wtorek, 8 stycznia 2019

Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 250 zł + 50 zł w akcji polecaj na JakOszczedzic.pl


Po długiej przerwie ruszyła kolejna promocja konta osobistego w Credit Agricole. Co istotne warunki uczestnictwa w promocji i warunki do otrzymania nagrody są niezwykle proste!

Dzięki małej kumulacji zyskać można łącznie aż 300 zł: 200 zł premii w akcji "Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie", 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 50 zł za polecenie konta innej osobie na blogu JakOszczedzic.pl.

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.

→ Przejdź do: Konto dla Ciebie z premią do 300 zł


200 zł premii za konto i 3 wpływy!


Zaczniemy od prześwietlenia promocji z premią na start z premią 200 zł za przeniesienie konta z innego banku. Na cele promocji najlepiej wybrać niepotrzebne konto z innej promocji, które i tak planowaliśmy zamknąć.

Dzięki promocji Credit Agricole, to bank załatwi za nas formalności związane z zamknięciem starego konta. Sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście banków do przeniesienia.


Kto może skorzystać z promocji?

Tutaj mam dobrą wiadomość! Zgodnie z regulaminem:
Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.
Akcja trwa od 7 stycznia do 31 marca 2019 r. Jeśli więc konto zostało zamknięte przed 7 stycznia to możemy skorzystać z promocji! Tak krótki okres karencji jest rzadkością!


Aby otrzymać 200 zł premii:
 • Złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową
  • Podczas wypełniania wniosku o konto wybierz opcję "Przenoszę się do Credit Agricole" i numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć
  • Podaj też kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii (patrz dalsza część wpisu)
 • Podpisz druk "Zlecenia przekazywania środków" na kwotę min. 1000 zł (polecam wybrać tutaj właśnie kwotę minimalną, czyli 1000 zł, która wystarczy na cele promocji i do zwolnienia z opłat za konto)
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł
Im szybciej zapewnimy te trzy wpływy, tym szybciej otrzymamy premię. Dlatego polecam pierwszy wpływ zapewnić już  w miesiącu otwarcia konta.

Premia zostanie przekazana na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.


50 zł w programie poleceń

Aby otrzymać dodatkowe 50 zł premii należy podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecający w sekcji "Pozostałe Opcje" zaznaczając "Otwieram konto z polecenia".

Jeśli chcecie otrzymać wiarygodny kod polecający, a następnie samemu polecać konto z JakOszczedzic.pl, to wystarczy, że napiszesz do mnie na maila (jakoszczedzic.pl@gmail.com) lub poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi na wiadomość, prześlę Ci kod polecający od jednego z czytelników JakOszczedzic.pl.


Co trzeba wiedzieć?

Aby skorzystać z programu polecającego i zgarnąć dodatkowe 50 zł trzeba spełnić bardziej rygorystyczny warunek nieposiadania konta w Credit Agricole od co najmniej 265 dni.


Jakie są warunki do zgarnięcia dodatkowych 50 zł?
 • W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł (warunek pokrywa się z warunkiem do otrzymania 200 zł premii)
 • Dodatkowo wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych (na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej)
Premia, podobnie jak w akcji głównej, zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!


Aby wygenerować swój kod polecający należy wypełnić specjalny formularz na stronie banku.

Jeśli masz już kod polecający, to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane innym zgłaszającym się osobom.

Kody osób, które założą konto z polecenia na blogu zostaną przekazane w pierwszej kolejności kolejnym osobom, dzięki czemu jest duża szansa, że każdy otrzyma łącznie 300 zł premii, 200 zł w akcji na start i 100 zł w programie poleceń (50 zł za otwarcie oraz 50 zł za polecenie).


Konto dla Ciebie w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce. Wystarczy zapewnić miesięcznie min. 1000 zł wpływy oraz wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem.


Konto dla Ciebie to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu ww. warunków
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe


Dokumenty:
0 komentarze :

Prześlij komentarz