wtorek, 2 października 2018 ZNIŻKA

25 zł do empik.com za zakup na dowolną kwotę (75 zł za 3 zakupy)!


Ruszyła świetna promocja płatności MasterPass w internetowym sklepie empik.com.

Do zgarnięcia jest ekarta podarunkowa o wartości 25 zł na kolejne zakupy w zamian za zakupy na dowolną kwotę. Z promocji skorzystać można trzykrotnie zgarniając 75 zł!

Promocja trwa do 31 października 2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 4800 kart podarunkowych.

Promocja została zakończona!

Nawet 75 zł do empik.com z portfelem Masterpass


Zasady promocji są niezwykle proste. W zamian za dokonanie zakupów w sklepie empik.com na dowolną kwotę i opłacenie ich za pomocą portfela Masterpass, otrzymamy kartę podarunkową o wartości 25 zł.

Z promocji można skorzystać trzy razy zgarniając 75 zł w formie e-bonów. Promocja trwa od 1 do 31 października 2018 r., jednak warto się spieszyć, jako że organizator przewidział pulę 4800 ekart podarunkowych, która z racji niezwykle prostych warunków może się rozejść dość szybko

Karta podarunkowa zostanie przesłana na adres mailowy w ciągu 7 dni roboczych od dokonania zakupu i ważna jest przez okres 12 miesięcy od daty doładowania środków Uczestnika w Sklepie Internetowym empik.com lub przesłania za pośrednictwem wiadomości email Ekarty Prezentowej.

Uwaga! Z promocji wyłączone są produkty sprzedawanych przez Sprzedawców innych niż Empik w ramach usługi „Marketplace”.


Czym jest MasterPass?


MasterPass jest szybką i prostą metodą na płatności w internecie. Rejestrując swoje karty płatnicze w systemie, można nimi płacić poprzez zalogowanie się do wirtualnego portfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej bez potrzeby pamiętania numerów kart. Do założenia portfela Masterpass nie jest wymagane zakładanie konta bankowego.


Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymaganeDokumenty / linki:0 komentarze :

Prześlij komentarz