poniedziałek, 17 grudnia 2018 AKTYWNA PROMOCJA

Odbierz 10 GBP (ok. 50 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TransferGo (+10 GBP za każdą poleconą osobę!)

Dzisiaj chciałbym przestawić Wam ciekawą opcję do zgarnięcia 10 GBP (ok. 50 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TranferGo oraz 10 GBP za każdą poleconą osobę. 

TransferGo jest ciekawą opcją dla osób, które szukają możliwości bezpłatnego przelewu międzynarodowego, np. osoby pracujące zagranicą.

Promocja została przedłużona!

→ Przejdź do: 10 funtów w programie poleceń TransferGo


WARTO PRZECZYTAĆ

Promocję można połączyć z programem poleceń Monese, gdzie do zgarnięcia jest aż 15 GBP (ok. 71 zł) dla polecającego i poleconego!

Kolejny fajny program polecający dotyczy aplikacji Curve z premią po 5 GBP dla polecającego / poleconego. Jest to karta, która może zastąpić wszystkie Wasze karty w portfelu a przy okazji ma kilka niezwykle przydatnych funkcji.

Aplikacją Revolut z darmową kartą na JakOszczedzic.pl, która jest HITEM wśród osób podróżujących i założyło ją już ponad 200 tys. Polaków. Obecnie można ją założyć z premią 33 zł na start.

Tutaj również dokonacie całkowicie darmowego przelewu międzynarodowego oraz otrzymacie szereg innych funkcjonalności, m.in. darmową kartę i wypłaty z bankomatów do 800 zł miesięcznie za darmo!10 funtów w programie poleceń TransferGo


Dzięki programowi poleceń TransferGo zyskamy po 10 funtów, tj. po ok. 50 zł za skorzystanie z polecenia oraz za każde polecenie kolejnej osoby!

Ale to nie wszystko, już za minimum dwie polecone osoby otrzymacie nagrodę dodatkową!

Co więcej, premię bez problemu wypłacimy w polskich złotych na polskie konto.


TransferGo: Krótkie prześwietlenie oferty

TransferGo jest znanym, brytyjskim pośrednikiem zajmującym się szybkimi międzynarodowymi transferami pieniędzy. Usługa działa w 47 krajach i umożliwia zlecenie przelewu międzynarodowego zupełnie za darmo po bardzo korzystnym spreadzie.

Z TransferGo korzystają przede wszystkim osoby pracujące zagranicą i przesyłające zarobione pieniądze do Polski. Dzięki temu mogą pieniądze przesłać dużo korzystniej niż wykonując przelew z banku.

Biznes polega na wpłacie środków na konto lokalne w jednym kraju i wypłaty środków również za pomocą przelewu lokalnego w innym kraju. Podobnie działały na początku istnienia przelewy natychmiastowe Blue Cash.

Zaletą takiego rozwiązania jest czas, w którym pieniądze pojawiają się u odbiorcy.


Jak otrzymać 10 GBP za skorzystanie z polecenia?

Warunki promocji są bardzo proste. W ramach programu rekomendacyjnego polecony i polecający zarobią po 10 funtów, tj. po ok. 50 zł.

W tym celu wystarczy, że dokonasz rejestracji z dedykowanego linka polecającego podając kod polecający: odbierz10gbp


Następnie po wykonaniu niezbędnych przez prawo weryfikacji, należy zrealizować przelew o wartości min. 50 funtów. Co istotne, pierwszy standardowy przelew (z czasem realizacji kilku dni) w TransferGo zostanie wykonany zupełnie za darmo!

Co więcej po weryfikacji dokumentu tożsamości (dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy) otrzymacie kod DANEOK, który umożliwia wykonanie kolejnego przelewu za 0 zł.

Wadą promocji jest potrzeba wykonania przelewu międzynarodowego. Na szczęście można w tym celu wykorzystać konto Revolut i po prostu dokonać zasilenia własnego konta Revolut, po czym wypłacić te pieniądze.

Aby zobaczyć dane konta w GBP, trzeba w aplikacji Revolut dodać subkonto w funtach brytyjskich i następnie wejść w jego szczegóły:

Następnie możemy przejść do wykonania przelewu w TransferGo. Sort code to Kod bankowy, natomiast Numer rachunku w TransferGo to Konto w Revolut:Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość wykonania przelewu z rachunku karty płatniczej. Taka usługa jest jednak już obarczona prowizją w wysokości 0,5%.

Usługi TransferGo są jak najbardziej bezpieczne. Pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w Internecie.

Aby odebrać nagrodę po wykonanym przelewie należy przejść do zakładki "Zaproś i zarabiaj" i podać numer konta do przekazania nagrody.


10 GBP za każde kolejne polecenie

Jeśli skorzystałeś/aś już z polecenia, to możesz przejść do polecenia promocji TransferGo znajomym. Za każde skuteczne polecenie również otrzymasz 10 funtów brytyjskich.

Wystarczy, że Twój znajomy przeleje co najmniej 50 funtów brytyjskich (lub równowartość tej kwoty w innej walucie) w ciągu 6 miesięcy od założenia konta. Może to być kilka przelewów na łączną kwotę 50 GBP lub jeden przelew na tą kwotę.

Od razu po naliczeniu premii za polecenie można w systemie TransferGo dokonać dyspozycji wypłaty premii podając numer rachunku bankowego. Premia za polecenie znajomego trafi na Twoje konto w ciągu 5 dni roboczych.

W przypadku premii za polecenie usług innym osobom, musisz zadbać o rozliczenie dochodu otrzymanego z tego tytułu.


Linki / dokumenty:0 komentarze :

Prześlij komentarz