piątek, 2 września 2016

500 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK w III edycji promocji dla klientów innych banków!




Dopiero co zakończyła się II edycja promocji, a Bank Zachodni WBK ruszył już z 3. edycją kontrowersyjnej promocji premiowania za wypłaty z bankomatów.

Nagrodzonych zostanie łącznie aż 861 osób, które dokonają największej liczby wypłat z bankomatów BZ WBK kartami innych banków.

Osoba o największej liczbie wypłat otrzyma 500 zł premii, 10 kolejnych osób otrzyma po 200 zł, 100 następnych po 100 zł i aż 750 osób po 50 zł.

Prawdopodobieństwo wygranej jest więc naprawdę spore.

Promocja trwa od 1 do 30 września 2016 r.


Nawet 500 zł za wypłaty gotówki z bankomatów BZ WBK


Jeżeli macie w portfelu karty debetowe z darmowymi bankomatami to czas ruszyć do bankomatów BZ WBK ;-)

Zgarnąć można 500 zł, 200 zł, 100 zł lub 50 zł. Co więcej, posiadając kilka karty można zgarnąć kilka premii!

Uczestnik może za pomocą Formularza zarejestrować dowolną liczbę Kart, których jest posiadaczem.


Aby otrzymać 500 zł, 200 zł, 100 zł lub 50 zł premii:
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji dla każdej z kart
    • Podać należy imię, nazwisko, pierwszych 6 oraz ostatnie 4 cyfry numeru karty, numer konta do wypłaty nagrody, telefon kontaktowy oraz adres email
    • Wyraź zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin
  • Dokonaj jak największej liczby wypłat gotówki w bankomatach BZ WBK zarejestrowaną kartą.
Nagrody zostaną wypłacone do 31 października 2016 r. 

W terminie do 31 października 2016 r na stronie www.bzwbk.pl/bankomat Organizator opublikuje Listę nagrodzonych wskazując: imię, pierwszą literę nazwiska, liczbę dokonanych wypłat oraz ostatnie 4 cyfry karty.

Więcej informacji w regulaminie promocji.




32 komentarze :

Anonimowy pisze...

jak myślicie żeby choć na 50zł się załapać , ile trzeba zrobić tych operacji????

Ruustem pisze...

Strzelam że 28.

Ruustem pisze...

Strzelam że 28.

Anonimowy pisze...

Poprzednia lista nagrodzonych.
https://www.bzwbk.pl/ms/promocja-atm/lista-zwyciezcow.html

Sebastian szym pisze...

lista zwycięzców dotyczy edycji lipcowej

Anonimowy pisze...

czy jak w 5 minut wybiorę 10 razy po 10zł to mam już na koncie 10 transakcji ?

Anonimowy pisze...

@up
odp: Tak*.
* o ile bankomat będzie miał banknoty 10zł, część z nich wypłaca minimum od 50zł.
o ile kilkukrotna wypłata tej samej kwoty pod rząd w tej samej minucie nie spowoduje ogłupienie maszyny i Ci zablokuje rzeczywistą liczbę wypłaconych banknotów :)

Anonimowy pisze...

Nic nie zgłupieje ja robię 30 wypłat pod rząd w jednej maszynie po 10 zł i wszystko śmiga. Całość trwa ok 18 min.

sojer pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Anonimowy pisze...

Ja mam w centrum 3 bankomaty 5km od siebie i wieczorkiem codziennie rowerkiem jadę robię 10 wypłat. Powiem wam że ta promocja jako jedyna wpływa pozytywnie na kondycję fizyczną :) Codziennie 10km rowerkiem pokonuje poza sobotą i niedzielą.

Anonimowy pisze...

Chcę zarejestrować kartę z Millennium i drugą z mBank. Czy jak wykonam ….wypłat z bankomatu i każda z dwóch kart załapie się na nagrodę np. 50 zł to otrzymam 2x50 zl czy tylko 50 zł?

Darek M. pisze...

Każda karta bierze udział i do każdej można otrzymać premie

Anonimowy pisze...

Otrzymasz dwie premie. Możesz zarejestrować dowolną liczbę Kart.

Anonimowy pisze...

jak sprawdzić czy rejestracja przebiegła pomyślnie>?

Krzysztof pisze...

Przez takie promocje BZWBK-inne banki wprowadzą prowizje od wypłat z obcych bankomatów lub ograniczą liczbę bezpłatnych wypłat.

Anonimowy pisze...

@up 3 wrzesnia 12:58
"....zawsze sport przekladal sie na profity" (raz zdrowotne, raz finansowe a tu masz w pakiecie obydwa:-))). Pzdr dla kolarzy finansistow!

