niedziela, 4 listopada 2018 ZNIŻKA

15 zł zniżki przy płatności portfelem Masterpass w Merlin.pl


W sklepie Merlin.pl trwa prosta promocji, dzięki której otrzymamy 15 zł zniżki na biężące zamówienie w zamian za zakupy za minimum 49 zł i płatność kartą Mastercard lub Maestro za pomocą elektronicznego portfela Masterpass.

Zaletą promocji jest też to, że oprócz rabatu 15 zł, za zamówienie na kwotę min. 50 zł otrzymamy także darmową dostawę do kiosków RUCHu.

Polub JakOszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najlepszych promocjach
15 zł zniżki w Merlin.pl przy płatności MasterPass

Zasady promocji są bardzo proste. Zniżka w wysokości 15 zł zostanie automatycznie naliczona po wybraniu płatności za pomocą portfela elektronicznego MasterPass.  Ważne aby wartość towarów w koszyku wynosiła min. 49 zł oraz, żeby do płatności została wykorzystana karta Mastercard lub Maestro.

Promocja trwa od 1 listopada do 30 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania 30 000 rabatów. Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

O wyczerpania puli w/w puli rabatów organizator i Mastercard poinformują na swoich stronach internetowych (www.merlin.pl oraz www.masterpass.pl).

Więcej informacji w regulaminie promocji "Zakupy w merlin.pl z Masterpass".Zapisz się do Newslettera JakOszczedzic.pl

* indicates required

Zapisując się, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności - https://www.jakoszczedzic.pl/p/polityka-prywatnosci.html
We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.

0 komentarze :

Prześlij komentarz