100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 350 zł na Mikołajki za konto BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

sobota, 18 listopada 2017 ZNIŻKA

Allegro: Tydzień darmowej dostawy do paczkomatów z okazji 18 urodzin


Allegro świętuje 18 urodziny. Z tej okazji ruszyła promocja "Tydzień darmowej dostawy".

Jak sama nazwa wskazuje zyskać można zwolnienie z opłaty za dostawę towaru. Haczyk jest taki, że promocja dotyczy dostawy do Paczkomatów o wartości nie wyższej niż 8,60 zł.

Promocja twa do 24 listopada 2017 r.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Darmowa dostawa na 18 urodziny Allegro


Aby skorzystać z darmowej dostawy wystarczy w okresie trwania promocji, tj. do 24 listopada 2017 r. dokonaj zakupu przedmiotu na kwotę min. 10 zł + koszt wysyłki.

Mamy tutaj zastrzeżenie, że musi to być przedmiot wyróżniony jak na powyższym obrazku, czyli z opcją wysyłki za pomocą Paczkomatów o wartości dostawy nie wyższej niż 8,60 zł (usługa Allegro Polecony InPost oraz Paczkomaty 24/7).

W momencie wyboru dostawy za pomocą Allegro Paczkomaty lub Paczkomaty 24/7 i płatności z góry pojawi nam się kupon rabatowy na darmową dostawę.

Trzeba przyznać, że Allegro ustawiło wysokie limity. Maksymalnie można zyskać 80 zł dziennie i do 400 zł przez cały okres promocji.


Z regulaminu:
W związku z wymogami ustawy – Prawo telekomunikacyjne, z dnia 15 września 2017 r. (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907), w celu otrzymania Kuponu promocyjnego z systemów teleinformatycznych Grupy Allegro, Uczestnik powinien:
a) udzielić Allegro zgody na przechowywanie danych lokalnie na urządzeniu końcowym Użytkownika (cookies),
b) udzielić Allegro zgody na działanie kodu JavaScript w ramach Serwisu Allegro.


Więcej informacji:


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
0 komentarze :

Prześlij komentarz