poniedziałek, 15 października 2018 ZNIŻKA

20 zł do empik.com za zakup za min. 50 zł (60 zł za 3 zakupy)!


Wystartowała II edycja promocji MasterPass w internetowym sklepie empik.com.

Do zgarnięcia są trzy e-karty podarunkowe o wartości 20 zł na kolejne zakupy w zamian za zakupy. Aby otrzymać nagrodę trzeba tym razem dokonać zakupów na kwotę min. 50 zł. Z promocji skorzystać można trzykrotnie zgarniając 60 zł!

Jak widzicie, organizator naprawił swój błąd z poprzedniej promocji, gdzie rozdawał 25 zł za zakup na dowolną kwotę (nawet za 1 zł).

Promocja trwa do wcześniejszego wyczerpania puli 5370 kart podarunkowych.


Nawet 60 zł do empik.com za płatności Masterpass


Zasady II edycji promocji są równie proste co I edycji. Dodana tylko została kwota minimalna zakupów, za zrobienie których otrzymamy voucher. Dodatkowo zmniejszeniu uległa nagroda i wynosi obecnie 20 zł.

Aby je otrzymać wystarczy dokonać zakup w sklepie empik.com na min. 50 zł i opłacić go za pomocą portfela Masterpass.

Z promocji można skorzystać trzykrotnie zgarniając łącznie 60 zł w formie e-bonów.

Promocja trwa od 15 do 31 października 2018 r., lub do wyczerpania puli 5370 ekart podarunkowych.

Karta podarunkowa zostanie przesłana na adres mailowy w ciągu 7 dni roboczych od dokonania zakupu i ważna jest przez okres 12 miesięcy od daty doładowania środków Uczestnika w Sklepie Internetowym empik.com lub przesłania za pośrednictwem wiadomości email Ekarty Prezentowej.

Uwaga! Z promocji wyłączone są produkty sprzedawanych przez Sprzedawców innych niż Empik w ramach usługi „Marketplace”.


Czym jest MasterPass?


MasterPass jest szybką i prostą metodą na płatności w internecie. Rejestrując swoje karty płatnicze w systemie, można nimi płacić poprzez zalogowanie się do wirtualnego portfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej bez potrzeby pamiętania numerów kart. Do założenia portfela Masterpass nie jest wymagane zakładanie konta bankowego.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeDokumenty / linki:0 komentarze :

Prześlij komentarz