poniedziałek, 10 lipca 2017

250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole (+ opcjonalna Lokata 3%)


Credit Agricole ruszył z kolejną edycją promocji konta z premią za przeniesienie.

W zamian za zamknięcie rachunku w innym banku i przeniesienie go do Credit Agricole zyskać można łatwe 250 zł (200 zł w akcji "Polacy wybierają Credit Agricole" oraz 50 zł w programie poleceń).

Dodatkowym bonusem może być możliwość założenia Lokaty na Start na 3% w skali roku do 50 000 zł.

Promocja trwa do 30 września 2017 r.


50 zł za założenie konta z polecenia


Aby otrzymać wyższą premię wynoszącą 250 zł, trzeba rozpocząć od założenia konta korzystając z programu polecającego.


Dla kogo?
Uczestnikiem Promocji nie może być osoba fizyczna, która w okresie do 90 dni przed datą rozpoczęcia Promocji była posiadaczem lub współposiadaczem indywidualnego lub wspólnego konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank w jednym z pakietów: 1 Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS lub Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM.


Aby otrzymać 50 zł z polecenia:
 • Wypełnij wniosek o wybrane konto korzystając ze strony programu polecającego podając kod polecający (możesz podać mój kod: 2420558)
  • Umowa o konto osobiste wraz z kartą i  usługami bankowości elektronicznej musi zostać podpisana w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
  • Wyraź zgodę na działania marketingowe banku i zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto, spełnij jeden z poniższych warunków:
  • Zapewnij wpływ na kwotę min. 500 zł (1 Konto) lub 1500 zł (pozostałe konta)
  • Wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł (muszą one zostać zaksięgowane tego samego miesiąca)

Premię 50 zł netto otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przyznania Premii.

Po założeniu konta, sam/a możesz polecać konto. Za każde skutecznie polecone konto otrzymasz 50 zł premii. Maksymalnie można otrzymać 500 zł premii.


Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 200 zł

Drugą część premii otrzymamy w zamian za przeniesienie rachunku z innego banku. Warto tutaj dodać, że bank dokona za nas większość formalności z tym związanych. Wystarczy udać się do placówki banku i podpisać odpowiednie dokumenty.


Dla kogo?
Z Oferty nie może skorzystać Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.


Aby otrzymania 200 zł za przeniesienie konta:
 • Złóż wniosek o wybrane konto wraz z kartą, usługami bankowości elektronicznej CA24 i wyciągami online
  • Wyraź zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co wiąże się z podaniem we wniosku adresu email oraz numeru telefonu)
  • Podaj nazwę dotychczasowego banku, numer tego rachunku, nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowych banku 
  • Potwierdź przystąpienie do promocji
  • Niezbędne będzie złożenie wniosku z pełnomocnictwem w placówce banku
 • Wypełnij "Zlecenie przekazywania środków", tj. przelewu wynagrodzenia i 
 • Zapewniaj przez 3 kolejne miesiące wpływy na konto w wysokości min. 3000 zł / miesięcznie
  • Pierwszy wpływ może zostać zapewniony w miesiącu otwarcia konta lub do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
Wypłata premii nastąpi na założony ROR w Credit Agricole nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu wszystkich powyższych warunków.

Uwaga: Bank nie przyzna premii, jeśli dotychczasowy bank nie zaakceptuje Wniosku z Pełnomocnictwem.


Z regulaminu:
Wniosek z Pełnomocnictwem – prawidłowo uzupełniony i podpisany przez Uczestnika Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych wraz z prawidłowo uzupełnionym i podpisanym przez Uczestnika Pełnomocnictwem dla Banku w celu realizacji czynności przeniesienia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego; wzór Wniosku z Pełnomocnictwem określa Rekomendacja ZBP dotycząca dobrych praktyk w zakresie przenoszenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych na polskim rynku bankowym i stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu. 
Wpływ na Konto - suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.


Lokata "Dzień Dobry w CA" na 3% w skali roku


Credit Agricole ma w ofercie specjalną lokatę na start oprocentowaną na 3,1% w skali roku na okres 60 dni.

Lokata "Dzień Dobry w CA" to:
 • Okres lokaty: 60 dni
 • Oprocentowanie: 3,1% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • Limit: 1 lokata


Oferta kont osobistych w Credit Agricole


W ramach promocji skorzystać można z jednego z czterech rachunków bankowych. Jeśli nie skończyłeś/aś  27. roku życia to polecam wybrać 1 Konta.

