wtorek, 23 października 2018

20 zł na Pyszne.pl lub 2 bilety do Cinema City dla posiadaczy kart kredytowych ING Banku ŚlaskiegoWłaśnie ruszyła prosta promocja ING Banku Śląskiego przeznaczona dla posiadaczy kart kredytowych banku. Bank postanowił zaktywizować posiadaczy swoich kart kredytowych.

Jest to dobra wiadomość dla czytelników JakOszczedzic.pl, którzy założyli kartę w jednej z promocji z premią (nawet do 400 zł!).

Do zgarnięcia jest 20 zł na Pyszne.pl
(dla posiadaczy kart Visa) lub 2 bilety do Cinema City (posiadacze kart Mastercard).

Nowi klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z promocji z premią 140 zł za założenie konta osobistego.

Promocja trwa do 8 listopada 2018 roku.


20 zł lub 2 bilety do kina za aktywność


Posiadacze kart Visa otrzymają nagrodę w postaci vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl w zamian za spełnienie prostych warunków promocji. Voucher Pyszne.pl zachowa ważność do 15.10.2019 r.

Posiadacze kart Mastercard otrzymają natomiast nagrodę w postaci 2 voucherów do Cinema City na seans 2D ważnych do 13.02.2019 r.


Dla kogo?

Akcja przeznaczona jest dla osób, na dzień startu promocji, tj. 23 października 2018 r. posiadają aktywną  umowę o kartę kredytową Visa lub Mastercard ING Banku Śląskiego.

Dodatkowo należy posiadać aktywny dostęp do systemu bankowości "Moje ING". Karta wraz z systemem bankowości musi zostać utrzymana do dnia otrzymania nagrody.


Jak otrzymać 20 zł na Pyszne.pl lub 2 bilety do Cinema City?

  • W terminie od 23 października do 8 listopada 2018 r. zapisz się do promocji na dedykowanej stronie (link znajdziesz w wiadomości od banku po zalogowaniu w bankowości Moje ING)
  • Od momentu przystąpienia do promocji do 30 listopada 2018 r. wykonaj min. 5 transakcji kartą kredytową ING Banku Śląskiego
  • Prawidłowo spłacaj zadłużenie na rachunku karty kredytowej od dnia przystąpienia do promocji do dnia otrzymania nagrody

Jeśli spełnisz warunki promocji to do 31 grudnia 2018 roku otrzymasz nagrodę za pomocą wiadomości w systemie bankowości Moje ING.

Posiadacze kart Visa otrzymają voucher o wartości 20 zł na Pyszne.pl, natomiast posiadacze kart Mastercard otrzymają 2 bilety do Cinema City.


Linki / dokumenty:
Zapisz się na Newsletter JakOszczedzic.pl

* indicates required

Zapisując się, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności - https://www.jakoszczedzic.pl/p/polityka-prywatnosci.html
We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

0 komentarze :

Prześlij komentarz