czwartek, 17 listopada 2016

Do 120 zł premii i 3,5% na koncie oszczędnościowym w Orange Finanse + bonus ... 1 PLN


Orange Finanse ruszył ze świąteczną ofertą. Do zgarnięcia jest 10 zł miesięczne (120 zł premii w ciągu roku) oraz 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy.

Warto też rozważyć skorzystanie z 5% moneyback na T-Mobile Koncie, o ile jeszcze nie korzystacie z tego najwyższego w kraju zwrotu od płatności kartą.

T-Mobile rozdaje też punkty w programie MasterCard Priceless Specials. Na start można zgarnąć m.in. bilety do kina, a za założenie karty kredytowej dodatkowy bon 100 zł do Carrefour.

Promocja trwa od 10 listopada 2016 r. do 2 lutego 2017 r. (długo trwają te święta w Orange ;-))

→ Przejdź na stronę promocji: Konto Orange Finanse


Nawet 120 zł zwrotu + premia dla obecnych klientów Orange


W ramach akcji "Super Bank dla klientów Orange, święta 2016" Orange wypłaci 10 zł miesięcznie na Konto Abonenckie Orange, jeśli klient posiada abonament lub telefon na kartę w sieci Orange.

Otrzymana premia pomniejszy kwotę faktury lub zwiększy stan konta (oferta na kartę).

Tym samym, jak łatwo się domyślić trzeba posiadać telefon w Orange. Może to być zarówno abonament jak i oferta na kartę.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 2 października 2014 roku do momentu przystąpienia do promocji, nie są posiadaczem ROR w Orange Finanse.

Aby otrzymać 120 zł premii trzeba:
 • Złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą w Orange Finanse
  • Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić zgody marketingowe i zgody na zwolnienie z tajemnicy bankowej wobec sieci Orange
 • Każdego miesiąca wykonać płatności kartą na kwotę min. 300 zł
Zwrot zostanie przekazany do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.


Niezmienność opłat przez 24 miesiące dla nowych klientów Orange


W ramach promocji "Dobry Start, święta 2016 r." Orange daje nam gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące.

Promocja ta przeznaczona jest dla osób, które przenoszą numer do Orange. Moim zdaniem trochę słaba zachęta do przeniesienia numeru.

Z drugiej strony Orange ma jedną z najlepszych ofert na kartę, dla osób dużooo korzystających z Internetu (nielimitowane rozmowy, SMSy i 18 GB internetu za 28 zł / mc).


3,5% na koncie oszczędnościowym


Osoby, które spełnią warunki promocji otrzymają promocyjne oprocentowanie 3,5% na koncie oszczędnościowym przez 6 miesięcy dla kwoty do 10 999 zł.

Konto oszczędnościowe na preferencyjnych warunkach można założyć od razu podczas wypełniania wniosku o konto osobiste lub w ciągu 60 dni od otwarcia konta, poprzez serwis bankowości złożyć wniosek o otwarcie Konta Oszczędnościowego.

Warunkami skorzystania z promocyjnego oprocentowania są:
 • Upoważnienie Orange Finanse do przekazywania sieci Orange danych objętych tajemnicą bankową i przedstawiania spersonalizowanych ofert marketingowych Orange
 • Upoważnienie Orange do przekazywania do Orange Finanse informacji o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów w celu przedstawiania ofert marketingowych
 • Nie posiadanie konta począwszy od 2 października 2014 r. do momentu przystąpienia do promocji
 • Bycie Mobilnym Klientem Orange, tj. właścicielem abonamentu w Orange (telefonu lub internetu) lub klientem Orange na kartę
 • Wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł w miesiącu

Jak widzicie tych warunków trochę jest, od udzielenia zgód marketingowych, poprzez bycie klientem Orange aż po wykonywanie płatności kartą na min. 300 zł miesięcznie.

Moim zdaniem warunki są nieadekwatne do otrzymanych korzyści.


Żart Świąteczny - Bonus na pierwszą transakcję


Orange Finanse postanowiło w regulamin promocji wpleść jeszcze jeden bonus, któremu możemy nadać status "żart roku".

