piątek, 7 lipca 2017 ZNIŻKA

25 zł zniżki na zakupy w eCarrefour.pl z Masterpass


Ruszyła kolejna ciekawa promocja płatności z portfela MasterPass. Obok trwających akcji z biletami za 1 zł oraz darmowymi biletami do Cinema City, mamy kolejną niezłą promocję.

W jej ramach można zgarnąć 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour.pl.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 5320 voucherów.

Czym jest MasterPass?


MasterPass jest szybką i prostą metodą na płatności w internecie. Rejestrując swoje karty płatnicze w systemie, można nimi płacić poprzez zalogowanie się do wirtualnego portfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej. Do założenia portfela nie jest wymagane zakładanie konta bankowego. Wystarczy rejestracja np. na stronie MasterPass BZ WBK.


25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour 


Zasady promocji są niezwykle proste.

W dniach od 1 lipca 2017 r, do 31 sierpnia 2017 r. robiąc zakupy w eCarrefour.pl na kwotę min. 100 zł po uwzględnieniu rabatów oraz wykonując płatność przez MasterPass, zostanie nam przekazany voucher o wartości 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour na kwotę min. 100 zł.

Voucher zostanie przekazany wraz z przesyłką zakupów. Aby zniżka zadziałała należy również zapłacić przy użyciu płatności Masterpass.

Wszystko wskazuje na to, że z promocji można skorzystać wielokrotnie!  W przypadku wyczerpania puli 5320 sztuk, Carrefour poinformuje o tym fakcie uczestników na stronie eCarrefour.pl.

Z promocji wykluczone są niektóre produkty z oferty sklepu.

Wykluczenia:
Produkty – produkty dostępne w eCarrefour z wyjątkiem:
a) wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych;
b) produktów początkowego żywienia niemowląt;
c) alkoholu i towarów których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego z wyłączeniem piwa.

Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeDokumenty / linki:0 komentarze :

Prześlij komentarz