wtorek, 4 kwietnia 2017

Bilet do Cinema City za darmo za płatność Masterpass


Powróciła świetna promocja płatności MasterPass i Cinema City.

Kolejny raz, w zamian za płatność z wykorzystaniem portfela Masterpass na stronie Cinema City, otrzymamy bilet gratis! Z akcji skorzystać można wielokrotnie zgarniając tyle samo biletów, co liczba płatności Masterpass.

Promocja trwa od 1 do 29 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 12 000 promocyjnych biletów.

Polub JakOszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najlepszych promocjach

Darmowe bilety do Cinema City


Jak otrzymać darmowy bilet?
  • Do 29 kwietnia 2017 r. lub do wyczerpania puli 12 tys. biletów, dokonaj zakupu online na stronie CINEMA CITY
  • Za bilet zapłać portfelem Masterpass z użyciem karty MasterCard lub Maestro
  • Promocyjny bilet otrzymasz poprzez wiadomość email w ciągu 7 dni od dokonania transakcji kupna
Kod promocyjny można wykorzystać w każdym kinie CINEMA CITY na dowolny seans 2D, w każdym dniu tygodnia do 31 grudnia 2017 r.

Uwaga: Jedna płatność upoważnia do otrzymania jednego promocyjnego biletu. Tym samym dokonując kupna dwóch biletów, lepiej jest transakcję rozłożyć na dwie.

Z promocji skorzystać można wielokrotnie, nie ma limitów co do otrzymania nagród.

Z regulaminu:
Uczestnik, przy każdorazowym zakupie biletu on-line dokonując wyboru płatności elektronicznej Masterpass i płacąc kartą Mastercard lub Maestro, otrzymuje bilet w postaci kodu promocyjnego wysyłany na adres e-mail klienta podany podczas rejestracji portfela Masterpass. W celu uniknięcia wątpliwości kod promocyjny przyznawany jest w przypadku dokonania płatności jednocześnie przy użyciu Masterpass z kartą Mastercard lub Maestro, tj. tzw. „portfela elektronicznego” Mastercard, nie zaś za samą płatność kartą kredytową/debetową. Klient może zrealizować kod promocyjny w każdym kinie CINEMA CITY na terenie Polski.

Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeDokumenty / linki:0 komentarze :

Prześlij komentarz