadzenie, a także karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów mogą być darmowe.

Wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz wpływ min. 1000 zł miesięcznie. Wraz z atrakcyjnym Kontem 360° klienci otrzymują również lokatę mobilną 3,5%.


2,7% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł


Konto oszczędnościowe to miejsce, gdzie sam trzymam płynne środki z funduszu awaryjnego. W razie potrzeby mam błyskawiczny dostęp do moich pieniędzy w każdym momencie.

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert na rynku (pomijam tutaj konta oszczędnościowe z limitem do 10 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 92 dni i jest liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto w okresie Promocji.

Nowe środki są z kolei obliczane jako jednoczesna nadwyżka nad środkami na Koncie Oszczędnościowym oraz łącznym zaangażowaniem klienta w banku na koniec 14 maja 2016 r. (ROR, rachunki oszczędnościowe, lokaty terminowe oraz rachunki inwestycyjne). Promocja trwa do 2 lipca 2016 r. włącznie.

→ Przejdź do: Konto Oszczędnościowe na 2,7% w Banku Millennium


3,5% na Lokacie MobilnejPodwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej otrzymamy dzięki "Rozszerzonej rzeczywistości" - nowemu rozwiązaniu w aplikacji mobilnej banku. Rozwiązanie przetestowałem i działa ;-)


Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:
 • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium o Jeżeli nie masz konta, możesz założyć na stronie banku.
 • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę "Rozszerzona rzeczywistość"
 • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie "Lokaty mobilnej"
 • Po "rozpakowaniu" prezentu wyskoczy 3,5% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
  • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
  • Oprocentowanie 3,5% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º
Jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę mobilną.

Uwaga: Opcja dostępna w aplikacjach na iOS od wersji 4.3.0 i na Androida od wersji 4.3.76 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).


Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 


Prowadzenie Konta 360º, a także karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów mogą być darmowe. Warunki są proste - wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz wpływ min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:
 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK'a (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 zł
 • 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym 
Osoby, które założą konto potwierdzając wniosek przelewem muszą się liczyć się z nałożonymi limitami na transakcje w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. Dlatego dobrze w wolniejszej chwili odwiedzić później którąś z placówek banku. Mają ich sporo, a w centrach handlowych są czynni także w weekendy.


Dokumenty / linki6 komentarze :

Anonymous pisze...

Jak mam lokatę i wpłacam środki na k.o. to oprocentowana na 2,7% jest cała kwota na k.o.? Czy też pomniejszona o kwotę na lokacie?

Darek M.W. pisze...

Całość o ile te środki nie pochodzą np. z lokaty. Liczą się nowe środki, czyli to co nowego przyniesiesz do banku względem końca dnia 14 maja 2016 r.

Anonimowy pisze...

Aha, czyli muszą to być pieniądze pochodzące z innego banku lub wpłacone w kasie / od pracodawcy.

Unknown pisze...

Darek-jesteś tego pewien? Bo mam identyczną sytuację, dzwoniłem na infolinię i tam powiedzieli mi, że kwota lokaty będzie oprocentowana na 0,8%.

Darek M.W. pisze...

Ale czego jestem pewien? I o jakiej lokacie piszesz, skoro wpis jest głównie o koncie oszczędnościowym?

Unknown pisze...

W dniu wyliczania dla nowych środków miałem 0zł na koncie i otwartą lokatę mobilną na 10tys. Lokata trwa dalej i teraz na infolini mi powiedzeli, że jeśli wpłacę teraz na konto nowe środki przykładowo 50tys. to tylko 40tys będzie liczone na 2,7% a 10tys. to wg nich stare środki oprocentowane na 0,8%. Podkreślam jeszcze raz, że "stare" 10tys. wciąż jest na lokacie.

Prześlij komentarz