czwartek, 16 lutego 2017

Najlepszy moment na udział w promocji i zgarnięcie 100 zł premii w ING Banku Śląskim (+ 100 zł za zainwestowanie 150 zł)Obiecałem poinformować Was na łamach bloga o najlepszym momencie do złożenia wniosku o konto promocji "100 zł za otwarcie Konta Direct" w ING Banku Śląskim.

Najlepszy okres na przystąpienie do promocji wynika z tego, że opłata za kartę nie jest pobierana przez pierwszy niepełny okres rozliczeniowy i warunki promocji możemy zacząć spełniać dopiero w marcu.

Do akcji przystąpić można do 28 lutego 2017 r.

→ Przejdź na stronę promocji: Konto Direct z premią 100 zł

Zobacz jak łatwo zgarnąć dodatkowe 100 zł za zainwestowanie 150 zł ;-)


100 zł za otwarcie konta ING


Zasady promocji są naprawdę proste.

ING Bank Śląski wypłaci 100 zł premii w zamian za założenie konta osobistego Direct wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym "Otwarte Konto Oszczędnościowe" do 28 lutego 2017 r. a następnie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2017 r.

Dodatkowo trzeba wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez ING Bank Śląski (można je wycofać po otrzymaniu premii).


Dla kogo?

Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium) od 1 lipca 2015 roku.

Tym samym okres karencji został przesunięty o kolejne 3 miesiące :)


Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 28 lutego 2016 r. poprzez dedykowaną stronę promocjizłóż wniosek o Konto z Lwem Direct wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym
  • Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
 • Do 30 czerwca 2017 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta na łączną kwotę min. 1 000 zł
 • Utrzymaj konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 31 lipca 2017 r.


Konto z Lwem Direct: szczegóły i opłatyKonto z Lwem Direct to bardzo dobra opcja dla osób, które miesięcznie są w stanie zapłacić kartą 300 zł miesięcznie (okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca).

Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na min. 300 zł (200 zł dla osób do 26. roku życia)
  • 7 zł opłaty za kartę w przypadku nie wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie w okresie rozliczeniowych trwającym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash oraz jedną wypłatę w okresie rozliczeniowym w dowolnym bankomacie. 2,50 zł za kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na Start"
 • 15% zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
 • program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz


Linki / dokumenty:Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub średnio raz w tygodniu bezpośrednio na maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl".

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane17 komentarze :

Anonimowy pisze...

A z konta oszczednosciowego mozna wyplacac srodki kiedy sie chce bez oplat? I do jakiej max.kwoty jest 2%?:-)

Darek M. pisze...

Można bez opłat przelewać na konto osobiste i stamtąd już gdzie się chce :)

2% obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia Otwartego Konta Oszczędnościowego dla kwot poniżej 100 000 zł

Anonimowy pisze...

jak zakładamy konto, czy można przelewem z innego banku lub w oddziale, czy w grę wchodzi tylko kurier? Jak to przebiega czy dosyć sprawnie,jakie są Wasze doświadczenia?

Anonimowy pisze...

Moja strategia:
Konto zakładam na dniach i pierwszy miesiąc mam nadzieję, że nie zapłacę za kartę.
- W kwietniu płacę 333,34 zł kartą
- W maju 333 zł
- W czerwcu 333 zł
- W lipcu 300 zł (opłata za kartę inaczej się naliczy)

Po otrzymaniu premii zastrzegam kartę i zostawiam konto bez karty

Anonimowy pisze...

A jak sprawdzić kiedy konto zostało zamknięte? Próbowałem na infolini i nie wiedzą?

Anonimowy pisze...

Znalazłem coś takiego
21 mar 2013
ING Bank Śląski wprowadził możliwość otwarcia rachunku dla Klientów indywidualnych poprzez autoryzację przelewem z innego banku. To szybki i wygodny sposób skorzystania z oferty konta bez udziału kuriera lub wizyty w placówce bankowej.

Darek M. pisze...