Anonimowy pisze...

Możecie mi powiedzieć czy liczy się dzień wypłaty czy data księgowania?

Anonimowy pisze...

Raczej księgowania. Przynajmniej na kilka dni przed końcem miesiąca warto odpuścić. A i tak nic ponad kilkadziesiąt operacji nie opłaca się robić, bo to daje pewną premię. A liczenie na pierwsza 10kę to głupota.

Anonimowy pisze...

A skąd BZWBK ma wiedzieć kiedy inne banki zaksięgują klientowi transakcje? Liczy się data wypłaty.

sojer pisze...

BZ WBK każą sobie płacić prowizje za absurdalne wypłaty po 10 zł ze swoich bankomatów, aby zmusić inne banki do zaostrzenia polityki bankomatowej. BZ WBK za darmowe bankomaty każe sobie płacić 7 zł (z wyłączeniem kont otwartych w promocji i BLIKA), więc nie chcą aby inne banki były bardziej przyjazne, więc ostatecznie zapłacą klienci wszystkich banków.

Jako ciekawostka na osiedlu w promieniu 500 m mam pięć maszyn ING. Natomiast pozostałe banki mam w centrum, gdzie na 500 m mam 20 oddziałów różnych banków. Widziałem już miejscowości, gdzie na 3-4 tys. mieszkańców przypadał jeden bank spółdzielczy z jednym bankomatem.

Anonimowy pisze...

Mam problem z kartą VISA wydaną przez Credit Agricole. Zrobiłem już ponad 100 transakcji, ale wczoraj wyskoczył błąd BRAK AUTORYZACJI. Na infolinii głupio się tłumaczą, że VISA ma jakieś limity, ale nigdzie nie mogę odnaleźć takowej informacji. Powiedzieli mi na infolinii, że od dziś będzie znów ok. Rano zrobiłem 25 wypłat i znów brak autoryzacji. Na koncie kasy jest sporo. Czy słyszeliście o limicie dla kart VISA? Z drugą kartą VISA, ale wydaną przez Millennium nie mam takich problemów.

Anonimowy pisze...

To nie Visa ustala limity tylko każdy bank dla każdej karty. Są limity kwotowe oraz ilościowe na dany dzień oraz kwotowe i ilościowe na dany miesiąc.
Limity powinno dać się sprawdzić w bankowości internetowej w opcjach karty i zmienić akceptując kodem sms.
Np w mBank domyślnie jest 5 wypłat na dzień i możesz zmienić co najwyżej na 15 wypłat na dzień. Na więcej system nie pozwala. W Millenium jak zakładałem konto przez przelew jest ustawiony limit obciążeń na 5000zł na miesiąc. Można go zwiększyć dopiero po wizycie w banku i po zweryfikowaniu się z dowodem osobistym.

Anonimowy pisze...

ok. Dzięki za info. Po wizycie w placówce udało się dowiedzieć, że Credit Agricole ma limit 99 transakcji na 3 dni (średnio 33 dziennie x 30 dni ~ 1000 wypłat w miesiącu). Nie da się tego zmienić i już. Na 500 zł zatem nie ma szans, ale może dwie stówki wyrwę ;)

sojer pisze...

Faktycznie nadziałem się na to: pojawia się komunikat brak autoryzacji, chociaż zrobiłem dokładnie 99 wypłat od soboty, bo wcześniej byłem na urlopie - więc przed pojawieniem się komunikatu minęły ponad 3 dni.
Inna sprawa, że bankomat w teorii mieści jakieś 5 tys. banknotów, ale 10 pln zabrakło po 70 wypłatach i nie napełnili go od dwóch dni...

Anonimowy pisze...

Jak zobaczyłem listę zwycięzców edycji lipcowej to mówię sobie: eeeeee tam nie będzie problemu, bo już od 15 czy tam 17 wypłat była premia 50 zł. Za 102 wypłaty było już 100 zł. Patrzę teraz i nie wierzę!! Edycja sierpniowa: minimalna ilość wypłat do zgarnięcia 50 zł to aż 103 wypłaty, a żeby zgarnąć 100 zł było koniecznych 222 wypłaty. Co będzie w edycji wrześniowej? Ludzie będą wypłacać po 300x byle dostać 50 zeta. Podziękuję jednak. Rekordzista 3000 wypłat jedną kartą. Niejaki Jacek G jedną kartą 1805, a a drugą 1306. To już wolę iść do Carrefoura na wykładanie towaru i mieć PEWNĄ kasę ;) Czwartej edycji jakoś nie widzę... Tym bardziej, że jak wypłacałem 40x to wyleciała pracownica pobliskiego sklepu na fajkę, popatrzyła się na mnie, poszła na skargę do banku i koleś wyszedł i z pretensjami do mnie. A ja mu niech spier.... bo to jego bank to organizuje i jak mu się nie podoba to składam skargę na jego działania. Nawet nie wie, że taka promocja istnieje. Za dużo zachodu

Anonimowy pisze...

