środa, 30 stycznia 2019 AKTYWNA PROMOCJA

Nawet 2000 punktów Mastercard Priceless Specials w Eurobank (wymienne na 5 biletów do kina)

Eurobank dosyć nieoczekiwane przystąpił do programu Mastercard Priceless Specials. Nieoczekiwanie, dlatego że jest przejmowany przez Bank Millennium, który to z kolei w ofercie ma karty Visa a nie karty Mastercard.

Dla nas, wyjadaczy wisienek jest to oczywiście bardzo dobra informacja ;-)

Do zgarnięcia jest bowiem 800 pkt z kartą Mastercard Debit lub aż 2000 pkt Priceless Specials z kartą Mastercard Debit Prestige.

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.


50 zł + 2 bilety do kina za konto Getin Bank  

Jeszcze tylko do 31 stycznia 2019 r. można skorzystać z dwóch promocji w Getin Bank. Do zgarnięcia jest 50 zł w programie poleceń + 2 bilety w Mastercard Priceless Specials.

Dodatkowo można skorzystać ze świetnej lokaty mobilnej 4% oraz lokaty i konta oszczędnościowego 3,5%.


Dodatkowo jest spora szansa na kolejne 100 zł premii, jeśli tylko ruszy kolejna edycja programu poleceń).
Nawet 2000 punktów MasterCard Priceless Specials w Eurobank


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart debetowych Mastercard Debit i Mastercard Debit Prestige w Eurobank. Te drugie karty są oczywiście wydawane do konta Prestige. Typ karty sprawdzicie logując się do bankowości elektronicznej (w zakładce karty płatnicze):Jak dokonać rejestracji w Mastercard Priceless Specials?

Przystąpienie do programu Mastercard Priceless Specials jest bardzo proste i sprowadza się do wypełnienie formularza rejestracji za pomocą dedykowanej strony do dnia 31 marca 2019 r.:


Pewną zmianą jest tutaj możliwość ustawienia własnego loginu i hasła, dzięki czemu logowanie do panelu Priceless Specials jest dużo łatwiejsze. Już chwilę po rejestracji możemy się zalogowaćJak otrzymać 800 pkt lub 2000 pkt Mastercard Priceless Specials?

Mamy już aktywne konto w programie lojalnościowym MasterCard. Pora więc przejść do warunków otrzymania promocyjnych punktów na start (800 lub 2000 pkt).

Warunek ten jest bardzo łatwy i sprowadza się do wykonania minimum jednej płatności bezgotówkowej na kwotę min. 20 zł przy użyciu karty zarejestrowanej w programie.

Nagroda zostanie przyznana w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i zachowuje ważność przez okres 6 miesięcy od zasilenia rachunku programu.

Zaletą zbierania punktów Priceless Specials jest niska stawka za bilety do kina (400 pkt), w przeciwieństwie do innych banków, gdzie ta stawka wynosi 800 pkt. Tak dobry przelicznik znajdziemy jeszcze w Alior Banku i BOŚ Banku.

Po otrzymaniu przeze mnie promocyjnych punktów uzupełnie wpis o instrukcję odebrania 2 lub 5 biletów do kina Cinema City.
0 komentarze :

Prześlij komentarz