Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

czwartek, 19 stycznia 2017

200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z kolejną promocją "Przenieś Konto z premią". Tym razem do zgarnięcia jest przyzwoita premia w wysokości 200 zł.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od roku nie posiadają konta w Credit Agricole.

Promocja trwa do 31 marca 2017 r.

→ Przejdź do: 200 zł za przeniesienie konta w Credit Agricole


Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł


Premia po ostatnim spadku z 250 zł na 100 zł, wzrosła tym razem do 200 zł. Nie jest to co prawda 1000 zł oferowane niegdyś za aktywne korzystanie z konta, jednak trzeba przyznać, że wystarczą trzy miesiące do spełnienia wszystkich warunków akcji.

Dla kogo?
Z Oferty nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Jak otrzymać 200 zł premii?


Aby otrzymać 200 zł:
 • Złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online
  • Wyraź zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co wiąże się z podaniem we wniosku adresu email oraz numeru telefonu)
  • Podaj nazwę dotychczasowego banku, numer tego rachunku, nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowych banku 
  • Potwierdź przystąpienie do promocji
  • Niezbędne jest złożenie wniosku z pełnomocnictwem
 • Wypełnij "Zlecenie przekazywania środków", tj. przelewu wynagrodzenia i następnie zapewniaj przez 3 kolejne miesiące wpływy na konto w wysokości min. 3000 zł / miesięcznie
  • Pierwszy wpływ może zostać zapewniony w miesiącu otwarcia konta lub do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
Wypłata premii nastąpi na założony ROR w Credit Agricole nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich powyższych warunków.

Uwaga: Bank nie przyzna premii, jeśli dotychczasowy bank nie zaakceptuje Wniosku z Pełnomocnictwem.


Z regulaminu:
Wniosek z Pełnomocnictwem – prawidłowo uzupełniony i podpisany przez Uczestnika Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych wraz z prawidłowo uzupełnionym i podpisanym przez Uczestnika Pełnomocnictwem dla Banku w celu realizacji czynności przeniesienia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego; wzór Wniosku z Pełnomocnictwem określa Rekomendacja ZBP dotycząca dobrych praktyk w zakresie przenoszenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych na polskim rynku bankowym i stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. 
Wpływ na Konto - suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.


Lokata "Dzień Dobry w CA" na 3,1% w skali roku


Credit Agricole ma w ofercie specjalną lokatę na start oprocentowaną na 3,1% w skali roku na okres 60 dni.

Lokata "Dzień Dobry w CA" to:
 • Okres lokaty: 60 dni
 • Oprocentowanie: 3,1% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • Limit: 1 lokata


Oferta kont osobistych w Credit Agricole


W ramach promocji skorzystać można z jednego z czterech rachunków bankowych. Jeśli nie skończyłeś/aś  27. roku życia to polecam wybrać 1 Konta.

Jeśli natomiast ukończyłeś/aś 27. rok życia to warto zastanowić się, czy dokonując kilku przelewów w miesiącu (może to być przelew na 1000 zł wykonany 10 razy między kontami), nie osiągniesz sumy wpływów w wysokości 10 tys. zł. W takim wypadku otrzymasz wszystko za darmo do Konta ProstOszczędzającego Premium).


1 Konto

1 Konto to proste warunki do zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i karty. Wystarczy wykonanie 1 transakcji kartą na kwotę nawet 1 zł.

Jest to konto dla młodych, do 27 roku życia. Karta do 1 Konta oferuje darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i BZ WBK.

Osoba rozpoczynająca swoja przygodę z bankowaniem nie potrzebuję do szczęścia nic więcej ;-)

Po ukończeniu wieku 27 lat, 1 Konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS.Konto ProstoOszczędzające

Konto PROSTOoszczędzające nie wygląda zachęcająco. Prowadzenie konta kosztuje 4,90 zł miesięcznie + 3,90 zł za prowadzenie karty. Tym samym polecam wybór jednego z trzech pozostałych rachunków.


Konto PROSTOoszczędzające Plus

Konto PROSTOoszczędzające Plus będzie prowadzone za darmo po zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1500 zł.

Karta wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce, będzie natomiast darmowa po wykonaniu płatności na min. 500 zł. Oba warunki pokrywają się więc z warunkiem promocji.

Jeśli nie spełnicie powyższych warunków to za prowadzenie konta zapłacicie 9,90 zł, a za kartę 7,90 zł miesięcznie.


Konto ProstoOszczędzające Premium

Jeżeli jesteście w stanie zapewniać miesięczne wpływy w wysokości min. 10 000 zł to dobrą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Może to być kilka przelewów z konta w innym banku.

Konto posiada w pakiecie wszystko, czego można zapragnąć, łącznie z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie oraz szerokim pakietem assistance.

Linki / dokumenty:Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane50 komentarze :

Ireneusz N. pisze...

W regulaminie jest wpływ 3000zł w tych 3 miesiącach a nie 1500zł...
Szkoda, bo się nie załapie :-(

Anonimowy pisze...

dobrze ze ktoś czyta regulamin

Darek M. pisze...

