100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 350 zł na Mikołajki za konto BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 23 października 2017

100 zł za otwarcie konta z Lwem Direct w ING Banku ŚląskimNie ma zaskoczenia, tuż po zakończeniu poprzedniej edycji "100 zł za otwarcie konta", ING Banku Śląskim ruszył z kolejną edycją promocji.

Promocja konta trwa do 30 listopada 2017 r.

→ Odbierz 100 zł do Konta Direct w ING Banku Śląskim

100 zł za otwarcie konta ING

Warunki otrzymania premii są niezmienne i zarazem bardzo proste.

Wystarczy za pośrednictwem strony promocji założyć Konto Direct wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym "Otwarte Konto Oszczędnościowe" do 30 listopada 2017 r.

Następnie do 31 marca 2018 r. trzeba zapłacić kartą lub BLIKIEM łącznie min. 1000 zł. Najefektywniej będzie wykonać miesięcznie płatności na kwotę 300 zł przez 4 miesiące, aby przy okazji spełnić warunek zwolnienia z opłat za kartę (samo konto jest darmowe).

Warto wiedzieć, że w pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym nie trzeba wykonywać płatności kartą.


Dla kogo?

Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium) od 1 kwietnia 2016 roku.

Tym samym okres karencji uległ przesunięciu o cztery miesiące.


Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 30 listopada 2017 r. na dedykowanej stronie promocji, otwórz Konto z Lwem Direct wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym
 • Do 31 marca 2018 r. wykonaj płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1 000 zł 
  • Najlepiej płacić co miesiąc po 300 zł, aby nie zapłacić za kartę (patrz dalej)
 • Utrzymaj konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 30 kwietnia 2018 r.
Premia 100 zł za konto zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe otwarte razem z kontem osobistym i zwolniona jest z podatku dochodowego.


Jak najkorzystniej skorzystać z promocji?

Najkorzystniej jak zawsze jest połączyć przyjemne z pożytecznym ;-)

W tym wypadku chodzi o to, aby przy okazji spełniania warunków promocji spełnić też warunki zwalniające z opłaty za kartę (wykonanie płatności kartą na min. 300 zł w okresie rozliczeniowym).

Trzeba przy tym pamiętać, że ING stosuje inny okres rozliczeniowy (od 29-go do 28-go dnia miesiąca) oraz, że płatności muszą być rozliczone w danym okresie rozliczeniowym.

Jest to o tyle istotne, że księgowanie płatności może trwać do kilku dni. W związku z czym lepiej jest nie wykonywać płatności w ostatnich dniach okresu rozliczeniowego (od ok. 26-tego dnia miesiąca do 28-go dnia miesiąca).

Optymalny układ płatności kartą wygląda następująco:
 • Od 29 listopada do 25 grudnia 2017 r. - 300 zł
 • Od 29 grudnia do 25 stycznia 2018 r. - 300 zł
 • Od 29 stycznia do 25 lutego 2018 r. - 300 zł
 • Od 29 lutego do 25 marca 2018 r. - 300 zł
Oczywiście, dla kont założonych w kolejnych miesiącach, pierwszy miesiąc wykonania płatności się przesunie. Wtedy trzeba będzie np. wykonać płatności w trzech miesiącach po 334 zł, tak aby do 31 marca wydać łącznie 1000 zł.

Po otrzymaniu premii sam decydujesz, czy konto spełnia Twoje wymagania i chcesz nadal z niego korzystać wraz z kartą, czy może chcesz zachować darmowe konto bez karty lub je zwyczajnie zamknąć.


Konto z Lwem Direct: szczegóły i opłatyKonto z Lwem Direct to bardzo dobra opcja dla osób, które miesięcznie są w stanie zapłacić kartą 300 zł miesięcznie (okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca).

Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na min. 300 zł (200 zł dla osób do 26. roku życia)
  • 7 zł opłaty za kartę w przypadku nie wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie w okresie rozliczeniowych trwającym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash oraz jedną wypłatę w okresie rozliczeniowym w dowolnym bankomacie. 2,50 zł za kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na Start"
 • 15% zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
 • program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz


Linki / dokumenty:Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub średnio raz w tygodniu bezpośrednio na maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl".

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane5 komentarze :

Anonimowy pisze...

Skoro okres rozliczeniowy zaczyna się 28 każdego miesiąca, a konto wdaz z kartą trzeba utrzymać do 30 kwietnia, to aby nie zapłacić za kartę trzeba wykonać płatności również w kwietniu i maju (29 i 30 kwiecień)...

Darek M. pisze...

W maju już nie trzeba. Dlatego zawsze pod koniec okresu promocji przypominam na blogu o najlepszym momencie do założenia konta. Wtedy przez mniej miesięcy trzeba spełniać warunki.

Anonimowy pisze...

Za 7 zł nie trzeba i w inne miesiące ;-)

Anonimowy pisze...

W ubiegłym roku w czerwcu miałem konto w ING Banku, ale odstąpiłem od umowy. Czy zatem mogę skorzystać z promocji?

Darek M. pisze...

Tak, możesz.

Prześlij komentarz