niedziela, 30 kwietnia 2017

10% zwrotu za rachunki na mojeplatnosci.pl z Mastercard (do 50 zł zwrotu co miesiąc)Na rynku płatności kartą płatniczą za rachunki, pojawił się nowy gracz - mojeplatnosci.pl.

W trwającej właśnie promocji zyskać można 50 zł zwrotu za rachunki co miesiąc! Pora prześwietlić tą promocję, czy nie posiada przypadkiem jakiś haczyków.

Warto dodać, że płatność kartą za rachunki to świetna okazja na spełnienie warunków promocji bankowych a przy tym na obniżenie comiesięcznych rachunków za prąd, gaz, internet telewizję czy telefon.


10% zwrotu z Mastercard w aplikacji Moje Płatności


Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda pięknie. Ustawiamy płatności automatyczne i zyskujemy niższe rachunki.

W ramach promocji BillBird zwróci 10% wartości zapłaconego rachunku opłaconego za pomocą karty płatniczej MasterCard w ramach usługi Płatności Automatycznych.

Maksymalnie można otrzymać 10 zł wartości pojedynczej płatności i nie więcej niż 50 zł miesięcznie (promocją objętych jest do 5 transakcji miesięcznie).

Zwrot nastąpi na rachunek karty płatniczej MasterCard w ciągu 5 dni roboczych od daty obciążenia rachunku karty. Otrzymany zwrot jest zwolniony z podatku dochodowego.

Z regulaminu:
9. Użytkownik może skorzystać z Promocji dopiero po aktywowaniu w Serwisie Internetowym Usługi Płatności Automatycznych i ustawieniu ich cykliczności.
10. Karta płatnicza MasterCard, o której mowa w ust. 3, musi być uprzednio zarejestrowana przez Użytkownika w Serwisie Internetowym.
11. Usługa Płatności Automatycznych będzie w dalszym ciągu świadczona przez Orbitę na rzecz Użytkownika po odwołaniu Promocji przez Organizatorów.
12. W każdym czasie po zakończeniu Promocji Użytkownik może zaprzestać korzystania z oferowanej przez Orbitę Usługi Płatności Automatycznych.

Jakie są haczyki?

No właśnie, niestety znalazłem dwa haczyki.

Pierwszy to ukryte opłaty za wykonane płatności(zaszyte w załączniku do regulaminu na stronie 19), które obniżą rzeczywisty zysk z promocji.

Jakie są opłaty?
 • Opłata za usługę inicjowania zapłaty za rachunki: 0,97 zł za każdą płatność
 • Opłata za usługę sprzedaży doładowania telekomunikacyjnego: 0 zł
 • Opłata za usługę inicjowania zapłaty za doładowania: 1,99 zł

Drugi haczyk a w zasadzie wada promocji, to krótka lista operatorów, u których zapłacimy korzystając z usługi Płatności Automatycznych, a tylko te płatności objęte są promocją.

Są to:
 • PGNiG
 • Plus
 • Play
 • Orange
 • Netia
 • UPC
 • Tauron
 • Enea
 • innogy

Możemy liczyć na to, że z czasem lista ta ulegnie wydłużeniu (sama lista akceptantów jest całkiej długa). Póki co większość z nas będzie mogła skorzystać z ok. 2-3 firm zyskując tym samym 20 - 30 zł miesięcznie.

W moim wypadku jest to PGNiG, Plus, Netia i Tauron, czyli teretycznie zyskać mogę 40 zł zwrotu.

Promocja będzie trwała do odwołania, tym samym im szybciej przystąpimy do akcji, tym więcej możemy zyskać.


Zysk można skumulować korzystając z któreś z trwającej promocji.


Dokumenty / linki:


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane18 komentarze :

Anonimowy pisze...

Czy mogę płacić rachunki osób imiennie innych niż właściciel karty?

Anonimowy pisze...

Ja dodałem rachunek na żonę. Przeszło bez problemu. Ale po dodaniu eBok, w aplikacji nic nie widać. Jest trochę niedoróbek. Plusa też nie mogę dodać, bo przy logowaniu pyta jeszcze o hasło sesji (SMS przychodzi, ale na ich stronie wyskakuje błąd i nie da się nic zrobić).

Anonimowy pisze...

Wwybierajcie drugą opcję "dodaj rachunek ręcznie. W drugim kroku podajecie po prostu nr rachunku do zapłaty i kwotę. Jeśli będą problemy, to trzeba wysłać fakturę do akceptacji.

pozdrawiam

Anonimowy pisze...

Wiecie jakie MCC mają?

Anonimowy pisze...

Mi już rozliczyło rachunek i jest 4900.

Anonimowy pisze...

Dodałem rachunek, który później zniknął z systemu. Gdzieś to jest schowane i samo się zapłaci?

Anonimowy pisze...

Trzeba kliknąć w ikonę ustawień (na górze po prawej). Tam można zarządzać swoimi płatnościami. Też miałem zdziwko, że płatność nagle zniknęła z głównego okna po dodaniu.

Anonimowy pisze...

Czy te przelewy automatyczne są bezpieczne?Zalogowałem się pobrali już płatności (tak zaznaczyłem na 01V)ale bank nie chciał potwierdzenia esemesa z potwierdzeniem.Czy nie pobiorą w przyszłości sami dla siebie pieniędzy?

Anonimowy pisze...

Mi w Citi zaksięgowali już te płatności jako:"Typ transakcji:INTERNET TRANSAKCJA ZAKUPU"-mam nadzieję że wliczy się do płatności bez gotówkowych u nich-bo jestem w promocji na zwrot 200zł.

Darek M. W. pisze...

@up up
Będą pobierać tak jak zaznaczyłeś. Jeśli korzystasz z eBok to sami będą widzieć, że masz tyle a tyle do zapłaty i dokonają płatności. Zawsze możesz to wyłączyć, jak otrzymasz zwrot 10% :)

Anonimowy pisze...

Otrzymał już ktoś zwrot bo u mnie nadal nie ma, a płaciłem już w kwietniu.

mastergreg pisze...

Płaciłem 2 maja i też nie mam zwrotu.

mastergreg pisze...

A dzisiaj już mam zwrot 5 x 10 zł (wpływ z datą 10.05.2017)

Darek M.W. pisze...

U mnie też pojawiły się zwroty.

Anonimowy pisze...

ściema a nie 10 %
Max 10 zł za rachunek minus koszty prowizji.
Groszowe zyski a tylko dodatkowa robota z płatnościami

Anonimowy pisze...

Moim zdaniem to nie dodatkowa robota a wręcz przeciwnie, bo rachunki się same zapłacą :) Tylko po zakończeniu promocji 10% już nie warto się bawić.

Anonimowy pisze...

W ramach akcji "Odwołujemy podwyżki" na Wasze konta przelaliśmy łącznie prawie 100 000 zł!
Dziś akcja dobiegła końca. Dziękujemy wszystkim za udział w promocji i zachęcamy do dalszego korzystania z usług serwisu i aplikacji mojeplatnosci.pl. Mamy nadzieję, że proces dokonywania płatności w naszym serwisie był wygodny i nie sprawił Państwu większych kłopotów.

Anonimowy pisze...

Czyli czas zamknąć konto na mojeplatnosci.

Prześlij komentarz