środa, 16 listopada 2016

100 zł do Carrefour + 2000 pkt w MasterCard Priceless Specials za założenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe
W poniedziałek pisałem Wam o promocji T-Mobile Usługi Bankowe, w której do zdobycia jest 1000 pkt lub 2000 pkt w programie lojalnościowym MasterCard Priceless Specials.

Okazuje się, że oprócz punktów w programie MasterCarda, zyskać można jeszcze bon o wartości 100 zł do wydania w Carrefour!

Większość z Was już pewnie ma konto T-Mobile i zarabia 5% moneyback'u od codziennych zakupów (300 zł rocznie).

Promocja trwa do 30 listopada 2016 r.


100 zł do wydania w Carrefour za założenie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe


Promocja "100 zł na zakupy z kartą kredytową T-Mobile Usługi Bankowe" jest niezwykle prosta.

Składamy dedykowany?! wniosek o kartę kredytową a w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy przez bank, płacimy kartą 500 zł.

W zamian zgarniamy bon Carrefour o wartości 100 zł.


Dla kogo promocja?

Z Promocji skorzystać mogą osoby nie posiadające karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe w okresie 90 dni przed złożeniem wniosku.


Jak otrzymać bon na 100 zł do Carrefour?
 • Do 30 listopada 2016 r. złożyć wniosek o kartę kredytową
  • Warto podczas rozmowy z pracownikiem potwierdzić przystąpienie do promocji i zwolnienie z opłat do końca marca 2017 roku.
 • W kolejnym miesiącu od daty zawarcia umowy wykonać płatności bezgotówkowe na min. 500 zł
  • Płatności te muszą zostać rozliczone do końca miesiąca
Bon zostanie wysłany na adres podany przez Uczestnika do końca miesiąca następującego po miesiącu miesiącu spełnienia warunków.


2000 punktów do karty kredytowej MasterCardDruga promocja trwa do 31 grudnia 2016 r. i dotyczy osób, które złożą wniosek o kartę kredytową MasterCard.

Po przyznaniu karty wystarczy przystąpić do promocji (poprzez bankowość elektroniczną lub Call Center), zarejestrować kartę w programie MasterCard Priceless Specials i wykonać trzy płatności spełniające warunki.


Jak otrzymać 2000 pkt do karty kredytowej?
 • Do 31 grudnia 2016 r. złóż wniosek o kartę kredytową
 • Po wydaniu karty poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials i dokonaj rejestracji na stronie programu
 • W kolejnym miesiącu od daty zawarcia umowy wykonaj min. 3 Transakcje Punktowe kartą u partnerów programu MasterCard Priceless
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Można je wymienić np. na bilety do kina (800 pkt za bilet) lub inne nagrody.

Czym są owe Transakcje Punktowe?
„Zakup Premiowany” oznacza każdy zakup dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika lub posiadacza Karty dodatkowej w ramach Umowy – z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów
Więcej informacji na stronie promocji dla kart kredytowych oraz w regulaminie promocji "Punkty powitalne z kartą kredytową MasterCard".


Karta kredytowa MasterCard - opłaty i zaletyNa koniec warto powiedzieć coś na temat samej karty. Karta będzie prowadzona za darmo do 31.03.2017 r. korzystając z promocji na start.

Po tym czasie wystarczy wykonać min. 4 płatności w każdym cyklu rozliczeniowym, aby nie zapłacić ani grosza.

Karta kredytowa MasterCard T-Mobile to:
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty do 31.03.2017 r., później pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w cyklu rozliczeniowym
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za pierwszy rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kolejny rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kartę MasterCard NFC
 • Punkty w ramach programu 


Dokumenty / linki:


Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl" (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane

23 komentarze :

Anonimowy pisze...

Mam pytanie! Czy jeśli będziemy płacili ta karta kredytową to dostaniemy cashback 5% za płatności kartą kredytową czy musimy machać debetówką by spełnić warunki konta freemium/premium

Darek M. pisze...

Dobrze, że zadałeś to pytanie. Karta kredytowa też daje 5% zwrotu:

"W przypadku posiadania dwóch rachunków objętych promocją, Transakcje dokonane karta kredytową w pierwszej kolejności wliczają się do Transakcji upoważniających do otrzymania Premii w Rachunku o najwcześniejszej dacie przystąpienia do promocji. "

Anonimowy pisze...

Aby założyć karte kredytową wystarczy zadeklarować ile się zarabia miesięcznie czy jednak umowa o pracę z min dochodem?

Anonimowy pisze...

Czyli w sumie trzeba wykonac platnosci karta na 700 zl?

Darek M. pisze...

T-Mobile dokładnie sprawdza dochody, więc pewnie do pracodawcy będą dzwonić, żeby potwierdzić dochody.

