piątek, 22 września 2017 ZNIŻKA

50% rabatu na bilety kolejowe Polregio z Visa CheckoutRuszyła kolejna promocja płatności Visa Checkout!

Tym razem zainteresowane będą osoby podróżujące pociągami. Do zgarnięcia jest rabat w wysokości nawet 50% ceny biletu kolejowego Polregio (dawne Przewozy Regionalne) w zamian za płatność z wykorzystaniem Visa Checkout.

Liczba promocji z szybkimi płatnościami jest naprawdę długa: 25 zł w eCarrefour20 zł doładowania gratis w SkyCashdwa bilety do Multikina ze SkyCash oraz darmowe bilety do kina (Cinema City lub Multikino) oraz 15 zł na Pyszne.pl.

Promocja trwa do 31 października 2017 r.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Nawet 50% rabatu na bilety kolejowe PolregioW ramach promocji otrzymujemy rabat 50% od ceny biletu Polregio, jednak nie więcej niż 10 zł.

Promocja dotyczy wszystkich rodzajów biletów dostępnych na stronie www.biletregionalny.pl. Z akcji skorzystać można tylko jeden raz.

Rabat zostanie naliczony automatycznie po i wybraniu i zalogowaniu się do konta Visa Checkout (promocja nie dotyczy płatności Visa Checkout z wykorzystaniem platformy PayU).


Jak odebrać 50% rabatu na bilety kolejowe?
  • Do 31 października lub do odwołania, przejdź na stronę przewoźnika i wybierz interesujący Cię przejazd
  • Kliknij przycisk Visa Checkout i zaloguj się lub załóż konto
  • Zniżka naliczy się automatycznie, maksymalnie 10 zł za jeden zakupDokumenty / linki:


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
1 komentarze :

Anonimowy pisze...

3.4. Jeden Uczestnik może wykorzystać rabat tylko raz tj. zawrzeć tylko jedną umowę przewozu, z wykorzystaniem rabatu od ceny biletu.

Prześlij komentarz