wtorek, 2 października 2018

Darmowa kawa w McDonald’s: Codziennie od 1 do 14 października 2018 r.


Za oknem coraz zimniej, fajnie byłoby dogrzać się w drodze do pracy, na zajęcia... To idealny czas na powrót mojej ulubionej promocji w McDonald’s!

Tak się składa, że już wczoraj ruszyła promocja, w ramach której codziennie rano, od 1 do 14 października 2018 r. można poczęstować się poranną kawą zupełnie za darmo!

Odebrać ją można codziennie do godziny 10:30 (w tygodniu) lub do godziny 11:00 (w weekendy) w jednej z restauracji McDonald's.

Zobacz też jak odebrać 3 x 75 zł do Empik.com w promocji Masterpass.

Polub "Jak Oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o najlepszych promocjach:

Poczęstuj się poranną kawą w McDonald'sPromocja prowadzona jest we wszystkich restauracjach McDonald's w Polsce za wyjątkiem tej znajdującej się na terenie portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Darmową kawę odbierzemy codziennie rano od 1 do 14 października 2018 r. W dni robocze do godziny 10:30, a w weekendy do godziny 11:00.

Akcja nie dotyczy oferty McCafé® z wyjątkiem restauracji McDonald's®, w których kawa jest dostępna wyłącznie pod marką McCafé.

Uważajcie też, aby przypadkiem nie zamówić dużej kawy, która nie łapie się na promocje. Lepiej podejść dwa razy po małą kawę ;-)


Dokumenty / linki:0 komentarze :

Prześlij komentarz