czwartek, 28 września 2017

Łatwe 30 zł dla klientów mBank za trzy płatności zagraniczne kartą Visa


mBank ruszył z prostą promocją "Zyskuj płacąc za granicą" dla swoich klientów posiadających kartę Visa do rachunku prowadzonego w złotówkach.

Do zgarnięcia jest łatwe 30 zł premii za wykonanie trzech płatności kartą.

Promocja trwa do 31 października 2017 r.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

30 zł premii za trzy płatności zagraniczne kartą Visa


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla klientów mBanku posiadających kartę Visa do konta złotówkowego, które w okresie od 1 stycznia 2016 r. do 29 sierpnia 2017 r. nie wykonały żadnej transakcji zagranicznej w/w kartą.


Aby zgarnąć łatwe 30 zł
  • Przystąp do promocji wypełniając wniosek udostępniony w serwisie transakcyjnym Banku pod adresem https://form.mbank.pl/webforms/zapis_promocja/logowanie.html?zestaw=ZP01
  • Dokonaj trzech transakcji zagranicznej
    • 10 zł otrzymasz za każdą z trzech pierwszych transakcji. Rzecz jasna, można wykonać jednej płatności zgarniając 10 zł, dwóch aby zgarnąć 20 zł i trzech dla 30 zł premii
Osoby wyjeżdżające za granicę mają tutaj ułatwione zadanie. Nie trzeba specjalnie się wysilać i szukać zakupów na siłę. Wystarczy za kawę lub jakikolwiek mały zakup zapłacić kartą Visa mBanku.

Pozostałe osoby mogą z kolei znaleźć coś ciekawego np. na Aliexpress za przysłowiowego dolara i też zgarną premię ;-) Ja np. potrzebowałem kupić prosty termometr z czujnikiem na kablu i znalazłem taki za 1,07 USD ;-)


9 komentarze :

Anonimowy pisze...

szkoda tylko, że wypłata do 31 listopada i jeśli będą trzymać do końca to "wypłacą" ostatniego dnia, a to nie będzie fajne... :)

Anonimowy pisze...

Konto jest złotówkowe, a cena za granicą np. w USD - czyli płaci się coś za przewalutowanie?
Jak w praktyce wygląda płacenie z konta złotówkowego za towary, których ceny liczone są w innej walucie?

Darek M. pisze...

Tak, bank dolicza sobie prowizję za przewalutowanie, dlatego opłaca się tylko dla niewielkich kwot zakupu, np. kupno kawy jak się jest zagranicą lub czegoś taniego na Aliexpress :)

imqerator pisze...

Na Aliexpressie wszystko jest tanie ;-) sa rzeczy po 10 centow wiec faktycznie warto jesli ktos i tak ma karte. Niestety po ostatniej promocji z poleceniami pozamykalem juz wszystkim konta ;-)

Anonimowy pisze...

Ile bank dolicza opłat?

Darek M. W. pisze...

A jaką masz kartę Visa czy MasterCard?

Anonimowy pisze...

Visa

Darek M. W. pisze...

To chyba to:
"Dla kart Visa: przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 5,9% od wartości transakcji."

Dlatego tak jak pisałem, opłaca się kupic coś taniego np. na Aliexpress, gdzie przez aplikację mobilną jest kupon na 4 USD i spokojnie można kupić coś za ok. dolara.

Kamil Ościłowski pisze...

Ten kupon na 4$ nie jest przypadkiem za zakupy od 20$ ? :)

Prześlij komentarz