wtorek, 13 grudnia 2016 ZNIŻKA

15 zł zniżki na Pyszne.pl z portfelem Masterpass

To nie koniec promocji z płatnościami portfelem Masterpass! Dopiero co pisałem o zniżce 250 zł do Media Expert czy też 100 zł do bdsklep.pl.

Tym razem do zgarnięcia jest 15 zł rabatu na kolejne zakupy na Pyszne.pl.

Promocja trwa do 31 grudnia 2016 r.Polub „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:
15 zł rabatu na kolejne zamówienie na Pyszne.plWystarczy zamówić jedzenie za minimum 30 zł i zapłacić za nie przy użyciu portfela Masterpass, wybierając płatność kartą MasterCard lub Maestro.

Kod rabatowy o wartości 15 zł otrzymamy mailem w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia i zachowuje swoją ważność do 31 marca 2017 r. Minimalna wartość zamówienia przy której można wykorzystać kupon to 35 zł.

Tradycyjnie już zakupów trzeba dokonać w sklepach oferujących płatności online.

Co ciekawe, z akcji można brać udział wielokrotnie, dokonując płatności z portfela Masterpass i przekraczając wartość zakupów w wysokości 30 zł.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane9 komentarze :

Ireneusz N. pisze...

Połączy się ta promocja z - promocją Kod rabatowy 12 zł na zamówienie przez aplikację dla nowych klientów ?
Jeśli tak to by trzabyło za 42zł kupić by po odjęciu tych 12zł zostało te 30zł ? czy wystarczy za 30zł i pomimo odjęcia 12zł jak zostanie 18zł, to też to przejdzie ?

Darek M. W. pisze...

Hmm, trzeba spróbować. Wydaje mi się, że jak wartość pierwszego zamówienia po odjęciu kuponu na start przekroczy 30 zł to dostaniesz kupon na drugie zakupy wynikający z tej promocji.

M&M pisze...

czy portfel masterpass mozna zalozyc tylko majac karte w jednej z 4 opcji (BGZBNP, Pekao, Raiffeisen, wallet)? Na http://masterpass.pl/aktywacja-uslugi/ tylko te 4 opcje sa dostepne.
Czy wystarczy jakakolwiek karta mastercard? Jesli tak, to jak zalozyc wallet majac karte w TMUB?
dzieki!

Darek M. W. pisze...

Nie, wystarczy jakakolwiek karta MasterCard. Portfel możesz zarejestrować np. na stronie WBK (aktualnie coś mi pokazuje problemy ze stroną):
https://masterpass.bzwbk.pl/

Darek M. W. pisze...

Ooo, WBK już nie ma na liście Masterpassa:
https://www.masterpass.pl/aktywacja-uslugi/

Chyba musisz wybrać inny z tej listy.

M&M pisze...

taka sprawa.. Dzwonie do Tmobile, pani mowi jak aktywowac usluge master card mobile (bo takowa maja), ale jak zapytalem o masterpass to pani juz powiedziala zeby zadzwonic do mastercarda. Dzwonie do mastercarda, 3 min wybierania opcji na infolinii, wpisuje nr karty, przekierowuja do alior banku, konsultant mnie nie slyszy. Testowane na 2 telefonach. na stronie masterpass.pl w sekcji Kontakt czytamy :
Telefonicznie:
'Aby uzyskac natychmiastowa pomoc i odpowiedzi na pytania, prosimy dzwonic pod numer telefonu znajdujacy sie na odwrocie kart MasterCard® lub Maestro®', który jest numerem ... Tmobile.
Eh co tu trzeba zrobic zeby sie prostej rzeczy dowiedziec.

Darek M. W. pisze...

Na blogu się dowiesz :) Powyżej podałem link na którym zarejestrujesz się w MasterPass. Do wyboru są 4 firmy zapewniające usługi Masterpass.

Anonimowy pisze...

Wszystko fajnie, ale promocja nie działa, bo nie można wybrać opcji Masterpass :(

Darek M. pisze...

Czemu piszesz komentarz w zeszłorocznej promocji?

Prześlij komentarz