poniedziałek, 4 grudnia 2017

Ponownie! Bilety komunikacji miejskiej za 1 PLN z mPay i Mastercard


W związku z niesamowitym zainteresowaniem biletami za 1 PLN, mPay i Mastercard ruszyli z kolejną promocją biletów komunikacji miejskiej za symboliczną 1 zł.

Jest to świetna okazja dla osób podróżujących komunikacją miejską bez biletów okresowych.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 80 000 nagród.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay

Promocja bilet za 1 zł dotyczy biletów jednorazowych lub czasowych do 90 minut w cenie regularnej od 1,10 zł do 5 zł / szt, których wykaz stanowi załącznik do regulaminu promocji (link na końcu wpisu).

Warunkiem jest dokonanie płatności za pomocą portfela MasterPass.


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które zainstalowały bądź zainstalują aplikację mobilną mPay (Android, iOS), zapoznały się i zaakceptowały regulamin promocji oraz wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z Promocją.

Niezbędne jest posiadanie aktywnej usługi Masterpass, którą możecie założyć w BZ WBK, BGŻ BNP Paribas, mPay Wallet, Banku Pekao, Raiffeisen Polbanku oraz w Wallet.

Więcej na ten temat na stronie atywacji usługi.


Jak otrzymać bilet za 1 zł?
  • Do wyczerpania puli 80 000 nagród, dokonaj zakupu biletów komunikacji miejskiej w aplikacji mPay
    • Dostępne są następujące miasta: Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kraków, Kraśnik, KZK GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sieradz, Stargard, Trójmiasto (MZKZG), Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola
  • Za bilet zapłać wygodnie za pomocą portfela Masterpass
Z promocji skorzystać można wielokrotnie, nie ma limitów co do otrzymania promocyjnych biletów z zastrzeżeniem, że podczas jednej transakcji można nabyć jeden bilet w promocyjnej cenie (czyli nie można kupić od razu biletu dla drugiej osoby).

Uwaga!

Jeśli nie będziecie chcieli więcej korzystać więcej z aplikacji, to usuńcie swoje konto, bowiem po 12 miesiącach nieaktywności, mPay może pobrać opłatę za nieaktywność!


Instrukcja:
(kliknij, aby powiększyć)

Więcej informacji wraz z instrukcją znajdziecie w regulaminie promocji.


0 komentarze :

Prześlij komentarz