poniedziałek, 19 listopada 2018

50% rabatu na nagrody z okazji Black Friday w Mastercard Priceless Specials (od 19 do 25 listopada 2018 r.)


W końcu pojawiła się świetna promocja MasterCard dla osób, które otrzymały po 5000 punktów Mastercard Priceless Specials o równowartości ok. 100 zł za dwa zakupy na dowoloną kwotę.

W ramach akcji zorganizowanej na Black Friday wybrane nagrody można odebrać z rabatem do 50%, natomiast vouchery z rabatem do 30%.

Dobrą wiadomością jest to, że powróciły vouchery do Decathlonu, RTV Euro AGD oraz Circle K.

Promocja trwa od 19 do 25 listopada 2018 r.50% rabatu na nagrody z okazji Black Friday


Przykładowe nagrody z rabatem 50% w Mastercard Priceless Specials:


Vouchery z rabatem 30%:

Jak widzicie skorzystać można m.in. z vouchera 10 zł do Circle K za 420 punktów, vouchera 50 zł do Decathlon i RTV EURO AGD za 2100 punktów, 100 zł do RTV EURO AGD i Decathlon za 4200 punktów.

Dzięki temu w promocji 5000 pkt za 2 płatności rzeczywisty zysk wyniesie ponad 120 zł za jedną kartę!


Ale uwaga, Mastercard wprowadził limity:
Limit możliwości wymiany Punktów na Nagrody w Ofercie Promocyjnej dotyczy wszystkich voucherów elektronicznych oraz doładowań telefonicznych i wynosi 1 (jedną) Nagrodę danego rodzaju spośród puli nagród voucherów elektronicznych. 
Na każdą 1 (jedną) zarejestrowaną w Programie Kartę oraz 1 (jedną) Nagrodę w postaci doładowania telefonicznego na każdą 1 (jedną) zarejestrowaną w Programie Kartę. 
W zakresie pozostałych Nagród limit taki nie obowiązuje, o ile każdorazowo Uczestnik spełni wszystkie warunki wymiany Punktów na Nagrody w Ofercie Promocyjnej przewidziane w niniejszych Zasadach i Regulaminie Programu oraz pod warunkiem niewyczerpania puli nagród.

Przykładowe odbiory voucherów:Dokumenty / linki:


0 komentarze :

Prześlij komentarz