wtorek, 23 października 2018

100 zł dla studentów za Konto Jakie Chcę w Santander (+ nawet 280 zł w promocjach dodatkowych)


Santander (dawny BZ WBK) ruszył z promocją "Studenci rządzą" w ramach której do zgarnięcia jest łatwa stówka!

Aby otrzymać 100 zł trzeba będzie wykonać 10 płatności cyfrowych (BLIKIEM, zbliżeniowo telefonem za pomocą aplikacji mobilnej, Google Pay, Apple Pay jak również Garmin Pay i Fitbit Pay).

Dodatkowo jeśli podczas wypełniania wniosku o konto podasz kod polecający i spełnisz warunki programu poleceń Santander, otrzymasz dodatkowe 80 zł premii!

Ostatnią część premii w wysokości 200 zł otrzymać mogą osoby, które będą przekazywały wynagrodzenie na nowo otwarte konto.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r.


100 zł za 10 płatności telefonem


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób nie posiadających konta w BZ WBK / Santander po 1 marca 2018 roku, które nie ukończyły 26 lat i są studentami uczelni wyższej w Polsce.


Jak otrzymać 100 zł do Konta Jakie Chcę?

Pierwszym krokiem jest założenie Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej. Niezbędne będzie przy tym wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i utrzymanie ich do dnia wypłaty nagrody.

Polecam tutaj skorzystać z dedykowanego wniosku z programu polecającego, dzięki czemu zgarniecie dodatkowe 80 zł premii (o czym w dalszej części wpisu).

Następnie należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji podając imię, nazwisko, Pesel oraz swój adres email akceptując regulamin promocji oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach realizacji promocji.

Ostatnim warunkiem otrzymania nagrody w wysokości 100 zł jest wykonanie w ciągu 2 miesięcy minimum 10 płatności cyfrowych (liczy się miesiąc otwarcia konta oraz kolejny miesiąc). Przez płatności cyfrowe rozumie się BLIK, płatność zbliżeniowa za pomocą mobilnej karty do konta, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay.

Nagroda zostanie przekazana na rachunek osobisty do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków.


80 zł w programie poleceń


Kto może zostać poleconym?

W Programie Polecającym obowiązuje nieco dłuższy okres karencji. Poleconym może zostać osoba nie posiadająca konta osobistego od 1 grudnia 2017 roku.


Jak otrzymać 80 zł w programie polecającym?

Do 30 listopada 2018 r. poprzez stronę programu poleceń złóż wniosek o konto podając kod polecający. 
Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, to możesz do mnie napisać za pomocą formularza kontaktowego, a przekażę Ci sprawdzony kod polecający.
Podczas wnioskowania o konto wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą debetową, kartą mobilną debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 200 zł oraz przynajmniej raz zaloguj się do bankowości elektronicznej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile.

Więcej na temat programu polecającego w oddzielnym prześwietleniu programu.


200 zł za wpływ wynagrodzenia


Trzecia promocja dotyczy osób, które pracują i zechcą przekazywać wynagrodzenie na nowo otwarty rachunek. Stawką jest aż 200 zł łatwej premii za cztery wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł.


Jak otrzymać 200 zł? 

Wystarczy przez 4 kolejne miesiące zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS w wysokości min. 1500 zł na rachunek w BZ WBK.

Pierwszy wpływ musi zostać przekazany nie później niż do końca drugiego miesiąca po miesiącu złożenia dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagroda w wysokości 50 zł wypłacana jest przez 4 kolejne miesiące, każda do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Więcej na ten temat w osobnym prześwietleniu promocji z premią 200 zł za wynagrodzenie.


Konto Jakie Chcę: Szczegóły, opłaty i prowizje


Najważniejsze opłaty do Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Opłata

Wiek - do 26 lat
Wiek - ukończone 26 lat

Prowadzenie kontaBez opłatBez opłat
Prowadzenie karty0 zł w przypadku wykonania 5 płatności0 zł po wykonaniu 5 płatności kartą
Wypłata gotówki z bankomatów własnychBez opłatBez opłat
Wypłata w pozostałych bankomatach w kraju
poza pakietem
Bez opłat5,00 zł
wypłata w ramach usługi cash backBez opłat1,50 zł
Pakiet wypłat w bankomatach w PolsceBez opłat7,00 zł
Wypłata BLIK w bankomatachBez opłatBez opłat
Wypłata za granicą poza pakietemBez opłat10,00 zł
Pakiet wypłat z bankomatów za granicą
(10 dniowy)
nd.15,00 zł
Wpłata gotówki we wpłatomatach własnychBez opłatBez opłat
Przelew online ElixirBez opłatBez opłat
Przelew natychmiastowy (Express Elixir, Blue Cash)Bez opłatBez opłat
Zlecenia stałeBez opłatBez opłat
Polecenie zapłatyBez opłatBez opłat
Przelew24Bez opłatBez opłat
Wpłata i wypłata gotówki w placówce5,00 zł10,00 zł
Wyciąg raz w miesiącu oraz eWyciągBez opłat Bez opłat
smsKodBez opłatBez opłatLinki / dokumenty:


Zapisując się, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności - https://www.jakoszczedzic.pl/p/polityka-prywatnosci.html
We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

0 komentarze :

Prześlij komentarz