czwartek, 1 grudnia 2016

Drugi bilet do Multikina gratis płacąc kartą MasterCard lub MaestroJuż jutro, MasterCard wspólnie z siecią Multikino rusza ze świetną promocją dla kinomaniaków.

W zamian za kupno biletu do Multikina w piątki, soboty i niedziele oraz płatność kartą MasterCard lub Maestro, drugi bilet otrzymamy zupełnie za darmo!

Promocja trwa od 2 do 31 grudnia 2016 roku lub do wyczerpania puli 65 000 biletów.

Polub JakOszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najlepszych promocjach

Drugi bilet do Multikina za darmo


Jak otrzymać darmowy bilet?
  • W piątki, soboty lub niedziele przypadające w terminie od 2 do 31 grudnia 2016 r., dokonaj zakupu biletu (online, poprzez aplikację mobilną Multikina lub w kasie kina)
  • Za bilet zapłać swoją kartą MasterCard lub Maestro
  • Bilet promocyjny otrzymasz w ciągu 15 minut od nabycia bilet poprzez wiadomość email/SMS lub bezpośrednio w kasie kina po zgłoszeniu chęci uczestnictwa w opisywanej promocji
W ramach jednej transakcji zakupu biletów, można otrzymać maksymalnie trzy bilety promocyjne.

Dobra wiadomość jest taka, że z promocji skorzystać można wielokrotnie.

Kody zachowują ważność do 31 stycznia 2017 r. na dowolny seans 2D w jednym z siedmiu dni tygodnia.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeDokumenty / linki:6 komentarze :

Anonimowy pisze...

Uwaga posiadacze kont w T-Mobile. Bank masowo pobrał opłatę za prowadzenie konta pomimo spełnienia warunków zwolnienia tj. wymaganego obrotu kartą. Infolinia twierdzi że mają zwracać pieniądze dziś lub jutro. Ja już złożyłem reklamacje żądając natychmiastowego zwrotu pobranej opłaty i wypłaty odsetek od nie słusznie wykonanej ww. czynności.

Anonimowy pisze...

czyli kupując dwa bilety w jeden z weekendów grudnia, otrzymujemy kupony na kolejne dwa do wykorzystania do końca stycznia? muszą to być wyłącznie bilety normalne czy ulgowe tez się liczą do promocji?

Darek M. pisze...

@up up
Dzięki za info. U mnie też opłata pobrana z obu kont.

@up
Możesz kupić jeden i dostać od razu drugi na ten sam seans. Tak przynajmniej to rozumiem.

Anonimowy pisze...

Jak myślicie, składać reklamację (opłata za kartę, właśnie zauważyłam), czy oszczędzić im i poczekać, aż naprawią błąd w systemie?

Anonimowy pisze...

nieprecyzyjny ten materiał. Mam pytanie te bilety sa wazne tylko w piatki soboty i niedziele czy trzeba je w te dni kupic a pujść do kina np. we wtorek po kupienieu np. w niedzilę ?

Darek M. W. pisze...

Premiowe bilety przysługują za zakupy dokonane w piątki, soboty i niedziele. Natomiast same bilety ważne są na wszystkie dni tygodnia.

Prześlij komentarz