niedziela, 5 marca 2017 PRZYPOMNIENIE

Przypomnienie: Czas na odbiór 50 zł w promocji "Bądź aktywny" Toyota Bank (lokata na 130 dni)

Dzisiaj wpis przypominający dla uczestników promocji "Aktywni Zyskują: Lokata 130 zł z premią 50 zł".

Przyszła pora na uzupełnienie danych do otrzymania premii.


Odbiór 50 zł premii w ramach promocji "Aktywni zyskują"


Maile informujące o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 7 marca 2017 r. Jeżeli otrzymaliście wspomnianego maila to będziecie na ostatniej prostej.

Teraz wystarczy już tylko do 13 marca 2017 r.  przejść na stronę promocji aktywnizyskuja.zpremia.pl i po zalogowaniu uzupełnić dane do odbioru nagrody.

UwagaPodać trzeba numer Konta Jedynego założonego w ramach promocji. Przed zalogowaniem warto przygotować sobie ten numer bez spacji i znaków specjalnych.Jakie były warunki otrzymania 50 zł premii w ramach akcji "Aktywni zyskują"?
 • Do 19 grudnia 2016 r. zarejestruj się na stronie promocji
  • Zaakceptuj regulamin promocji i zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji (tylko pierwsza zgoda jest wymagana)
 • Do 8 stycznia 2017 r. za pośrednictwem bankowości elektronicznej, zwiększ saldo depozytów poprzez złożenie wniosku o co najmniej jedną lokatę Plan Depozytowy na 130 dni na 2,5% na kwotę min. 10 000 zł:
  • Poprzez zwiększenie salda rozumie się zwiększenie kwoty środków na wszystkich kontach i lokatach na dzień 5.12.2016 r.
  • Lokatę utrzymaj przez co najmniej 40 dni
 • Przez co najmniej 40 dni utrzymaj zwiększone saldo depozytów (na kontach i lokatach)
  • Saldo wyższe o kwotę min. 10 000 zł względem 5.12.2016 r.
 • Do 7 marca 2017 r. zostaniesz poinformowany/a o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii
 • Do 13 marca 2016 r. uzupełnij dane do przelewu premii (poprzez podanie m.in. numeru konta)
Dodatkowo:
 • Wymagane jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez Bank Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową, w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Akcji
 • Posiadanie aktualnej zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku za pomocą poczty elektronicznej i wiadomości SMS.


Kiedy otrzymam 50 zł premii?

Premia zostanie przekazana na rachunek w Toyota Bank do 31 marca 2017 r.
.


Masz problem z logowaniem / nie otrzymałeś/aś maila?

Jeżeli nie otrzymałeś maila od organizatora lub masz problem z logowaniem to możesz opisać swój problem za pomocą maila: aktywnizyskuja@bankzpremia.pl lub korzystając z formularza kontaktowego.

Może się tak zdarzyć, że maila nie otrzymaliście z powodu nie zaznaczenia jakieś zgody marketingowej, którą będzie można jeszcze wyrazić poprzez infolinię banku.

Newsletter JakOszczędzić.pl


Zapisz się na Newsletter JakOszczedzic.pl już teraz ;-) i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do zarabiania pieniędzy:Obiecuję zero spamu. Newsletter będzie wysyłany nie częściej niż raz w tygodniu. Dzięki niemu nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Linki / dokumenty:

3 komentarze :

Anonimowy pisze...

Szkoda że nikt tu nie zwrócił wcześniej uwagi, że pobranie opłaty 2,49 za prowadzenie konta jest traktowane jak zmniejszenie salda i wyklucza z przyznania nagrody, pomimo spełnieniu wszystkich innych warunków.

Anonimowy pisze...

To kolega nie przelał jeszcze kilka PLN na opłatę jak nie robił płatności kartą? :D

Anonimowy pisze...

Błąd
- Do 19 grudnia 2015 r. zarejestruj się na stronie promocji
- Do 13 marca 2016 r. uzupełnij dane do przelewu premii (poprzez podanie m.in. numeru konta)

Prześlij komentarz