Jeśli natomiast ukończyłeś/aś 27. rok życia to warto zastanowić się, czy dokonując kilku przelewów w miesiącu (może to być przelew na 1000 zł wykonany 10 razy między kontami), nie osiągniesz sumy wpływów w wysokości 10 tys. zł. W takim wypadku otrzymasz wszystko za darmo do Konta ProstOszczędzającego Premium).


1 Konto

1 Konto to proste warunki do zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i karty. Wystarczy wykonanie 1 transakcji kartą na kwotę nawet 1 zł.

Jest to konto dla młodych, do 27 roku życia. Karta do 1 Konta oferuje darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i BZ WBK.

Osoba rozpoczynająca swoja przygodę z bankowaniem nie potrzebuję do szczęścia nic więcej ;-)

Po ukończeniu wieku 27 lat, 1 Konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS.Konto ProstoOszczędzające

Konto PROSTOoszczędzające nie wygląda zachęcająco. Prowadzenie konta kosztuje 4,90 zł miesięcznie + 3,90 zł za prowadzenie karty. Tym samym polecam wybór jednego z trzech pozostałych rachunków.


Konto PROSTOoszczędzające Plus

Konto PROSTOoszczędzające Plus będzie prowadzone za darmo po zapewnieniu miesięcznych wpływów w wysokości 1500 zł.

Karta wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce, będzie natomiast darmowa po wykonaniu płatności na min. 500 zł. Oba warunki pokrywają się więc z warunkiem promocji.

Jeśli nie spełnicie powyższych warunków to za prowadzenie konta zapłacicie 9,90 zł, a za kartę 7,90 zł miesięcznie.


Konto ProstoOszczędzające Premium

Jeżeli jesteście w stanie zapewniać miesięczne wpływy w wysokości min. 10 000 zł to dobrą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Może to być kilka przelewów z konta w innym banku.

Konto posiada w pakiecie wszystko, czego można zapragnąć, łącznie z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie oraz szerokim pakietem assistance.

Linki / dokumenty:


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
17 komentarze :

Anonimowy pisze...

Przeniesienie konta z Citibanku przebiegło pomyślnie :)

Anonimowy pisze...

Czy musi wpływać wynagrodzenie jak w poprzedniej promocji tego banku?

Darek M. W. pisze...

No właśnie, w warunkach jest tylko, żeby wypełnić formularz przelewu wynagrodzenia, ale o samym wpływie wynagrodzenia nie do końca :)

semprini pisze...

A co jeśli nie pracuje nigdzie? Wynagrodzenia nie mam. Mogę wypełnić formularz i oświadczyć że będą wpływy z tytułu działalności gospodarczej?

Anonimowy pisze...

Jestem w tej samej sytuacji, czy mogę zlecić wypłacanie sobie jako firmie?

Darek M. W. pisze...

W poprzednich promocjach tak było, nie wiem jak będzie tym razem.

Anonimowy pisze...

W poprzedniej promocji tak nie było. Trzeba było zlecić przelew wynagrodzenia inaczej nie było promocji. Takie info dostałem prosto z banku.

Anonimowy pisze...

Oni tak gadają, ale liczy sie tylko ze wypełnisz ten świstek "Zlecenie przekazywania środków" i potem wpływy na konto (nie musza byc z tytułem wynagrodzenie", moga byc z innego twojego konta, przetestowałem). U nich konsultanci dużo ściemniają. :/

Anonimowy pisze...

No ale co wpisać w tym świstku? Fikcyjnego pracodawcę...?

janek783 pisze...

czy aby Polecający otrzymał 50zł premii za polecenie to Polecony musi spełnić warunki dzięki którym otrzyma swoje 50zł za polecenie?

Darek M. W. pisze...

Tak, musi. Właśnie sam mam problem z bankiem i wyjaśniam sprawę. :/

janek783 pisze...

jak uzyskać ofertę Lokata "Dzień Dobry w CA" żeby mieć oprocentowanie 3,1%?

Anonimowy pisze...

Jak zmienić Dzienny limit przelewów,bo mogę jedynie 2000zl a chcę więcej?W ustawieniach nie ma takiej możliwości.

Anonimowy pisze...

Czy aby założyć tą lokatę na powitanie to muszę iść do oddziału?

Anonimowy pisze...

Limit możesz zmienić przez telefon lub w banku.

Darek M. W. pisze...

Do oddziału musisz tylko iść, żeby złożyć wniosek z pełnomocnictwem.

Anonimowy pisze...

Lokatę na powitanie możesz założyć też telefonicznie. Potrzebny będzie Ci tylko do tego telekod. Prosta i wygodna sprawa, ja tak zrobiłem. Polecam :)/Forest_22

Prześlij komentarz