wtorek, 18 października 2016

Wielka Loteria Bezgotówkowa - płać kartą i wygrywaj elektryczne BMW i3, Samsung Galaxy S7 i podwójne wejściówki do Multikina
Po sukcesie Wielkiej Loterii Paragonowej, ruszyła kolejna WIELKA LOTERIA BEZGOTÓWKOWA pod patronatem Ministerstwa Finansów oraz Ministerstwa Rozwoju.

Do wygrania są: co tydzień elektryczne BMW i3, codziennie Samsung Galaxy S7 a co godzinę podwójne wejściówki do Multikina.

Loteria trwa od 18 października do 24 listopada 2016 r.


Wielka Loteria Bezgotówkowa


Wielka Loteria Bezgotówkowa ma promować płatności kartami VISA i MasterCard (w tym Maestro) i tutaj nowość, we wszystkich sklepach wyposażonych w terminal.

Za wykonanie płatności, można otrzymać dodatkowe 5% zwrotu korzystając z karty T-Mobile. Macie już taką w swoich portfelach, prawda?

Do wygrania jest 5 samochodów BMW i3 BEV 1Z21, 35 telefontów Samsung Galaxy S7 oraz 350 podwójnych wejściówek do Multikina.


Jak wziąć udział w losowaniu?
  • W okresie trwania promocji, tj. od 18 października do 24 listopada 2016 r., dokonaj zakupów na dowolną kwotę i zapłać za nie kartą. 
    • Każde kolejne 10 zł to jeden los w loterii. Np. zakup za 5 zł to 1 los, zakup za 11 zł to dwa losy, itd.
    • Zakupów można dokonać zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym.
  • Zgłoś udział w Loterii poprzez zarejestrowanie transakcji na stronie promocji zakupybezgotowki.pl
    • Na maila otrzymasz potwierdzenie oraz informację o liczbie przyznanych losów.
    • Pamiętaj, aby zachować dowód zakupu na wypadek wygranej ;-)

Z loterii wykluczone są zakupy następujących przedmiotów:
napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, e-papierosy, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także podlegające refundacji ze środków publicznych: leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne. Jeśli Transakcja dotyczyła zakupu jakichkolwiek ww. produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane22 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy brane są pod uwagę płatności kartą kredytową czy tylko debetową?

fredzio pisze...

Coś zwróciło moją uwagę w FAQ na stronie loterii. Oto cytat:
Pyt) Czy płatności kartą poniżej 10 zł są uwzględniane w loterii?
Odp) Tak, w loterii można zgłaszać transakcję kartą poniżej 10 zł - są premiowane 1 losem w loterii.

Darek M. pisze...

@up up
Karty debetowe i kredytowe.

@fredzio
Dzięki za uściślenie. Zgadza się, za każde rozpoczęte 10 zł jest jeden los.

Anonimowy pisze...

karta płatnicza T-Mobile Usługi Bankowe w formularzu zgłoszeniowym transakcję kartą, podlegać będzie w rubryce "Bank - wydawca karty" pod Alior Bank czy INNY?

Darek M. pisze...

Na karcie T-Mobile jest napisane, że karta wydana jest przez Alior Bank i tak musisz zaznaczyć :)

Anonimowy pisze...

Co wpisywać w polu "Numer rachunku" w przypadku potwierdzeń płatności z terminala Banku Pekao? Na tych potwierdzeniach nie ma pozycji o nazwie "Numer rachunku" czy też "Rachunek". Z góry dziękuje za odpowiedź.

sojer pisze...

To przecież de facto powtórka loterii z Focusami. Loteria z Oplami już się skończyła - trwała rok, w między czasie główną nagrodę wygrała koleżanka organizatorki, a ministerstwo zaczęło pracować nad wprowadzeniem kas fiskalnych jak na Węgrzech - raportujących sprzedaż na serwery ministerstwa. Sama loteria straciła więc sens, oprócz celu edukacyjnego (napuszczanie ludzi na profesje, gdzie paragonów się nie nabija, bo klientami są firmy lub paragon zwiększa koszt usługi).

Dawid pisze...

Bardzo dobry pomysł z tą loterią, sam bardzo często skorzystam z karty więc zwiększę swoją szansę :)

Darek M. pisze...

@Anonimowy
Najlepiej podać numer paragonu.

Marek Marek pisze...

Strona bit.ly/zakupybezgotowki nie działa

Darek M. pisze...

Działa, to musi być coś z Twoim antywirusem. Ten link przekierowuje bezpośrednio do strony z www i pl na koniec. Służy mi do statystyk.

Krzysztof pisze...

Czy trzeba zaznaczyć czwarty kwadracik,aby zgłoszenie było przyjęte przez system?Wysłałem już kilka zgłoszeń bez zaznaczania ostatniej zgody.Nie otrzymałem ani jednego potwierdzenia e-mailem.

Ireneusz N. pisze...

Krzysztof : może złego maila podałeś. Właśnie zgłosiłem dzisiejszy zakup. Czwarty kwadracik zostawiłem pusty. Na stronie promocji było info że zgłoszenie przyjęte i zaraz też na maila przyszło potwierdzenie :-)

Krzysztof pisze...

Ireneusz N.:E-mail podałem prawidłowy.Na stronie promocji było info o przyjęciu wraz z numerem zgłoszenia i ilością losów-jednak nie otrzymałem potwierdzenia e-mailem. Napisałem do nich w tej sprawie-jak dotąd bez odpowiedzi.Podany numer telefonu wiecznie zajęty.

Darek M. pisze...

W poprzedniej zgłaszałem sporo paragonów i czasami rzeczywiście był problem z mailem. Albo przychodził z dużym opóźnieniem albo w ogóle.

Krzysztof pisze...

Problem z e-mailem rozwiązany.Gmail umieścił potwierdzenia z loterii w spamie od razu na serwerze, dlatego mój program pocztowy nie odbierał tych wiadomości.

Anonimowy pisze...

Co należy wpisać w rubryce "Numer MID lub AID urządzenia"? Wzór dowodu zakupu kartą na dole strony Rejestracji pokazuje 2, czyli numer terminala (POS ID), a na dowodzie zakupu jest też inny numer MID I AID. To który numer ma być wpisany?

Ireneusz N. pisze...

Ale namieszali z nr rachunku.
Patrząc na stronie promocji, podali przykładowe 4 wydruki z terminala. Na każdym widać nr rachunku - ale na trzecim przykładzie, tym z Biedronki - pomimo że widać nr rach to wskazują by podać nr UID !
Skąd wiedzieć czy z innych, nie wskazanych wydrukach z terminaki nie trzeba podawać nr UID tylko nr rach ??

Darek M. pisze...

No właśnie, dobre pytanie :/

Anonimowy pisze...

O jakim sukcesie loterii paragonowaj mowa? To kompletna porażka, wpisałem ponad 17 tys. paragonów i nic.

Anonimowy pisze...

Płacąc za zakupy w internecie nie ma potwierdzenia płatności kartą.

Anonimowy pisze...

Na przykładzie paragonu z biedronki pokazali numer wydruku, ten co wpisuje się do loterii paragonowej.

Prześlij komentarz