czwartek, 21 lipca 2016

Nawet 290 zł premii w promocji "Płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia" w BZ WBKPoprzednia kontrowersyjna promocja Banku Zachodniego WBK okazała się być szeroko zakrojoną akcją marketingową!

Po wypełnieniu formularza pojawia się informacja o promocji, w której można zyskać 30 zł miesięcznie do 30 czerwca 2017 r. za wykonanie co najmniej 9 płatności w terminalach POS.

Po odliczeniu opłaty za kartę począwszy od 1 sierpnia 2016 r. na czysto zostaje więc do 23 zł zwrotu miesięcznie.

Promocja trwa do 31 lipca 2016 r.

400 zł do darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Załóż bezpłatną kartę, zaloguj się raz do bankowości elektronicznej i odbierz voucher 400 zł do morele.net.


Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 r!


Nawet 360 zł zwrotu w promocji "Płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia"


W ramach promocji "Płać i zarabiaj z Kontem Godnym Polecenia" można otrzymać 10 zł, 20 zł lub 30 zł premii miesięcznie.

Okres karencji jest niezwykle krótki. Z promocji skorzystać mogą osoby, które w ciągu 180 dni przed przystąpieniem do promocji, nie posiadały konta w PLN w Banku Zachodnim WBK.


Aby otrzymać nawet 360 zł zwrotu:
 • Do 31 lipca złożyć wniosek o Pakiet Konta na dedykowanej stronie
  • Pakiet Konta obejmuje Konto Godne Polecenia wraz z kartą debetową MasterCard Omni oraz usługami bankowości elektronicznej BZWBK24
  • Nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
  • Należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • Należy podać numer telefonu komórkowego do kontaktu
 • W okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r. płać kartą wydaną do konta:
  • 10 zł miesięcznie otrzymasz za wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych w punktach stacjonarnych, które zostaną rozliczone w tym samym miesiącu
  • 20 zł miesięcznie otrzymasz za wykonanie 6 transakcji bezgotówkowych w punktach stacjonarnych, które zostaną rozliczone w tym samym miesiącu
  • 30 zł miesięcznie otrzymasz za wykonanie 9 transakcji bezgotówkowych w punktach stacjonarnych, które zostaną rozliczone w tym samym miesiącu
Uwaga: W regulaminie pojawia się niejasność. Najpierw bank pisze o złożeniu wniosku przez powyższy link, a następnie widnieje zdanie:
w Okresie przystąpienia do Promocji kompletnie i prawidłowo złoży wniosek o Pakiet Konta dostępny wyłącznie na stronie www.bzwbk.pl/bankomat, oraz zawrze z Bankiem umowę o Pakiet Konta za pośrednictwem kuriera lub przelewem weryfikacyjnym z innego banku,
Gdzie widnieje inny link ...

Dodatkowo, Konto założone w tej promocji nie jest objęte promocją "Konto na 4%", tym samym karta do konta będzie płatna (7 zł) od 1 sierpnia 2016 r.


5 komentarze :

Darek M. pisze...

Wygląda na to, że ostatecznie link prowadzi do tej samej strony. Tylko dziwi mnie podawanie dwóch adresów stron w regulaminie, stąd dodałem taką uwagę.

Anonimowy pisze...

Założyłem KGP w kwietniu w ramach promocji 120 zł. Karty otrzymanej do konta nie aktywowałem.

Czy opłaty za kartę będą dotyczyć także kart które nie zostały w ogóle aktywowane?

Darek M. pisze...

Jak masz kartę założoną w promocji to będzie ona bezpłatna do końca czerwca 2017 roku. To jeszcze prawie rok czasu :)

Kontomania pisze...

Po sierpniowych podwyżkach i zakończeniu opisywanej promocji (i akcji "konto na 4%"), BZWBK ma pewnie mało nowych klientów i spory odpływ dotychczasowych - konto zrobiło się niestety zwyczajnie drogie w porównaniu do konkurencji, a nie oferuje za wielu korzyści.

Kont Mania pisze...

Po sierpniowych podwyżkach i zakończeniu opisywanej promocji (i akcji "konto na 4%"), BZWBK ma pewnie mało nowych klientów i spory odpływ dotychczasowych - konto zrobiło się niestety zwyczajnie drogie w porównaniu do konkurencji, a nie oferuje za wielu korzyści.

Prześlij komentarz