sobota, 14 października 2017

McDonald’s: Darmowa kawa codziennie od 16 do 29 października 2017


Już od poniedziałku rusza kolejna edycja najlepszej cyklicznej promocji w McDonald’s!

Codziennie, od 16 do 29 października 2017 r. będzie można poczęstować się poranną kawą zupełnie za darmo! Do wyboru mamy kawę czarną, białą lub cappuccino.

Wystarczy przyjść do McDonald's w tygodniu do godziny 10:30 a w weekendy do godziny 11:00, aby odebrać darmową kawę.Polub "Jak Oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o najlepszych promocjach:

Szczegóły akcji „Poczęstuj się poranną kawą” w McDonald's


darmowa kawa w mcdonalds
Akcja prowadzona jest we wszystkich restauracjach McDonald's w Polsce za wyjątkiem tej znajdującej się na terenie portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Darmową kawę otrzymamy codziennie od 16 do 29 października 2017 r, w dni robocze do godziny 10:30, a w weekendy do godziny 11:00.

Uwaga!
Akcja nie dotyczy oferty McCafé® z wyjątkiem restauracji McDonald's®, w których kawa jest dostępna wyłącznie pod marką McCafé.

Uważajcie też, aby przypadkiem nie zamówić dużej kawy, która nie łapie się na promocje. Lepiej podejść dwa razy po małą kawę ;-)

W regulaminie znajdziemy też zapis o ograniczeniach dla osób poniżej 16. roku życia. Kawa może być wydana takim osobom za zgodą towarzyszącej osoby dorosłej. Z doświadczenia jednak wiem, że kasjerzy rzadko robią problemy, jeżeli ktoś nie jest naprawdę młody :-)

Dokumenty / linki:3 komentarze :

Agata pisze...

Oo, no nie powiem - całkiem fajna promocja :P Dziękuje za podzielenie się

Anonimowy pisze...

Przy okazji warto wspomnieć o darmowym burgerze. Trzeba pobrać nową aplikację McDonald’s, a po rejestracji odebrać kupon na burgera Jalapeño lub cheeseburgera. Kupon można zrealizować do 19.11.2017 r.

Anonimowy pisze...

Dzięki, dzisiaj rano skorzystałem :)

Prześlij komentarz