czwartek, 6 października 2016

VISA TurboKARTA w Santander Consumer Bank: 3% moneyback na paliwo oraz 1% na pozostałe wydatki
Na rynku kart kredytowych pojawił się nowy gracz. VISA TurboKARTA w Santander Consumer Bank to 3% zwrotu od płatności na stacjach paliw oraz 1% dla wszystkich innych wydatków.

Z nowej promocji powinny się ucieszyć osoby, które mają lub miały juz kartę kredytową w Citibank i są wykluczone z nowych promocji. TurboKARTA może zapewnić do 360 zł zwrotu rocznie.

3% lub 1% moneyback do TurboKarty w Santander Consumer Bank


W ramach promocji "Zakupy do pełna" otrzymamy 3% moneyback za zakupy na stacjach paliw oraz 1% moneyback od pozostałych zakupów.

Do karty głównej możemy zawnioskować o kartę dodatkową dla małżonka / żony, zwiększając tym samym możliwość uzyskania zwrotu za zakupy.

Zaletą promocji jest prosty regulamin oraz brak wyłączeń z promocji. Skorzystać mogą wszystkie osoby, które zawrą umowę o TurboKARTĘ.

Aby otrzymać 3% lub 1% moneyback:
 • Wypełnij formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji
 • Podpisz umowę o TurboKARTĘ
 • Płać kartą podczas codziennych zakupów:
  • Otrzymasz 3% zwrotu od płatności kartą na stacjach paliwowych
  • Otrzymasz 1% zwrotu od płatności w pozostałych sklepach
 • Spłacaj kartę w okresie bezodsetkowym, aby za kartę nie ponosić żadnych kosztów
Premia zwolniona jest z podatku dochodowego i obliczana jest na podstawie okresu rozliczeniowego karty kredytowej (patrz umowa).

Koniecznie zobacz poradnik kart kredytowych. Dowiesz się z niego jak działa karta kredytowa, jakie są jej zalety, pułapki i wady.


Karta kredytowa VISA TurboKartaVISA TurboKARTA to:
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł opłaty miesięcznej w przypadku wydania kartą min. 1000 zł
  • 4,90 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 3% / 1% moneyback - nawet 360 zł zwrotu rocznie
 • 0% przez okres do 54 dni (okres bezodsetkowy)
 • Możliwość korzystania z Visa Oferty
 • Bezpłatny Car Assistance

10 komentarze :

Anonimowy pisze...

myślicie że warto?

Anonimowy pisze...

Jak wydasz kartą miesięcznie więcej niż 500 zł (T-Mobile) + min. 1000 zł tą kartą to warto.

Anonimowy pisze...

Ja mam 6% zwrotu na debetowej w Millenium, czyli 30zł za wydane 500 (ale to już ostatni z 9ciu promocyjnych miesięcy i zaraz koniec). Mam 5% na TMUB, czyli 15zł z wydanych 300zł (bezterminowo). Teraz w Millenium na kredytowej też dają 5%, ale u wybranych partnerów, w praktyce tylko w Carrefourze może kiedyś coś kupię. mBank daje 2% zwrotu dla nowych (5% blikiem). W tym co napisałem powyżej można dostać zwroty za wszystkie zakupy.
W Santander masz 10zł od 1000zł (jeśli nie paliwo). Ja aż tyle nie wydaję i dla mnie to za dużo. Jeśli wydasz tysiaka to może i warto (jak nie wydasz to opłaty prawie zjedzą zyski). Dla porównania z jednomiesięcznej lokaty na 4% z tysiaka to po podatku około 2,70zł zysku.

Anonimowy pisze...

Jak zmienisz na konto Premium to dostaniesz 25 zł za wydanie 500 zł. Czyli potwierdza się, że warto jak wydaje się łacznie min. 1500 zł / mc.

Anonimowy pisze...

Jak wydasz 500zł to masz kartę gratis.

FinronPL pisze...

W przypadku rozpatrywania tej oferty warto też zajrzeć do TOiP. Tam np. znaleźć można takie punkty jak:
- Pierwsza opłata naliczana jest i obciąża przyznany limit kredytowy w dniu aktywacji karty, każda następna – w odstępie miesięcznym,
- 15 zł za odnowienie karty, której nie odnowisz.
Dodatkowo, w kontekście Car Assistance, w pierwszej kolejności zaznaczyć trzeba, że dotyczy wyłącznie samochodów niestarszych niż 10 lat.

Sam cashback natomiast odbywa się poprzez uznanie rachunku karty czyli zmniejsza Twoje zadłużenie, lub powoduje powstanie nadpłaty.

hornamag pisze...

Teraz ten moneyback na paliwo to może się przydać bo ceny paliwa mają szybować znowu w górę.. jak wszystko dookoła zresztą.

Anonimowy pisze...

Wnioskowałam o kartę. Weryfikacja pozytywna, pozostaje tylko czekać na kartę. Jest koniec miesiąca więc karta dotrze w pierwszych dniach sierpnia. Czy są zwroty za pierwszy cykl rozliczeniowy , czy dopiero za drugi po minimalnej spłacie karty ? Zastanawiam się czy w pierwszym cyklu wydać kartą 1000 zł zwalniające z opłaty za kartę, a planowaną , większą transakcję odłożyć trochę w czasie ?

Darek M. W. pisze...

Tak, od razu możesz rozpocząć płatności tą kartą.

Anonimowy pisze...

Bardzo dziękuję. Cieszę się bo planuję zakup za 2800 zł więc zaraz zrobię zakup po otrzymaniu karty.

Prześlij komentarz