piątek, 20 października 2017 OSZCZĘDZANIE

3,5% na koncie oszczędnościowym dla obecnych klientów Orange Finanse


Nieoczekiwanie Orange Finanse ruszył z promocją dla swoich obecnych klientów!

W sekcji "oferta dla Ciebie" pojawia się możliwość założenia konta oszczędnościowego na 3,5% do 10 000 zł. 

Jeśli nie macie jeszcze konta to możecie z kolei skorzystać z premii 150 zł na start oraz konta oszczędnościowego na 3,6%.

Promocja trwa od 17 października do 31 grudnia 2017 r.


3,5% na koncie oszczędnościowym dla obecnych klientów Orange Finanse


W ramach promocji Orange Finanse daje możliwość założenia kolejnego konta oszczędnościowego oprocentowanego na 3,5% w skali roku na okres 6 miesięcy.

Warto dodać, że Orange Finanse proponował takie same oprocentowanie konta oszczędnościowego na start (obecnie jest to 3,6%).

Tym samym wybrane osoby będą mogły ulokować łącznie 20 000 zł lub po prostu będą miały przedłużony okres lokowania środków na wysoki procent o kolejne 6 miesięcy.


Jak otrzymać 3,5% na koncie oszczędnościowym?
  • Do promocji przystąpić można za pomocą dedykowanego wniosku o otwarcie konta oszczędnościowego udostępnionego w serwisie transakcyjnym (w zakładce "oferta dla Ciebie")
  • W okresie od dnia przystąpienia do Promocji do końca pierwszego pełnego miesiąca następującego po przystąpieniu Uczestnika Promocji do Promocji, wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 300 zł.
Uwaga!

Jeżeli saldo środków zgromadzonych na Koncie Oszczędnościowym będzie wyższe niż 10 000 PLN, wówczas ta nadwyżka środków będzie oprocentowana zgodnie z Tabelami stóp procentowych dla osób fizycznych w Orange Finanse.


Płatność bezgotówkowa – transakcja dokonana w punkcie usługowo-handlowym w kraju lub za granicą każdą z następujących kart wydanych w Orange Finanse: Karta Debetowa MasterCard, Karta Debetowa MasterCard Naklejka, , Karta Debetowa MasterCard NFC lub za pomocą usługi BLIK lub płatności zbliżeniowej telefonem. Transakcja, o której mowa w zdaniu poprzednim musi zostać wykonana w danym miesiącu kalendarzowym, musi ona być również zaksięgowana w Banku. Płatnością bezgotówkową nie jest zapłata za towary lub usługi bez fizycznego okazania karty, tj. transakcja dokonana przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe, oraz płatności kartą w ramach usługi Płacę z Orange, z włączeniem transakcji typu Quasi Cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) oraz przelewu realizowanego z karty kredytowej (nie dotyczy transakcji BLIK lub płatności zbliżeniowych telefonem.

Konto osobiste Orange Finanse


Konto osobiste Orange Finanse jest klonem dobrze znanego eKonta w mBanku. Z tą różnicą, że prowadzone jest za darmo wraz z kartą debetową i bankomatami w Polsce.

Konto Orange Finanse to:
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Euronet i CashLine
  • 5 zł za przelew ekspresowy
  • Zniżki w Strefie Korzyści
  • Wygodna aplikacja mobilna


Linki / dokumenty:Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane2 komentarze :

Anonimowy pisze...

Ciekawe oprocentowanie, dawno nie zerkałam do ofert, może bym się skusiła na orange finanse

Anonimowy pisze...

Jest :) Spoko, bo oferta na start już dawno mi się skończyła.

Prześlij komentarz