Nawet 430 zł za konto Santander 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 19 listopada 2018

300 zł do Biedronki za kartę mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!!!

Ruszyła  jeszcze lepsza promocja karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!

Do zgarnięcia jest aż 300 zł do sklepów Biedronka w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

Dodatkowo, jeśli wykonacie nowo wydaną kartą 4 płatności po 50 zł każda to bank przekaże 5000 punktów mamBONUS na start wymiennych na dowolne nagrody z katalogu programu, np. na bilety do kina.

Jeśli chcecie wyciągnąć jeszcze wyższą premię w BGŻ BNP Paribas to możecie też założyć w pełni darmowe Konto Optymalne i zgarnąć jeszcze 150 zł w gotówce.

Promocja będzie trwała do osiągnięcia liczby 5000 uczestników.


300 zł do Biedronki za kartę kredytową mamBONUS


Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które w ciągu 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę nie posiadała zawartej umowy o kartę kredytową z BGŻ BNP Paribas.


Jak otrzymać 300 zł do sklepów Biedronka?
  • Wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji zaznaczając dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku, z którym dokończysz proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
  • W każdym z 6 kolejnych miesięcy licząc od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy:
    • Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 500 zł
Za każdy miesiąc spełnienia powyższego warunku otrzymasz bon o wartości 50 zł na zakupy w sklepach Biedronka.


5000 pkt mamBONUS na start


Dodatkowo możesz otrzymać 5000 punktów mamBONUS. W tym celu wystarczy do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać min. 4 transakcje kartą na min. 50 zł każda.

Warunek niejako zawiera się w warunku do otrzymania bonów do Biedronki. Punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, po wykonaniu czwartej transakcji

>> Odbierz 300 zł do sklepów Biedronka <<


Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas


Karta kredytowa Mastercard Standard (mamBONUS) w BGŻ BNP Paribas będzie wydana za darmo.

Karta będzie też prowadzone bezpłatnie przez pierwszy rok po spełnieniu prostych warunków. Wystarczy w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności na łączną kwotę min. 500 zł spełniając przy tym warunki do otrzymania nagrody w promocji ;-) W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 72 zł.

Pamiętajcie też, aby całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacać w terminie określonym na wyciągu. Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni.

Jeżeli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO kredytu na karcie może wynieść do 14,29%.

Więcej na temat działania kart kredytowych przeczytacie w moim poradniku kart kredytowych.


Dokumenty / linki:


0 komentarze :

Prześlij komentarz