wtorek, 31 października 2017

mPay z Mastercard podwajają pulę 100 tys. biletów za 1 PLN


mPay z Mastercardem postanowił podwoić pulę biletów za symboliczną 1 zł. Jest to świetna okazja dla osób podróżujących komunikacją miejską bez biletów okresowych.

Promocja obowiązuje we wszystkich miastach, w których aplikacja mPay udostępnia mozliwość kupna biletów komunikacji miejskiej.

Warunkiem jest dokonanie płatności za pomocą portfela MasterPass.

Promocja trwa od 2 października do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 200 000 nagród.

Ostatni dzwonek na 100 zł do Biedronki + 650 zł zwrotu

To już ostatnia chwila na skorzystanie ze świetnej promocji mBank z bonem do Biedronki. Do zgarnięcia jest 100 zł do Biedronki oraz do 650 zł zwrotu za zakupy.

Promocja trwa tylko do 12 listopada!Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay

Promocja bilet za 1 zł dotyczy biletów jednorazowych lub czasowych do 90 minut w cenie regularnej od 1,10 zł do 5 zł / szt, których wykaz stanowi załącznik do regulaminu promocji (link na końcu wpisu).


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które zainstalowały bądź zainstalują aplikację mobilną mPay (Android, iOS), zapoznały się i zaakceptowały regulamin promocji oraz wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z Promocją.

Niezbędne jest posiadanie aktywnej usługi mPay, którą możecie założyć w BZ WBK, BGŻ BNP Paribas, mPay Wallet, Banku Pekao, Raiffeisen Polbanku oraz w Wallet.

Więcej na ten temat na stronie atywacji usługi.


Jak otrzymać bilet za 1 zł?
  • Do wyczerpania puli nagród, dokonaj zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji mPay
    • Dostępne są następujące miasta: Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kraków, Kraśnik, KZK GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sieradz, Stargard, Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola
  • Za bilet zapłać wygodnie za pomocą portfela Masterpass
Z promocji skorzystać można wielokrotnie, nie ma limitów co do otrzymania promocyjnych biletów z zastrzeżeniem, że podczas jednej transakcji można nabyć jeden bilet w promocyjnej cenie (czyli nie można kupić od razu biletu dla drugiej osoby).

Uwaga!

Jeśli nie będziecie chcieli korzystać więcej z aplikacji, to usuńcie swoje konto, bowiem po 12 miesiącach nieaktywności, mPay może pobrać opłatę za nieaktywność!


Instrukcja:
(kliknij, aby powiększyć)

Więcej informacji wraz z instrukcją znajdziecie na stronie promocji.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeDokumenty / linki:7 komentarze :

sojer pisze...

Polecam. 1 zł brutto za dowolny bilet u mnie od 3,2 do 4,8 zł, podczas, gdy przy bilecie okresowym koszt przejazdu wychodzi realnie ok 1,5 zł. Nie trzeba kasować przy wyjściu, a gdy nie korzystamy to nie płacimy i nic nie przepada.

Anonimowy pisze...

z regulaminu wynika, że przy nieaktywności 4.99 zł za miesiąc. Jak po zakończeniu promocji na bilety się wyrejestrować?

Darek M. pisze...

Jasne, że można. Gdzie znalazłeś informację o tej opłacie?

sojer pisze...

cennik http://www.mpay.pl/assets/dokumenty/cennik.pdf
Opłata miesięczna za korzystanie z Systemu mPay bezpłatnie
Opłata za brak Aktywności (przez 12 miesięcy) 4,99 PLN miesięcznie
Brzmi jak mechanizm do wyłudzania opłat od nieaktywnych użytkowników.
W opcjach kontaktu jest temat usunięcie konta.

Anonimowy pisze...

jak nie będziesz korzysta przez rok to sobie usuń konto. Ale chyba normalny człowiek który to zakłada to bedzie z tego korzystał. Nie możesz raz na rok złotówki wydać sie gdzieś przejechać? nie rozumiem sztucznych problemów

Anonimowy pisze...

czasami tak mam że instaluję jakąś aplikację a później ją odinstalowuję i zapominam. Był czas że intensywnie używałem skycach, a od ponad roku nie mam jej nawet zainstalowanej. Myślę że sporo osób skusi się na bilety po 1 zł i zapomną o aplikacji, więc może być zdziwienie za rok, gdy będzie do zapłaty 60 zł.

Darek M. pisze...

Też mi się nie podoba ta opłata i dodałem uwagę do wpisu. Dzięki za komentarze.

Prześlij komentarz