103 wypłaty żeby załapać się na 50 zł :) Zarabia na tym tylko bank, za każdą transakcję ma na pewno nie mniej niż 2 zł :) Rekordzista Jacek który wypłacił 3000x dostał na pewno mniej niż 6000 zł (to co zarobi bank)tylko i wyłącznie na takiej jednej osobie jak Jacek :)

sojer pisze...

To chyba jakieś "challenge accepted", że chce być top 1. Żeby dziennie robić 100 wypłat to trzeba by się bardzo nudzić i mieć bankomat 24 h pod nosem. Stać na to chyba tylko gimbazę...
Liczenie, że ktoś robi wypłatę co 30 sek. jest bardzo optymistyczne, zwłaszcza, że jakiś gorliwiec zmierzy sobie stoperem 38 sec. Także bankomaty działają różnie. Moim zdaniem najszybszy był stary Wincor Nixdorf, po nim montowany na zewnątrz Diebold. Nowszy bankomat Wincor Nixdorf i inny z wpłatomatem na które się natknąłem miały dodatkowe reklamy i wolne czytniki kart. Karta też ma znaczenie, bo Millenium ma inne menu z pytaniem o język i każe sobie zatwierdzić pin enterem. Tak więc moim zdaniem 100 wypłat zajmuje im ponad godzinę. Stawiam, że top 1 dobił do 5000x, a top 10 do 2000x.

Anonimowy pisze...

No i właśnie w tym momencie przestaje to być w jakikolwiek sposób opłacalne :/ Tak jak pisze sojer w Millennium schodzi dłużej, bo dochodzą 2 dodatkowe akceptacje (język + pin), w Credit Agricole nie pojawia się ani menu języka, a po wpisaniu pinu automatycznie się on zatwierdza. Ale idąc tokiem ZWYCIĘZCY (dalsze miejsca kompletnie nieopłacalne, chyba, że końcówka stawki, która załapie się na 50 zł). Zakładając czas minimalny 30 sekund na wypłatę, (nie dodaję czasu na tłumaczenie się gapiom, pracownikom banku, zdarzały się przypadki, że kogoś przesłuchiwała policja, bo ktoś im zgłosił, że jakiś podejrzany majstruje przy bankomacie) 5000 wypłat = minimum 2500 minut przy bankomacie = 42 godz. Idąc dalej wygrana 500 zł/42 godz = 12 zł na godzinę. Co innego zgarnąć 50 zł za kilkanaście/kilkadziesiąt czy nawet 100 wypłat.

sojer pisze...

Ha ha... jakby miał dwa bankomaty obok siebie to mógłby robić na zmianę (na dwa baty...) :D o wiele szybciej. Oby w zimie tego nie organizowali, bo bez koksowników to liczba wypłat chyba mocno by spadła :D No chyba, że wypłacają w oddziale, ale te są czynne tylko 9-17. Nie zapominajmy też, że niektóre bankomaty upatrzyli sobie bezdomni... może to oni wypłacają po kilka tysięcy razy ;D

Anonimowy pisze...

bezdomni..... no że na to wcześniej nie wpadłem :) to zapewne Ci co mają po kilka tysięcy wypłat hmmm tez takiego wynajmę ;)

sojer pisze...

Są już wyniki. Min. 142 wypłaty. Szkoda komentować, jak ludzie nisko upadli (poprzednio min. 103 za 100 zł). Mnie sporo zabrakło, pewnie nie zmieściłem się nawet w drugim tysiącu.

Anonimowy pisze...

Ogólnie oceniam promocję jako dobrą, bo pozwoliła mi zarobić trochę więcej niż 100zł za założenie konta.
Edycja sierpniowa była sprawiedliwsza, bo każdy dostawał po równo, wystarczyło być w puli 500set zwycięzców. Tam celowałem sześcioma kartami (weszło mi 5 kart czyli 500zł).
We wrześniu stopniowanie puli wygranej zrobiło swoje. Jak widać niektórzy napalili się na bycie w 10tce =200zł, a inni na bycie w setce=100zł. We wrześniu celowałem ośmioma kartami, połową na minimum, a połową na pierwszą setkę. 8x50zł dało tylko 400zł, a miało być 700zl :) I tak sie muszę cieszyć, bo ledwo przekroczyłem te minimum. Spodziewałem się że 350 wypłat da już lepszą premię.

Prześlij komentarz