Trzeba zapłacić 500 zł w miesiącu następującym po podpisaniu umowy.

Anonimowy pisze...

aha czyli warunkiem sa tez stale dochody? Przejdzie stypendium socjalne?

Darek M. pisze...

Jeśli posiadasz już Konto T-Mobile UB to po jakimś czasie możesz otrzymać kartę bez formalności. W przeciwnym razie niezbędne będzie udowodnienie osiągania dochodów i to z pracy a nie ze stypendium.

Anonimowy pisze...

Wniosek o kartę kredytową złożyłem 17 października. Kartę otrzymałem 16 listopada, następnego dnia ją aktywowałem i tego samego dnia wykonałem trasakcję bezgotówkową. Nie zapisałem się jednak do żadnego Programu. Czy mogę to zrobić teraz? Chciałbym skorzystać z promocji karty, a nie wiedziałem, że trzeba jeszcze gdzieś się rejestrować? Czy może nie mogę skorzystać z żadnej promocji?

Darek M. pisze...

Niestety już nie możesz skorzystać z żadnej promocji. Najlepszą promocję z polecaniem i 300 zł premii dosyć mocno eksponowałem na blogu.

Anonimowy pisze...

A z tej promocji 2000 pkt na powitanie, które można zamienić na 50 zł, też nie mogę skorzystać?

Darek M. pisze...

Według pracowników banku można zdobyć 100 zł do Carrefour + 2000 pkt w programie MasterCard Priceless Specials. A co z tymi punktami zrobisz to już zależy od Ciebie :)

Anonimowy pisze...

Opłata roczna 70 zł, chyba że wyda się... 15 000 w poprzedzającym roku. Chyba nie warto bić się o 100-złotowy bon?

Darek M. pisze...

Do marca karta jest za darmo. A później możesz z nią zrobić co chcesz.

Anonimowy pisze...

1szy rok prowadzenia karty jest za friko. czyli zakładając kredytówkę powiedzmy we wrześniu, po 12 miesiącach bank nie obciąży nas opłatą roczną, a żeby nadal nie płacić za korzystanie, wystarczą 4 transakcje miesięcznie?

Darek M. pisze...

Dokładnie tak powinno być, można jeszcze się upewnić, że jesteście podpięci pod promocję zwolnienia z opłaty podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem.

Anonimowy pisze...

Zwolnienie dotyczy opłaty miesięcznej, nie rocznej za wznowienie. Jedyne wyjście to zrezygnować z karty przed upływem roku, jak sądzę.

Darek M. pisze...

Jeśli zostaniemy podpięci pod promocję zwolnienia z opłat to jest tam też zwolnienie z opłaty za drugi rok. Zobacz podlinkowany regulamin. Tylko trzeba się upewnić, że bierze się udział w obu promocjach, bo teoretycznie jest tam jakieś wykluczenie.

Anonimowy pisze...

W listopadzie przystąpiłem do programu princeless specials karta debetową T-mobile, czyli jesli zdąże zrobić 3 transakcje kartą na obojetnie jaką kwotę powinienem otrzymać promocje 1000 pkt.? Jesli się mylę to prosze o wytłumaczenie. Widziałem, ze jednym z partnerów jest rtv euro agd co polecacie kupić najtańszego, żeby zrobić te 3 transakcje, ewnetualnie u innego z partnerów. Zalezy mi zeby za 800 pkt ogarnąć 2 bilety do kina, tak więc proszę o jakieś podpowiedzi zwykle nie robie u partnerów akcji zakupów, więc może ktoś ma jakieś pomysły, żeby nie wydać duzo, a przy okazji zakupow w galeri zgarnac te 1000 punktow. Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Ja za samą rejestrację karty dostałem 1000 pkt mówię o TMUB
Robiłem jakieś transakcje kartą po rejestracji ale to w spożywczakach raczej w ramach zrobienia płatności 500 zł kartą.

Darek M. W. pisze...

W warunkach akcji dla kart debetowych jest wykonanie płatności na 200 zł. Razem z żoną dostaliśmy już po 1000 pkt i wymieniliśmy je łącznie na 4 bilety do kina.

Anonimowy pisze...

Czyli jesli zawarłem umowe w listopadzie przez infolinie banku, do konta mastercard princless specials moge się zalogowac od 5 grudnia to jesli wydam od tego momentu (od 5 grudnia) 200 zł na dowolne zakupy(nie musza byc partnerzy programu) to po zaksiegowaniu tej kwoty na moim koncie pojawi sie 1000 pkt.?

Darek M. W. pisze...

Dokładnie tak.

Anonimowy pisze...

Ktoś już dostał bon 100zł do Carrefour, za wydane 500zł w grudniu? Wg reg. do końca stycznia powinna nastąpić wysyłka.

Prześlij komentarz