środa, 24 października 2018

Bilet do Multikina za pierwszą wymianę walut w Internetowykantor.pl


W serwisie Internetowykantor.pl ruszyła promocja, w ramach której otrzymamy bilet do Multikina w zamian za wymianę min. 400 jednostek wybranej waluty (EUR, GBP, CHF, USD).

Na łamach JakOszczedzic.pl już raz pisałem na temat usług serwisu Internetowykantor.pl i innej promocji z możliwością wymiany 1500 jednostek waluty bez spreadu.

Jeśli szukacie miejsca do wymiany walut, to możecie przetestować też największą polską giełdę wymiany walut, czyli Walutomat.pl, gdzie odbierzecie 75% zniżki za pierwszą wymianę.

→ Przejdź do: Bilety do kina za wymianę walut w Internetowykantor.pl


Bilet do Multikina za wymianę 400 jednostek waluty


W ramach trwającej właśnie promocji nowi klienci serwisu Internetowykantor.pl otrzymają bilet do Multikina w zamian za pierwszą wymianę minimum 400 jednostek wybranej waluty (EUR, GBP, CHF lub USD).

W tym celu wystarczy przejść na dedykowaną stronę promocji, dokonać rejestracji i po jej potwierdzeniu dokonać zakupu lub sprzedaży przynajmniej 400 jednostek waluty. W promocji biorą udział cztery waluty: EUR, GBP, CFH oraz USD.

Warto się spieszyć! Promocja będzie trwała do 25 listopada 2018 roku lub do wyczerpania limitu 100 nagród. Po ich wyczerpaniu na stronie promocji pojawi się informacja o zakończeniu promocji.

Nagrodą będzie voucher do sieci kin Multikino wymienny na seans 2D w dowolny dzień tygodnia nie później niż do 23 grudnia 2018 r. Kod zostanie przesłany nie później niż do 30 listopada 2018 r. na numer telefonu wskazany w formularzu rejestracyjnym.


Internetowykantor.pl: Prześwietlenie oferty

Internetowykantor.pl jest najdłużej działającym kantorem internetowym w Polsce pozwalającym na  kupno i sprzedaż jednej z 20 walut: EUR, USD, CHF, GBP, AUD, BGN, CAD, CZK, DKK, HKD, KRK, MXN, NOK, NZD, RON, RUB, SEK, SGD, TRY oraz ZAR.

Rejestracja i prowadzenie konta na Internetowykantor.pl nic nie kosztuje.


Internetowykantor.pl to:
  • 0 zł za korzystanie 
  • 0 zł za wszystkie przelewy w PLN 
  • 0 zł za przyjmowanie przelewów 
  • 0 zł za przelewy walutowe do wybranych banków (Alior, BGŻ BNP Paribas, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, ING, Inteligo, mBank, Millennium, Pekao SA, PKO BP, Raiffeisen Polbank, T-Mobile)
  • Niski spread (ok. 3 gr na EUR)
  • 5 zł za przelew SEPA w EUR
  • 20 obsługiwanych walut
  • Szybki i wygodny przelew przez Przelewy24
  • Aplikacja mobilna


Linki / dokumenty:


0 komentarze :

Prześlij komentarz