Co do zamknięcia konta to dziwi mnie, że w banku nie mogli powiedzieć. Jak rozumiem potwierdzenia zamknięcia rachunku nie masz. Może musisz poprosić o ostatni wyciąg z konta?

Anonimowy pisze...

Czy zakładanie konta bankowego przez kuriera jest bezpieczne, czy kurier powinien podpisane dokumenty jakos zabezpieczyc, nie wiem zakleic w kopercie i czy banki sprawdzaja takie koperty czy nie byly rozerwane. Chodzi mi o to, ze za jakis czas ktos nie wzial na mnie kredytu. Jak to wygląda w przypadku ING?

Anonimowy pisze...

Zakładałem konta przez kuriera kilka razy. Powinien on przy Tobie zakleić podpisane dokumenty w nowej foliowej kopercie. Ja dodatkowo zawsze na skanie dowodu dodaję znak wodny z tekstem: "kopia dla nazwa banku, data". Wtedy raczej nikt takiej kopii dokumentu nie wykorzysta, a przynajmniej w przypadku wycieku bedzie wiadomo skad wyszło. Do tej pory tylko Citi robił mi problemy ze znakiem wodnym i musialem udać się do oddziału. BZWBK i ING bez problemu.

Anonimowy pisze...

czy w ING przy zakładaniu tego konta, trzeba też dodatkowo dawać scan dowodu osobistego? Myślałem, że wystarczy, że okaże dowód kurierowi, on potwierdzi, że ja to ja i na tym koniec. Więc jak jest z tym dowodem trzeba podać scan czy nie?

Anonimowy pisze...

Mam pytanie co do znaku wodnego, w jakim programie go robisz i czy znak wodny (napis) przechodzi przez zdjęcie dowodu, czy jest obok zdjęcia dowodu?

Anonimowy pisze...

Jak zakładałem konto w ING w sierpniu to musiałem przekazać kurierowi skan dowodu osobistego. Ale i tak najlepsze było jak zakładałem konto w BZWBK. We wniosku była opcja dołączenia skanu dowodu w pliku lub przekazania kopii kurierowi. Wybrałem pierwszą opcję licząc na to, że kurier nie będzie miał styczności ze skanem mojego dowodu. Jakie było moje zdziwienie, gdy w komplecie dokumentów do podpisania znalazł się wydruk załączonego we wniosku skanu dowodu. Nie wiem po co taka opcja, jeśli dla mnie, jako klienta, jedyna różnica to zaoszczędzona kartka papieru ;-)

Jeśli chodzi o program do znaków wodnych to używam "My watermark" (pierwszy wynik w google). Bardzo prosty, bez instalacji. Napis wrzucam osobno na obu stronach dowodu tak aby zajmował jak najwięcej miejsca, ale przezroczystość ustawiam tak, aby nie utrudniał odczytanie żadnych danych.

David Dave pisze...

W ING do zgarniecia jest 200 a nie 100. Jedna setka za otwarcie konta i platnosci karta a druga setka jest za wykupienie funduszu inwestycyjnego. Wykupujesz za 100zl inwestujesz raz za 50. Zamykasz fundusz wyplacasz 150 i do 26 maja masz 100 premii. dziecinnie proste

Darek M. pisze...

Zgadza się:
http://www.jakoszczedzic.pl/2017/02/200-zl-w-kumulacji-ing-banku-slaskiego-100zl-za-regularne-inwestowanie.html

Maro pisze...

Czy jak założyłem konto w lutym (kurier dzisiaj z kartą) to w marcu muszę płacić 300 aby nie płacić za kartę?

Darek M. pisze...

Jak masz już kartę i aktywne konto, to raczej tak. do 28 lutego trwa obecny okres rozliczeniowy. Ale można jeszcze próbować zadzwonić do banku i zapytać, czy może w marcu jeszcze nie musimy :)

Anonimowy pisze...

Dzwoniłem niestety jeśli założyłeś konto w lutym to w marcu już musisz płacić karta, żeby nie naliczyła się opłata.

Prześlij komentarz