poniedziałek, 27 lutego 2017

200 zł do Konta Direct dla Firmy w ING Banku ŚląskimObok świetnej, trwającej jeszcze do jutra promocji konta osobistego (100 zł do konta + 100 zł za zakup funduszy na 150 zł), ING Bank Śląski prowadzi także akcję dla osób prowadzących firmy.

Do zgarnięcia jest 200 zł premii w zamian za założenie Konta Direct dla Firmy i wykonanie przelewu do ZUS.

200 zł za otwarcie Konta Direct dla Firmy w ING


Promocja ING Banku Śląskiego jest bardzo prosta, niestety nakłada dosyć rygorystyczny warunek bycia nowym klientem banku.

Zdecydowanie korzystniej wypadają pozostałe promocje kont firmowych:Dla kogo?

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy:
od dnia 1.12.2015r. do dnia 12.02.2017r. nie byli posiadaczami rachunków prowadzonych na podstawie „Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych” tj. Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk +, Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim
Niestety, jeśli macie lub mieliście konto osobiste w ING od 1 grudnia 2015 r. to nie możecie wziąć udziału w promocji.


Jak otrzymać 200 zł do Konta Direct dla Firmy?
 • Do 15 kwietnia 2017 r. złóż wniosek o Konto Direct dla Firmy wraz z kartą i dostępem do bankowości internetowej na stronie banku
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz kontaktowanie się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail) w w/w celach
 • Do 15 czerwca 2017 r. poprzez system bankowości "Moje ING" zapisz się do promocji i zaakceptuj regulamin promocji
 • Do 15 czerwca 2017 r. opłać z założonego konta składkę ZUS
 • Do 30 czerwca 2017 r. utrzymaj konto
Nagroda zostanie przekazana na rachunek do 30 czerwca 2017 r.


Opodatkowanie premii
Równowartość otrzymanej premii, stanowi nagrodę w sprzedaży premiowej, o której mowa w art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (T.J. z 2012 r poz. 361 z późn. zm.), z zastrzeżeniem, że zwolnienie z podatku, o którym mowa w tym przepisie nie dotyczy nagród otrzymanych przez podatnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiących przychód z tej działalności – do samodzielnego opodatkowania, rozliczenia przez osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą.


Konto Direct dla Firmy: zalety i opłaty

Konto Direct dla Firmy będzie prowadzone bezpłatnie po spełnieniu jednego z trzech warunków: wykonania przelewu do US, przelewu do ZUS lub po zapewnieniu wpływu kwoty min. 2000 zł.


Konto Direct dla Firmy to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku aktywności
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę płatniczą po wydaniu 300 zł
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz jednej wypłaty z pozostałych bankomatów
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za przelew po spełnieniu warunku aktywności
  • 0,90 zł w przeciwnym razie


Dokumenty / linki:
Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub średnio raz w tygodniu bezpośrednio na maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl".

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane0 komentarze :

Prześlij komentarz