Nie musi to być przelew wynagrodzenia na 3 tys. Może być zwykły przelew z innego konta :)

Anonimowy pisze...

Czyli nie trzeba w ogóle w wynagrodzenia przekazywać tymi 3k przelew z innego konta?

Anonimowy pisze...

A czytałeś zacytowaną definicje "Wpływ na Konto"?

Anonimowy pisze...

w regulaminie jest mowa o "lista banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych stanowi Załącznik nr 2 do Regulaminu" - gdzie jest ten załącznik?

Darek M. pisze...

Właśnie tym razem zapomnieli go dołączyć :)
Zobacz tutaj (ostatnia strona):
https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-oferty-przenies-konto-ii_11456.pdf

Anonimowy pisze...

z mBanku jest gwiazdka o treści "W procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych uczestniczą jedynie wybrane oddziały banku. Pełna lista numerów oddziałów banków uczestniczących w procesie przenoszenia rachunku/usług płatniczych dostępna jest na stronie www.credit-agricole.pl"

Czemu credit-agricole tak utrudnia życie? Próbowałem znaleźć to na ich stronie, ale się poddałem. Niby jest strona o tej promocji, ale tam oprócz dwóch regulaminów nie ma nic więcej :/

Anonimowy pisze...

Spokojnie, jest dokładna lista na ich stronie, w pdfie pod krokiem nr 4 :)
https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/konta/jak-przeniesc-konto

Patryk pisze...

Dzięki za info!

Anonimowy pisze...

A co jeżeli zakładało się konto przez internet i nie jest się przypisanym do żadnego oddziału?

Darek M. pisze...

Udaj się do dowolnego oddziału banku.

Anonimowy pisze...

Przepraszam nie doprecyzowałem - chodziło mi o mbank - na liście są konkretne oddziały a ja nie jestem do żadnego przypisany.

Anonimowy pisze...

A sprawdzałeś po numerze konta z https://static.credit-agricole.pl/asset/b/a/n/banki-uczestniczace-w-procesie-przenoszenia-konta_11105.pdf ? Bo ja też w mBanku zakładałem przez internet w 2003 roku, a teraz wyszło, że jestem Wydział Bankowości Elektronicznej Łódź. Co ciekawe sprawdziłem też Orange Finanse [to w końcu też mBank] i wyszło, że to Oddział Bankowości Mobilnej Łódź.

Anonimowy pisze...

Oczywiście konta z Nest Banku nie da się przenieść, prawda? Czy coś źle przeczytałam w regulaminie?

Darek M. pisze...

Niestety nie, Nest Bank jest chyba za mały, żeby CA dodał go do listy.

Anonimowy pisze...

Szkoda... :( Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

imqerator pisze...

Tmobile uslugi bankowe odrzucil mi wniosek. Są niby na liscie wiec o co kaman? Czy jesli jeden bank odrzuci to moge podac konto z innego banku?

Darek M. pisze...

Coś mogło się nie zgadzać we wniosku, np. podpis, adres. Możesz chyba podać inny.

Anonimowy pisze...

mi mBank też odrzucił z info, że mój oddział nie uczestniczy w procesie przenosin choć mBank był na liście w starym regulaminie [bo w nowym regulaminie promocji przenosin do Credit Agricole nie ma załącznika i nie można było zweryfikować przed podpisaniem wniosku czy mój oddział jest na liście] - w takim razie pozostałem co najmniej do końca marca z płatnym kontem w Credit Agricole i bez premii :-/

Darek M. pisze...

wyzej masz link do banków uczestniczących w procesie przenoszenia konta:
https://static.credit-agricole.pl/asset/b/a/n/banki-uczestniczace-w-procesie-przenoszenia-konta_11105.pdf

imqerator pisze...

Czy obowiazkowe jest posiadanie karty do rachunku? Z tmobile nie wyszlo, ze wzgledu na otwarcie konta przez internet. Przenioslem konto z plusbanku. Dzwonili z plusa z pytaniem czemu zamykam konto i potwierdzili ze przyjmuja wniosek. Czy z CA dostane jakas wiadomosc ze potwierdzono wniosek o zamkniecie konta w innym banku? Nie chcialbym meczyc sie 3 miesiace a pozniej dowiedziec sie ze z jakiejs przyczyny warunki promocji nie zostaly spelnione.

Darek M. pisze...

w pierwszym zdaniu masz odpowiedź :)
"Aby otrzymać 200 zł:
Złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online"

Anonimowy pisze...

1) jak długo trzeba mieć to konto? po otrzymani premii można je zamknąć?

2) tą "Lokatę na dzień dobry" w ciągu jakiego okresu od założenia konta można otworzyć?

3) https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-oferty-przenies-konto-ii_11456.pdf w tym regulaminie mowa o premii 100 zł

Darek M. pisze...

1) Po otrzymaniu premii możesz zrobić z kontem co chcesz.
2) Piszę z głowy, jest to bodajże 1 miesiąc, ale mogę mylić oferty a jestem teraz na wyjeździe i ciężko mi to potwierdzić
3) Zdaje się, że to była poprzednia promocja

Anonimowy pisze...

