środa, 6 lipca 2016

Odbiór 100 zł premii w promocji "Konto za Zero" w PKO BP


Przyszedł czas na odbiór 100 zł premii w promocji "Konto za ZERO" w PKO BP.

Jeżeli otrzymaliście maile informujące o przyznaniu nagrody to jedyną przeszkodą w jej otrzymaniu jest uzupełnienie danych w panelu promocji.


Uzupełnienie danych do odbioru 100 zł premii w "Konto za ZERO"


Najtrudniejszą przeszkodą w otrzymaniu premii było to, aby nie zapomnieć o uzupełnieniu danych :). Także, jeżeli czytasz ten wpis to najtrudniejsze już jest za Tobą :-)

Maile zostały wysłane przez organizatora do 25 czerwca. Dane należy uzupełnić w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania maila (najpóźniej do 14 lipca 2016 r.).

Powyższy warunek do nie do końca mi się podoba, jako że mail mógł najzwyczajniej nie dotrzeć, a termin uzupełnienia danych jest ruchomy.

Co ciekawe, premie miały zostać wypłacone tego samego dnia co termin graniczny wysyłki maili.


Aby uzupełnić dane do wypłaty premii zaloguj się na stronie promocji.

Teraz wystarczy już czekać na premię od organizatora. Większość z Was pewnie już premie otrzymała, a wpis przyda się osobom, które nie otrzymały maili.


Masz problem z logowaniem / nie otrzymałeś/aś maila?

Jeżeli nie otrzymałeś/aś maila to jeszcze nie znaczy, że nie otrzymasz premii. Często masowe wysyłki mailowe są filtrowane przez skrzynki pocztowe.

Najlepiej zalogować się na stronie promocji i spróbować wypełnić dane.

Jeżeli to będzie niemożliwe, to trzeba skontaktować się z organizatorem poprzez maila: kontakt@zgarnijpremie.pl.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni.


Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub średnio raz w tygodniu bezpośrednio na maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl".

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane

3 komentarze :

Anonimowy pisze...

zaozyłem konto przelewem weryfikacyjnym ale nagle obudzili sie ze chca skan dowodu, chciałem wysłac emailem ale mam zwrotna odpowiedż ze email nie dotarł z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.
fajna promocja, fajny bank

Anonimowy pisze...

E-maila o wypełnieniu danych do odbioru premii, otrzymałam kilka dni później po otrzymaniu 100 zł na konto. Zdążyłam już wcześniej zamknąć konto. Czy wobec tego mam jeszcze wypełniać dane do przelewu, jeśli już tego konta nie mam, gdyż zamknęłam w trybie natychmiastowym.

Anonimowy pisze...

Do komentarza z 7 lipca. W PKO nie ma możliwości założenia konta potwierdzanego przelewem. Założenia konta przez internet wymaga wypełnienia wniosku, w odpowiedzi na który bank wysyła kurierem umowę, którą w jego obecności trzeba podpisać przestawiając dowód tożsamości. Komentarz więc odnosi się do innego banku i nie dotyczy tej promocji.

Prześlij komentarz