400 zł premii za konto BNP Paribas 100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 100 zł za Twisto Free z kartą

poniedziałek, 28 stycznia 2019

Recenzja: Konto Mobi w ING Banku Śląskim (+nawet 180 zł łatwej premii na start!)


Właśnie zdałem sobie sprawę, że na łamach JakOszczedzic.pl nie pisałem jeszcze o nowym produkcie ING Banku Śląskiego jakim jest Konto MOBI dla młodych (osób do 26 lat).

Jako zachętę do założenia i przetestowania konta, ING Bank Śląski dorzuca 140 zł łatwej premii dla nowych klientów, którzy spełnią proste warunki promocji (7 płatności kartą, 3 płatności BLIK i 2 przelewy BLIK).

Dodatkowo w ING trwają dwie promocje płatności mobilnych: 40 zł za aktywację i 2 płatności Apple Pay oraz 20 zł za 2 płatności Google Pay.

Co najważniejsze, Konto Mobi wypróbujesz za darmo bez żadnych zobowiązań! Jeśli po zgarnięciu 140 zł uznasz, że nie chcesz używać tego konta, możesz je po prostu zamknąć, bez żadnych pytań.

→ Przejdź do: Konto Mobi w ING Banku Śląskim


140 zł, 120 zł lub 100 zł za Konto Mobi


Zaczniemy od tego, co lubicie najbardziej, czyli od premii za założenie i przetestowanie konta ;-)
W dalszej części zajmiemy się prześwietleniem konta, systemu bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej.

Wracając do promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi". ING Bank Śląski przekaże swoim nowym klientom łatwe 140 zł premii na start za przetestowanie swoich usług. Warunki są tutaj dużo łatwiejsze niż w promocji konta Direct!

140 zł premii otrzymamy za wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK oraz 2 przelewów BLIK. Przyznacie, że warunki promocji są naprawdę proste i w ING nigdy nie były jeszcze tak proste!

Kto może skorzystać z promocji?


Uczestnikiem promocji może zostać pełnoletnia osoba fizyczna, która w dniu otwarcia konta nie ukończyła 26 lat.

Dodatkowo osoba ta nie mogła w terminie od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 roku posiadać konta osobistego w ING Banku Śląskim.


Jak otrzymać 140 zł premii?


Zasady promocji "Do 140 zł za otwarcie konta Mobi" są naprawdę bardzo proste.

Aby otrzymać 100 zł premii wystarczy:
 • Do 31 marca 2019 r. otworzyć Konto Mobi wraz z kartą oraz kontem oszczędnościowym
 • Do 30 kwietnia 2019 r.:
  • wykonać minimum 10 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem
  • wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych (te 3 płatności mogą być zawarte w 10 płatnościach opisanych wyżej)
  • wykonać minimum 2 przelewy na telefon BLIK na kwotę min. 5 zł każdy do dwóch różnych odbiorców
Jeśli nie chcecie wykonywać płatności lub przelewów BLIK to możecie wybrać 100 zł premii za wykonanie 10 płatności bezgotówkowych kartą. Jeśli wśród tych 10 płatności, min. 3 będą płatnościami BLIK to otrzymacie dodatkowe 20 zł. Trzecią cześć premii (również 20 zł) otrzymacie za wykonanie dwóch przelewów BLIK na telefon.

Teraz wystarczy już tylko utrzymać konto do dnia wypłaty nagrody, tj. do 15 maja 2019 r. Ta zostanie przekazana na konto oszczędnościowe założone razem z kontem osobistym.
Konto Mobi: Opłaty i prowizje


Konto Mobi przeznaczone jest dla młodych osób w wieku do 26 lat, które niekoniecznie jeszcze pracują i mogłyby mieć problem z wykonaniem płatności na wyższe kwoty.

Dlatego też Konto Mobi prowadzone jest za darmo bez warunku płatności, a warunki promocji zostały mocno uproszczone.

Za 0 zł otrzymamy tutaj prowadzenie konta, kartę do konta z wybraną grafiką oraz wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów. Nie ma znaczenia, czy płacisz kartą czy też nie.

Jest to podstawowa różnica i duża zmiana na plus względem Konta z Lwem Direct przeznaczonego dla osób starszych.


Konto Mobi to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniowa do konta
 • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce bez limitów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za przelewy wykonane w bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji "Bonus na Start"


Konto Mobi: System bankowości elektronicznej


ING Bank Śląski ma dosyć specyficzny system bankowości "Moje ING". Nie wszystkim musi przypaść on do gustu, jednak można się do niego przyzwyczaić po jakimś czasie.

Poniżej przedstawiam zrzuty ekranu z okna logowania i głównego ekranu, w którym w dosyć oryginalny sposób pokazane są nasze finanse oraz historia ostatnich transakcji:

W zakładce "Moje finanse" znajdziemy zestawienie naszych kont osobistych, oszczędnościowych oraz o kartach i funduszach:

Zakładka "Oferta ING" daje możliwość wnioskowana o nowe konto, kartę, lokaty, kredyty i pożyczki. Znajdziemy tutaj również informacje o aktualnych promocjach banku, założymy rachunek funduszy inwestycyjnych lub odłożymy na emeryturę (IKE, IKZE):

W zakładce "Usługi i narzędzia" znajdziemy podstawowe funkcjonalności zarządzania płatnościami, zarządzania finansami oraz usługi dodatkowe (doładowania telefonów, kantor, usługi maklerskie, dokumenty i zaświadczenia). W ostatniej kolumnie znajdziemy usługi związane z profilem zaufanym:

Aplikacja mobilna "Moje ING" jest całkiem schludna i intuicyjna. Moim zdaniem jednak nie dorównuje aplikacji mobilnej mBanku. Poniżej przedstawiam 6 zrzutów ekranu z podstawowymi funkcjonalnościami aplikacji. Ciekawostką jest potwierdzanie przelewów wykonywanych na komputerze za pomocą aplikacji mobilnej.

Linki / dokumenty:


0 komentarze :

Prześlij komentarz