Chciałbym przenieść swoje konto z Getin Banku, martwi mnie jednak obowiązek podania adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, gdyż moje wynagrodzenie przychodzi na zupełnie inne konto i nie chciałbym tego zmieniać, a rozumiem, że bank zwraca się do firmy w której pracuje o przelewanie pieniędzy na otwierane konto w credit agricole. Pracuje w dużej firmie, w terenie, nie mam możliwości wyjaśniania tego, gdyby przyszło takie zalecenie do kadr firmy, więc proszę o poradę jak to jest w
Waszym przypadku i jak to roziązaliście?

Anonimowy pisze...

"Promocja trwa do 31 marca 2017 r.", czyli do tego czasu muszę już podpisać umowę o konto, czy wystarczy jak do tego dnia złożę wniosek przez stronę promocji?
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam :)

Darek M. pisze...

Wystarczy złożyć wniosek do 31 marca.

Anonimowy pisze...

Czy powyższa promocja łączy się z programem poleceń banku Credit Agricole? Chodzi mi o tę promocję "Program poleceń konta osobistego-50 zł dla polecanego. Dla Ciebie... nawet 500 zł!"

Darek M. pisze...

Tak, wygląda na to, że się łączy :) Na dniach postaram się prześwietlić tą promocję.

Anonimowy pisze...

Jakby ktoś potrzebował kod polecenia w celu otrzymania dodatkowego 50zł, to macie: 2404265. Bez problemy można łączyć 3 promocję, przeniesienie, 1 konto mobilne oraz polecenie w oddziale.

Anonimowy pisze...

"Nie musi to być przelew wynagrodzenia na 3 tys. Może być zwykły przelew z innego konta :)"
Na infolinii twierdzą, że musi to być przelew tytułem wynagrodzenia.

"Tak, wygląda na to, że się łączy :) Na dniach postaram się prześwietlić tą promocję"
Na infolinii twierdzą, że promocja z poleceniami jest obecnie nieaktywna.

Darek M. pisze...

Zaraz będzie wpis na temat połączonych promocji Credit Agricole :)

Darek M. pisze...

Jak zwiększyć premię nawet do 450 zł:
http://www.jakoszczedzic.pl/2017/03/450-zl-za-otwarcie-1-konta-w-credit-agricole.html

imqerator pisze...

Czy obowiązkiem jest aktywacja karty? Bo nie aktywowalem jej i widze ze nie pobiera mi oplaty za karte.

Darek M. pisze...

Ciężko powiedzieć. Wymogiem jest posiadanie karty, ale o aktywacji nie ma słowa.

imqerator pisze...

To chyba ok. Reklamuje jakby sie wypieli

Anonimowy pisze...

Bank przedłużył promocję ;)

Anonimowy pisze...

Zgodnie z nowym regulaminem promocji:
"Warunek zapewnienia stałych wpływów na Konto uważa się za spełniony, jeżeli Klient:
1) (...)
2) zapewni Wpływ na Konto, co najmniej raz w każdym miesiącu kalendarzowym, kwoty zadeklarowanej na „Zleceniu przekazywania środków”, na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł przez co najmniej trzy następujące po
sobie miesiące kalendarzowe (...)"
Czyli na zleceniu przekazywania środków muszę wpisać min. 3000 zł? To idzie do pracodawcy, tak? A co jeśli tyle nie zarabiam? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Anonimowy pisze...

Proszę o pomoc.

Anonimowy pisze...

Pomoże ktoś???

Darek M. W. pisze...

Przecież masz napisane w prześwietleniu, że wystarczy przelew z Twojego konta w innym banku. Łącznie trzeba zapewnić wpływy min. 3000 zł.

Definicję Wpływy na konto masz powyżej.

Anonimowy pisze...

Dziękuję za odpowiedź, ale chodziło mi o to, co muszę wpisać na zleceniu przekazywania środków - min. 3000 zł czy prawdziwą kwotę? Ten dokument idzie do pracodawcy czy jest tylko dla banku?

Darek M. pisze...

W regulaminie nie ma takiego wymogu. Wynagrodzenie zresztą bywa co miesiąc różne. Dla świętego spokoju wpisałbym tam 3000 zł :)

Anonimowy pisze...

Dzięki, zaraz wpiszę Twój kod polecenia ;)

imqerator pisze...

Czy ktos otrzymal juz bonus? Pierwszy wplyw zrobilem w lutym, wiec rozumiem, ze do konca maja powinni przelac kase?

Darek M. W. pisze...

Spokojnie czekaj do końca miesiąca. Rzadko kiedy premia trafia wcześniej niż ostateczny termin, choć zdarzają się takie przypadki :)

imqerator pisze...

Bonus wszedl 19.05 takze elegancko, nawet nie czekali do końca miesiąca ;-)

Anonimowy pisze...

Jeśli przeniosłem Konto z Citi to czy powinienem dostać jakieś potwierdzenie zamknięcia Konta z Citi?

Darek M. pisze...

Jako że mam nielimitowane rozmowy, to zawsze wolę przedzwonić w takich sprawach. Na pewno jakaś informacja o powodzeniu przeniesienia konta przychodzi.

Prześlij komentarz