środa, 14 września 2016

eKonto M dla młodych w mBank + 760 zł za zaproszenie znajomych + 30 zł za wypłatę cash back




Dzisiaj przyjrzymy się ofercie dla najmłodszych. mBank od jakiegoś czasu posiada w ofercie "eKonto M" przygotowane z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z bankowaniem.

Pretekstem do tego wpisu są dwie dodatkowe promocje. W ramach akcji "Brałbym" można otrzymać aż 760 zł premii na smartfon, paliwo lub prawko. Natomiast w akcji "wypłacaj podczas zakupów" na stole leży łatwe 30 zł.

eKonto m w mBank: Pierwsze konto dla młodych


Nowe eKonto M ma na celu wprowadzenie nowych klientów do świata finansów. Tym samym na start (osoby do skończenia 20. roku życia) otrzymujemy niemal wszystko za 0 zł. Bezpłatnie będzie prowadzony rachunek wraz z kartą i bankomatami w kraju, jak również za darmow wpłacimy pieniądze w sieci wpłatomatów.

Warto wspomnieć, że mBank posiada najlepszą aplikację mobilną, dzięki której finanse będziemy mieli zawsze pod ręką.

Po skończeniu 21. roku życia dojdzie nam warunek wykonania 5 płatności kartą, aby karta była prowadzona za darmo. To naprawdę banalnie prosty warunek jak na dzisiejsze czasy. W zamian otrzymamy dodatkową możliwość bezpłatnych wpłat i wypłat w placówce oraz darmowe polecenia zapłaty.

Po skończeniu 25. roku życia otrzymujemy standardową ofertę dla dorosłych. Konto z kartą i bankomatami nadal będzie bezpłatne po spełnieniu dwóch warunków: zapewnienia wpływów min. 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu 5 płatności kartą.


Omówienie zalet eKonta zależnie od wieku
13 - 20 lat 21 - 24 latOd 25 lat
Prowadzenie konta0 zł0 zł0 zł przy wpływach min. 1000 zł
/
5 zł w przeciwnym razie
Opłata za kartę0 zł0 zł po wykonaniu 5 płatności
/
4 zł w przeciwnym razie
0 zł po wykonaniu 5 płatności
/
4 zł w przeciwnym razie
Bankomaty w Polsce0 zł0 zł0 zł
Wpłatomaty0 zł0 zł0 zł
BLIK0 zł0 zł0 zł
Usługa Cash Back0 zł0 zł0 zł
InneAplikacja mobilna, stan konta w bankomacie za 0 złWpłaty i wypłaty w placówce, polecenia zapłaty za 0  złBankomaty na świecie, polecenia zapłaty wpłaty i wypłaty w placówce za 0 zł


mBank umożliwia zaprojektowanie własnej karty. Wystarczy przygotować projekt karty i przesłać zdjęcie podczas wypełniania wniosku o konto. Można też skorzystać z gotowych projektów przygotowanych przez mBank.



760 zł na smartfon, paliwo lub prawko


mBank prowadzi ciekawą promocję dla najmłodszych. Do zgarnięcia jest aż 760 zł na smartfon, paliwo lub prawko.

Aby wziąć udział w II edycji akcji "Brałbym" trzeba mieć od 18 do 25 lat oraz posiadać konto w mBank (wniosek o eKonto m). Należy też wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rejestracją i działem w Promocji.

Drugi krok to rejestracja na stronie promocji w środę od godziny 20:00 (od 1 września do 31 października 2016 r.). Przystępując do promocji, trzeba będzie wybrać jedną z trzech nagród:

Nagrodą w Promocji jest:
 • Voucher na smartfon o wartości 760 zł do zrealizowania w sklepie internetowym Orange Polska
 • Pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na paliwo w wysokości 760 zł
 • Pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na kurs prawa jazdy o wartości 760 zł.

Warto mieć na uwadze, że łączna ilość nagród w Promocji jest ograniczona. Na szczęście przystępując do promocji będziemy widzieć, ile nagród jeszcze pozostało


Aby otrzymać nagrodę w wysokości 760 zł należy:
 • Aktywnie korzystać z konta, tj. w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji na stronie promocji trzeba wykonać:
  • 5 transakcji kwalifikowanych. Mogą to być płatności bezgotówkowe kartą, telefonem (BLIK) lub przelewy z rachunku za pomocą mTransferu (np. na Allegro).
  • Przynajmniej raz zalogujesz się do systemu bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej
 • Zaprosić 3 osoby do otwarcia konta w mBanku:
  • Zaproszony musi wypełnić wniosek o eKonto M (do 24 roku życia) lub eKonto z premią 300 zł  (od 25. roku życia, prześwietlenie promocji) oraz we wniosku o konto podać Twój kod polecający składający z 10 ostatnich cyfr rachunku.
  • Osoby te muszą mieć skończone 18 lat i być nowymi klientami mBank
 • Każdy z poleconych musi również:
  • Wykonać min. 5 transakcji kwalifikowanych. Mogą to być płatności bezgotówkowe kartą, telefonem (BLIK) lub przelewy z rachunku za pomocą mTransferu (np. na Allegro)
  • Przynajmniej raz zalogować się do systemu bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej

Dodatkowy warunek dla osób, które chcą otrzymać gotówkę (760 zł) na paliwo:
 • W celu odbioru tej nagrody trzeba będzie dokonać zakupów na stacji benzynowej na kwotę min. 100 zł w ciągu 45 dni od zrealizowania pozostałych warunków promocji
Pieniądze otrzymasz na rachunek bankowy w ciągu 10 dni roboczych od momentu spełnienia powyższego warunku.


30 zł za wypłatę gotówki przy okazji zakupów


mBank prowadzi jeszcze jedną niezłą promocję: "Wypłacaj podczas zakupów". W jej ramach można zgarnąć łatwe 30 zł premii.

Wystarczy dokonać wypłaty z kasy sklepowej (lista punktów) we wrześniu (10 zł premii), październiku (10 zł premii) oraz w listopadzie (10 zł premii).

Za spełnienie tego warunku w każdym miesiącu otrzymamy 10 zł premii. Rzecz jasna, można spełnić warunek w wybranych miesiącach i zgarnąć proporcjonalnie niższą premię.


Więcej informacji / dokumenty:


Newsletter Jak oszczędzić.pl


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj średnio raz w tygodniu informacje o najnowszych promocjach, dobrych lokatach i zmianach w ofercie banków.





7 komentarze :

Anonimowy pisze...

Można przy okazji zgarnąć po 100 zł za polecenie konta?

Darek M. pisze...

Myślę, że po założeniu konta można się zarejestrować w programie polecającym. Nie ma żadnych wykluczeń.

Anonimowy pisze...

"eKonto z premią 300 zł (od 25. roku życia, prześwietlenie promocji)"
eKonto nie ma takiego ograniczenia wiekowego, trzeba być tylko pełnoletnim.

Anonimowy pisze...

Spotkał się ktoś moze2 z sytuacją, ze dostał voucher na telefon - zakupił telefon w sklepie Orange, ale później zdecydował się go zwrócić? Jak są zwracane pieniądze? W postaci vouchera, w gotowce czy te u60 zł przepada?

Darek M. pisze...

Akurat ten warunek jest nieokreślony regulaminem.

Anonimowy pisze...

Czy owe 5 transakcji może być wykonane np. w jeden dzień?

Darek M. pisze...

Jasne, że tak.

Prześlij komentarz