czwartek, 19 października 2017

10 GB Internetu miesięcznie przez rok do PKO Konta Firmowego w PKO BPPKO Bank Polski ruszył z kolejną promocją PKO Konta Firmowego.

Do zgarnięcia jest 10 GB Internetu miesięcznie przez rok w zamian za założenie rachunku firmowego i wykonanie jednego przelewu do ZUS.

Regulaminowa wartość nagrody wynosi 180 zł brutto. Na rynku można natomiast znaleźć karty prepaid z rocznym pakietem danych za ok. 100 zł.

Promocja trwa do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania puli 6000 nagród (na stronie banku pojawi się informacja o wyczerpaniu limitu).

10 GB Internetu co miesiąc przez rok za otwarcie PKO Konta Firmowego


Promocja organizowana przez największy bank w Polsce, tj. przez PKO Bank Polski jest niezwykle prosta. Jedyną przeszkodą będzie spełnienie warunku prowadzenia firmy przez okres krótszy niż 12 miesięcy.

Zobacz też inne promocje kont firmowych:

Dla kogo?
Promocja przeznaczona jest dla osób, które na dzień 10 września 2017 r. nie posiadają otwartego rachunku firmowego w PKO Banku Polskim.


Jak otrzymać 10 GB co miesiąc przez rok do PKO Konta Firmowego?
 • Do 31 października 2017 r. zawrzyj umowę o PKO Konto Firmowe wraz z kartą
  • Trzeba wyrazić zgody na otrzymywanie od banku i podmiotów współpracujących informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych)
  • Podczas zawierania umowy należy podać swój numer telefonu komórkowego do przekazania nagrody
  • Należy też podpisać oświadczenie potwierdzające zapoznanie się i akceptację regulaminu promocji
Jak widzicie warunki promocji są naprawdę proste, a samo konto będzie prowadzone bezpłatnie przez 6 miesięcy dla nowych przedsiębiorców.

Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie aktywnego konta na dzień wysyłki nagrody.
Nagroda zostanie przekazana na numer telefonu komórkowego podanego we wniosku o konto nie później niż do 30 dni od spełnienia powyższych warunków. Otrzymany kod można wykorzystać na stronie.

Wartość nagrody wynosi 180 zł brutto. Otrzymana nagroda podlega opodatkowaniu.


PKO Konto Firmowe: zalety i opłaty

PKO Konto Firmowe będzie prowadzone bezpłatnie przez 6 miesięcy dla firm działających do 12 miesięcy). Pozostali klienci również otrzymają konto za 0 zł po spełnieniu warunków: wykonania przelewu do ZUS oraz po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł.


PKO Konto Firmowe to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (dla firm działających do 12 miesięcy bezwarunkowo przez okres 6 miesięcy, dla pozostałych po spełnieniu warunku aktywności)
   • 25 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty przez 12 miesięcy
  • 30 zł za kolejny rok
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach (do 50 tys. zł / mc)
 • 0 zł za 30 przelewów w miesiącu
  • 1 zł za kolejne przelewy
 • 0 zł za przelewy do ZUS / US


Dokumenty / linki:


Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub średnio raz w tygodniu bezpośrednio na maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl".

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane0 komentarze :

Prześlij komentarz