Uczestnik, który otworzy konto w salonie sieci Orange i w trakcie wypełniania wniosku zawnioskuje o wydanie karty debetowej otrzyma prawo do uznania konta kwotą .... 1 PLN!

Teraz to już wszyscy na pewno biegniecie do salonów Orange :D


Konto osobiste Orange Finanse


Konto osobiste Orange Finanse jest klonem dobrze znanego eKonta w mBanku. Z tą różnicą, że prowadzone jest za darmo wraz z kartą debetową i bankomatami mBank, Euronet i CashLine.

Pozostałe bankomaty również mogą być darmowe. Wystarczy dokonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę, co nie jest uciążliwym warunkiem jak na dzisiejsze czasy.

Konto Orange Finanse to darmowe prowadzenie konta, darmowa kartadarmowe bankomaty po wykonaniu min. 5 płatności kartą oraz 

Konto Orange Finanse to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Euronet i CashLine
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 120 zł zwrotu
 • 3,5% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł przez 6 miesięcy
 • Zniżki w Strefie Korzyści
 • Wygodna aplikacja mobilna


Więcej informacji:
Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane13 komentarze :

Anonimowy pisze...

Haha, z tym bonusem 1 zł to ostro polecieli.

pietrekpanH pisze...

Czy aby otrzymac znizke 10zl posiadacz konta musi miec cos z orange czy mozne byc np zona czy brat ???

Darek M. pisze...

Musisz mieć osobiście numer w Orange. W poprzednich akcjach wystarczyło opłacać abonament, nawet komuś.

Anonimowy pisze...

A co oznacza pakiet w regulaminie"pakiet 30 powiadomień SMS (abonament miesięczny / SMS poza abonamentem)6 5,00 PLN / 0,35 PLN"-dobrze rozumie że co miesiąc biorą 5 zł za esmy?

Darek M. W. pisze...

Możesz wykupić pakiet, który będzie Cię informował SMS'em o każdym wpływie / wypływie z konta, itp.

Anonimowy pisze...

Dzięki! i jeszcze jedno pytanie :czy trzeba wyrazić zgody na "Zgoda na reklamę spółek AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz AXA Życie S.A."
Ale to nie jest na Umowie zawieranej tylko na panelu Osobistym w ustawieniach

Anonimowy pisze...

Czy ktoś założył to te Konto Oszczędnościowe.Bo ja po założeniu go mam informację w szczegółach konta,że 3,5% obowiązuje do 10999zł

Darek M. pisze...

Hmm, dziwna jakaś ta kwota :)

Anonimowy pisze...

Ale na infolinii potwierdzili że do 10999.Więc się przekonam na początku marca jak wpłyną odsetki.Darek M -dzięki za Twój blog bo dzięki niemu znalazłem to konto i dostanę 3,5%(skoro już mam telefon z Orange)oraz będzie Voucher do Daglasa,a nie wiem czy wpadnie jeszcze 200 zł za konto Citi Priority a będę przelewał 5000 jako wynagrodzenie-przekonam się też w marcu bo już w lutym spełniłem wymogi.

Anonimowy pisze...

Z tym bonusem 1 zł, to miły gest handlowy. Uczestnik, który otworzy konto w salonie sieci Orange i w trakcie wypełniania wniosku zawnioskuje o wydanie karty debetowej otrzyma prawo do uznania konta kwotą .... 1 PLN. Za ten 1 PLN, może otrzymać power bank 4400 mAh, lub pendrive 16 gb , nie płacąc za to. Wczoraj otwierałam konto w salonie i otrzymałam power bank, zupełnie za darmo. Nie ma to dużej wartości ale gest miły.

Anonimowy pisze...

Tak, potwierdzam. Do kwoty 10999,99 PLN oprocentowanie wynosi 3,5 %.

mar mar pisze...

a mi w salonie marudzili że zakładanie konta jest fee i wnioskuję przez net

Darek M. pisze...

Nowa promocja Orange Finanse jest prześwietlona tutaj:
http://www.jakoszczedzic.pl/2017/08/150zl-i-3-6-procent-na-koncie-oszczednosciowym-orange-finanse.html

Prześlij komentarz