środa, 12 października 2016

Konto 360º w Banku Millennium z premią 300 zł na Grouponie
Bank Millennium ruszył z kolejną akcją na Grouponie. Do zgarnięcia jest 300 zł premii w postaci 10% moneyback! Równolegle trwa inna promocja, w której można zyskać więcej, bo 360 zł do Konta 360º, ale z niższym moneybackiem.

Jeśli interesują Was konta z moneyback to powinniście też przyjrzeć się ofercie konta w T-Mobile Usługi Bankowe z 5% cashback.

Sprzedaż Grouponów trwa do 10 listopada 2016 roku lub do wyczerpania limitu 2000 kuponów.

Ps. Groupon stosuje niezły myk marketingowy w postaci napisu "Oferta niedługo się kończy" mimo tego, że sprzedaż grouponów trwać będzie do 10 listopada 2016 r.


Konto 360º z premią 300 zł na Grouponie


W zamian za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student możemy otrzymamy aż 300 zł premii w postaci 10% moneyback.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają konta w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 roku (czyli nic się nie zmieniło względem poprzednich promocji).

Jak obliczany jest zwrot?

W ramach promocji przewidzianych zostało 6 okresów rozliczeniowych. W każdym można otrzymać po 50 zł premii za płatności kartą lub BLIKiem.

Pierwszy okres rozliczeniowy obejmuje okres od 10 października do 30 listopada 2016 r. Kolejne okresy pokrywają się już z następnymi miesiącami (grudzień, styczeń, luty, marzec, kwiecień i maj).

Zwrot obliczany jest jako 10% moneyback od płatności bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem. 

Warunkiem uzyskania 10% zwrotu od płatności jest zasilenie konta kwotą min. 1000 zł (co i tak jest warunkiem do zwolnienia z opłaty za konto).

Uwaga: Nie może to być przelew z konta w Banku Millennium.

Aby otrzymać 300 zł:
 • Do 10 listopada 2016 r. dokonaj zakupu groupona za 5 zł
 • Do 20 listopada 2015 r. złóż wniosek i podpisz umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student za pomocą linka dostępnego na Grouponie
  • Podczas wypełniania wniosku o konto należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych (pocztą, emailem i telefonicznie)
 • W każdym z 6 okresów rozliczeniowych:
  • Zasil konto kwotą min. 1000 zł (przelew z innego banku)
  • Wykonaj płatności kartą na lub poprzez aplikację BLIK w punktach stacjonarnych (POS) na kwotę 500 zł, przy czym niższa wartość płatności będzie oznaczać proporcjonalnie niższy zwrot.
Premia 50 zł będzie wypłacana do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.


Konto 360°: Szczegóły, opłaty i prowizjeKonto 360º w Banku Millennium to jeden z lepszych rachunków bankowych na rynku. Będzie ono w pełni darmowe po spełnieniu dwóch prostych warunków:Wpływu z innego banku w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaniu jednej płatności kartą.

Od drugiego roku trzeba zrezygnować z „Pakietu Bardzo Pomocnego” kosztującego 4,99 zł miesięcznie.

Konto 360° to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku: wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł i jedna płatność kartą
 • 0 zł za kartę do konta
  • Uwaga: Domyślnie aktywowany będzie pakiet bezpieczna karta za 3,99 zł / mc. Zalecam od razu po otrzymaniu karty wyłączyć go dzwoniąc na infolinię
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za krajowe przelewy w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta
  • 4,99 zł od drugiego roku
 • Dodatkowe środki bez oprocentowania aż do 7 dni w miesiącu
 • 2,70% na koncie oszczędnościowym
 • 3,25% na lokacie mobilnej


Linki / dokumenty:


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane17 komentarze :

Anonimowy pisze...

Na stronie z Grouponem nic o tym nie ma, ale czy wypełniając wniosek o konto w Millennium, jest możliwość przeniesienia konta z innego banku?
Pokrywałby się to idealnie z promocją w Credit Agricole, gdzie za przeniesienie do innego banku otrzymamy 100 zł - jeśli ktoś kiedyś "dał się przenieść" do CA.

Anonimowy pisze...

Czy warto poczekać dłużej bo możliwa będzie jakaś połączona z tą promocja np. w Fast50 i dodatkowa kasa do zgarnięcia? Czy raczej grupony rozejdą się jak świeże bułeczki?

Anonimowy pisze...

Czy tę promocję można połączyć z programem polecam bank gdzie do zgarnięcia jest 60zł dla nowej osoby i 100zł dla tej, która konto poleciła?

Anonimowy pisze...

Regulamin mówi:
§2. pkt. 6. Uczestnik w okresie trwania sprzedaży premiowej, określonym w ust. 1 powyżej, nie może być uczestnikiem innych promocji organizowanych przez Bank związanych z Kontem 360º lub Kontem 360º Student, z wyłączeniem promocji „Polecam Bank Millennium - IV edycja”.

Darek M. pisze...

Wniosek o konto trzeba założyć poprzez link dostępny na grouponie. Na razie żadnych przecieków o akcji specjalnej z Bankiem Millennium nie ma.

Z tym przeniesieniem to nie wiem (zadzwonię dzisiaj się dowiedzieć), ale okres promocji chyba się nie zazębi z promocją Credit Agricole?

Anonimowy pisze...

Mam serdeczną prośbę: mógłby ktoś wkleić w komentarzu treść regulaminu.
U mnie Avast blokuje dostęp, bo podobno tam jest trojan.

Anonimowy pisze...

Chciałbym otworzyć konto ojcu przez groupona, a potem poprzez wizytę w banku. Sam mam konto i chciałbym także skorzystać z Polecam Bank. Jak to połączyć, żeby się udało? P.S. Ojciec ma telefon na którym nie można zainstalować aplikacji mobilnej, czy to go nie wyklucza z promocji?

Darek M. pisze...

@up up
Miałem ten sam problem i musiałem na 10 min wyłączyć Avasta, żeby pobrać regulamin.

@up
O takich połączeniach to ja nic nie wiem. Na pewno możesz polecić ojca i skorzystać z promocji Konto 360 stopni z premią 360 zł.

Anonimowy pisze...

jak pisze z wyłączeniem " polecam bank...." to chyba możną z dwóch naraz promocji skorzystać.

Anonimowy pisze...

Pytanie tylko jak :)

Anonimowy pisze...

Odnośnie polecam bank. Na infolini banku tłumaczą, że Nie można łączyć. Chodzi o to, że po założeniu konta przez groupon, ta osoba może polecić konto kolejnej i w taki sposób brać udział w polecaj bank.

Unknown pisze...

Czy po wpłynięciu wymaganej comiesięcznej wpłaty, mogę wypłacić pieniądze na inne konto czy środki muszą być na rachunku Millenium.
Czy od Cashbacka trzeba zapłacić podatek?

Darek M. pisze...

Tak, tego samego dnia pieniądze możesz wypłacić/przelać na inny rachunek. Moneyback zwolniony jest z podatku dochodowego :)

Anonimowy pisze...

Panie Darku, czyli do zwrotu liczą się tylko płatności w sklepach stacjonarnych, nie ma opcji płatności kartą w internecie?

Darek M. pisze...

Niestety ale w tej promocji tak właśnie jest :(

Anonimowy pisze...

Od kiedy jest liczone te 6 miesięcy? Jak mam już kartę w październiku chcąc mieć moneyback 50 zł to już w tym miesiącu muszę wydać 500 zł czy liczone to będzie od nowego pełnego okresu?

Anonimowy pisze...

Ok, nie doczytałem na telefonie, mamy czas do listopada :-) pozdrawiam

Prześlij komentarz