czwartek, 2 listopada 2017

BGŻOptima: 75 zł do Lokaty Bezkompromisowej na 2,7% w skali roku na GrouponW ostatnim miesiącu obserwujemy wzmożoną walkę banków o zdeponowanie środków na najlepszych lokatach! Np. Lokata Tylko Teraz na 3%, Lokata Skarbonka Plus na 2,75% czy Lokata Lojalna na 2,7%.

Jest to świetna wiadomość dla oszczędzających. Okazuje się, że oprócz podwyższonego oprocentowania, banki dodają prezenty, np. Idea Bank do Lokaty Happy 4% rozdaje bony 200 zł na fly.pl.

Na Groponie ruszyła właśnie kolejna promocja BGŻOptima. W ramach akcji "Bezkompromisowy Bonus" otrzymamy 75 zł premii za założenie Lokaty Bezkompromisowej.

Jeżeli więc co najmniej od roku nie posiadacie konta w BGŻOptimie to możecie skorzystać z promocji i zgarnąć łatwą premię.

Groupon można zakupić do 19 listopada 2017 r. lub do wyczerpania puli 1000 kodów.75 zł za otwarcie Lokaty Bezkompromisowej w BGŻOptima


Otrzymanie premii 75 zł jest niezwykle proste. Wystarczy założyć świetną, 3-miesięczną Lokatę Bezkompromisową na 2,7% w skali roku.


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów BGŻOptima. Przez to pojęcie rozumie się osoby, które nie posiadają konta w BGŻOptima od min. 12 miesięcy.


Jak otrzymać 75 zł premii do lokaty?


Aby otrzymać premię:
 • Do 19 listopada 2017 r. 
  • Kup Groupon za 5 zł
  • Wypełnij formularz na stronie promocji (link podany jest również na zakupionym grouponie) 
   • Pamiętaj, aby wyrazić zgody na przekazanie informacji o spełnieniu warunków i przekazaniu nagrody
  • Podpisz umowę o konto oszczędnościowe BGŻOptima z wykorzystaniem linka na stronie promocji.
 • Do 23 listopada 2017 r. zasil Lokatę Bezkompromisową na kwotę od 1 000 zł do 100 000 zł.
 • Utrzymaj Lokatę Bezkompromisową do dnia  29 stycznia 2018 r.
 • Utrzymaj saldo środków z Lokaty Bezkompromisowej na koncie Smart do 28 lutego 2018 r.
Dodatkowo:
 • Do 15 marca 2018 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.
 • Do 26 marca 2018 r. zaloguj się na stronie wskazanej w otrzymanej wiadomości i uzupełnij numer rachunku SMART w BGŻOptima, na który zostanie przekazana nagroda
 • Do 31 marca 2018 r. nagrody zostaną przekazane na uzupełniony numer kontaDokumenty / linki:


Bądź na bieżąco - Newsletter / Facebook / Twitter
Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera "Jak oszczędzić.pl" (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane

13 komentarze :

Anonimowy pisze...

Chyba nie rozumiem tu czegoś
Promocja dotyczy osób które nie miały konta SMART przez ostatnie 12 mcy
To nowy rodzaj konta, które jest w ofercie od niedawna
Czyli, że mając Indywidualne Konto Oszczędnościowe od kilku lat łapę się na promocje jeśli założę sobie ten nowy rodzaj konta ?

Darek M. pisze...

To samo sobie pomyślałem. Natomiast jest też informacja o umowie ramowej. Ty zakładając teraz konto SMART niejako nie będziesz zawierał umowy ramowej. Z drugiej strony jasno piszą o umowie ramowej do konta SMART.

Pogmatwali sprawę w związku z nowym kontem SMART, a regulamin jest wzięty ze starych promocji. Ja posiadając konto bym zaryzykował i złożył wniosek, ale pewnie Cię nie przepuści, jako że masz już konto u nich.

Anonimowy pisze...

Ciekawe czy to przejdzie?w regulaminie pisze że nie byl właścicielem Kona Smart,a na stronie do zawarcia umowy pisze o Koncie Głównym,a Regulamin powinien być najważniejszy,"Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat, jest zarejestrowana w serwisie Groupon i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie była posiadaczem Konta Indywidualnego Rachunku SMART ani Konta Indywidualnego Rachunku Głównego w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej tego konta w ramach promocji."

Anonimowy pisze...

kurcze jak ja dziś 3 listopada) wysłałem im przelew weryfikujący bo załaczyłem tą lokate na 3,5 procent i konto. To nie mogę w tej promocji uczestniczyć ? Darku jak myślisz? CO radzisz?

Michał pisze...

Dobrze liczę, że przy ulokowaniu na lokacie bezkompromisowej 20.000 zł (tyle ile maksymalnie na lokacie bezkarnej), uwzględniając nagrodę 75 zł, rzeczywiste oprocentowanie to 4,7%?

Darek M. pisze...

Hmm, czyli był wybór lokaty 3,5% i 2,7% i wybrałeś złą? Zadzwoń na infolinię i powinni to zmienić.

Darek M. pisze...

Mi na szybko licząc dla kwoty 20 000 zł wyszło 4,55% brutto. Btw. dla tej lokaty kwota max. to 100 000 zł.

Michał pisze...

Wiem Darku, że max to 100.000 zł, ale porównuje do oferty z teoretycznie lepszym procentem, gdzie bonusu nie ma (przynajmniej na razie).

Anonimowy pisze...

Ale co mi da zmiana na infolinii jak żeby dostać te 80 zł trzeba kupić grupona a ja tego nie zrobiłem bo założyłem konto przez stronę bgzoptima. Co tu zrobić?

Anonimowy pisze...

A jeśli 8 miesięcy temu skończyła mi się lokata Bezkarna to miałem z nią założone Konto oszczędnościowe czy Konto Główne? Bo założyłem dziś to konto Smart i zastanawiam się czy przypadkiem nie zrobiłem zle?

Darek M. pisze...

@up up
Aha, źle zrozumiałem w takim razie. Niestety nic nie zrobisz w tej sprawie.

@up
Zawsze ma się jakieś konto główne, które jest kontem oszczędnościowym. Udało Ci się założyć lokatę Bezkompromisową?

Anonimowy pisze...

ne założyłem jeszcze bo chce napisać meila do nich z odstąpieniem od umowy,aby móc powrócić do nich jako nowy klient za 4 miesiące.

Anonimowy pisze...

miało być"nie" a nie "ne"-literówka:):)

Prześlij komentarz