400 zł premii za konto BNP Paribas 100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 3 października 2017

BZ WBK: 40 zł zwrotu za kupno biletów do kina, teatru lub koncertBank Zachodni WBK przyzwyczaił nas do coraz to nowych okazji do łatwego zarobku. Nie inaczej jest tym razem ;-)

Do zdobycia jest aż 40 zł premii w zamian za kupno biletów do dowolne wydarzenie kulturalne (np. bilety do kina, teatru czy koncert) poprzez aplikację mobilną BZWBK24 w zakładce "BILETY, PARKINGI i TAXI" -> Wydarzenia.

Promocja trwa od 2 sierpnia do 31 października 2017 r.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

40 zł za 3 płatności BLIK w Internecie


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają konto w BZ WBK z dostępem do usług bankowości elektronicznej.


Jak zgarnąć 40 zł?
  • Za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile w zakładce "BILETY, PARKINGI i TAXI" -> Wydarzenia dokonaj zakupu na dowolne wydarzenie kulturalne na kwotę min. 40 zł oraz opłać ich przy pomocy Przelewu24 z konta
    • Jeśli wydacie 20 zł to otrzymacie 20 zł zwrotu, 30 zł to 30 zł, itd.
Nagrodę można otrzymać tylko raz!

Uwaga: Pula nagród wynosi 20 000 zł, przy wykorzystaniu maksymalnej kwoty zwrotu nagrodzonych zostanie zaledwie 500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji!

Bank przekaże nagrody w formie przelewu do 15 listopada 2017 r. i są one zwolnione z podatku dochodowego.


7 komentarze :

Michał Jagieła pisze...

W aplikacji nie ma kin, więc do kina iść się nie da :/

Darek M. pisze...

W regulaminie napisali:
"1. Wydarzenia kulturalne - usługa dostępna w Zakupach mobilnych, która umożliwia zakup biletów do kina, teatru, na koncert i inne. W usłudze dostępna jest oferta firmy DialCom24 Sp. z o.o. w zakresie oferty serwisu Bilety24"

Anonimowy pisze...

Darek, czy we wszystkich miastach można kupić bilety na seans filmowy? Weszłam, tak jak radziłeś i ściana, tzn. wybrałam kategorię wydarzenia kulturalne, ale tam są dwie zakładki: miasto i kategorie. Jak wybieram kategorię to są do wyboru: koncert, kabaret, spektakl, balet, opera, operetka, warsztat, widowisko, wycieczka, sport i inne. I gdzie kupić te bilety, bo w zakładce inne ich też nie można kupić. MOżesz pomóc...

Darek M. pisze...

No właśnie wygląda na to, że wybór jest mizerny i mało gdzie są bilety do kina.

Anonimowy pisze...

Fajnie by było, gdybym mogła w ogóle ten bilet kupić... Wybrałam do teatru i cały czas wyskakuje informacja: Nie można wykonać operacji, a kontakt z pomocą techniczną nic nie daje, bo oni nie widzą, żeby był jakiś problem... Przeinstalowanie aplikacji, reset komputera, nic nie pomogło... Chyba promocja przejdzie mi koło nosa :/

Anonimowy pisze...

Miałam na myśli reset telefonu ;)

Darek M. pisze...

Myślę, że bank właśnie dlatego daje te premie, żeby przetestować aplikację i jak widać potrafią pojawić się problemy nowych funkcjonalności.

Prześlij komentarz